DENON Home 150 - Bílá

SKU
HOME150WT
Hodnocení:
100%
4 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Pro domov naplněný zvukem

Málokdo umí tak dobře vystihnout potřeby svých uživatelů, jako japonský DENON. Pro hudební výstup nejde daleko a na vše, čeho se tento výrobce zhostí, je radost pohledět. A nejen to – je to i radost poslouchat. Vychutnat si zvuk ve vynikající reprodukci nabízejí dokonale propracované reproduktory.

Denon Home

Reproduktory „na doma“ neboli v sérii Home zvládnou vyplnit každé místečko v éteru, takže snadno prošpikují jakýkoliv interiér skvělým bezdrátovým zvukem. Výkonný Denon Home 150 s přesně propracovanou zvukovou scénou dostane hudbu do každého rohu, a dokonce si poradí i s velkými místnostmi. Je možné je spárovat s dalším zařízením téhož označení pro stereofonní zvuk, a také jej lze kombinovat s jinými vestavěnými produkty systému HEOS.

Spolehlivě a bez kabelů

Jestliže někdo hledá spolehlivé bezdrátové audio zařízení, které umí zprostředkovat jedinečný hudební zážitek, pak z vysoce kvalitního reproduktoru Home 150 bude přímo nadšen. Již vizuální stránka navrženého modelu ohromí každého, neboť zajistí totální splynutí s nábytkem obývacích pokojů či ložnic. Tento krasavec však může stát kdekoli, i v dalších pokojích domácnosti se bude skvěle vyjímat, ať už v černém nebo bílém stylovém provedení. Audiofily jistě potěší i jejich nízká hmotnost, protože reproduktor 185 mm vysoký, 120 mm široký a 120 mm hluboký, váží jen 1,7 kg. Jeho novodobý a zároveň nadčasový design vyplní libovolný interiér, ve kterém se může stát solitérem. 

Zvuk, jak se patří

Reproduktory Home 150 dostaly do vínku skvělé zpracování digitálního signálu a precizní, širokopásmové měniče. V průběhu poslechu oblíbených produkcí je možno se spoléhat na křišťálově čistý zvuk s výrazně basovými tóny, jejichž kořením jsou vyladěné výšky. Oba reproduktory lze navíc jednoduše propojit pomocí volně dostupné aplikace HEOS App, s cílem získat atraktivní a žádoucí prostorový zvuk, schopný rozhýbat celou místnost. Jednoduše rozproudí krev v žilách i těm zarputilým posluchačům, kteří dosud zůstávali bez reakcí.

Charakteristika a klíčové vlastnosti

Co nesmí chybět, je integrovaná Wi-Fi technologie pro bezproblémové stahování hudebních služeb. Uživatel se také neobejde bez komfortního verbálního ovládání, a to díky hlasové podpoře asistentů. Jedním z důležitých komponentů je USB konektor, ale i množství dalších portů pro snadné propojení reproduktorů s jinými zařízeními. Spárování reproduktorů pro stereofonní zvuk zajišťuje volně dostupná aplikace HEOS. Jako bonus výrobce přidává širokopásmové měniče, které vyprodukují perfektní zvuk, včetně průzračných výšek a hlubokého basového spektra. K propojení reproduktorů s dalšími zařízeními slouží v první řadě bezdrátová technologie Bluetooth, ale také konektor RJ45, USB port nebo 3,5mm jack port. Plně k dispozici bude také integrovaná Wi-Fi, která slouží k okamžitému připojení k internetové síti a následnému využívání žádaných hudebních služeb, jako jsou například Spotify či Deezer.

Komfortní ovládání

K nejrůznějším individuálním procesům, kam patří i přednastavení rychlé volby, postačí využít trojici tlačítek, která lze aktivovat jemným dotykem. Tak lze spustit oblíbenou píseň nebo uvést do chodu rádiovou stanici. Novinkou je dotykový senzor Hi-end, který po doteku ihned aktivuje panel a rozzáří

kapacitní tlačítka. Reproduktory jsou plně kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri – prostřednictvím verbálních příkazů tak lze téměř okamžitě uslyšet vybranou skladbu nebo zvýšit její hlasitost.

Výrobce Denon
Lokální streamování AirPlay, AirPlay 2, Bluetooth
Mikrofon
Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant, Siri
Analogový výstup Jack (3,5 mm)
Vlastní baterie
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace HEOS
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 120
Výška (mm) 187
Hloubka (mm) 120
Hmotnost (kg) 1,7
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)