DENON Home 250 - Bílá

SKU
HOME250WT
Hodnocení:
100%
9 490 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Příjemný zvuk, pohodlný poslech

Zaplnit dům či byt špičkovým bezdrátovým zvukem pomůže všem hudby milovným zájemcům nová řada již známého výrobce, Denon Home. Ohromující výkon všech sériových modelů s rozpínající se audio scénou posluchače zaskočí zvukem, který by u běžných Hi-Fi reproduktorů nečekali. Ještě lepší zvukový stereo výstup nastane při spárování s dalším reproduktorem Home 250.

Hudba všude doma

Bude-li někdo chtít poslouchat hudbu na více místech najednou, stačí reproduktor jen zkombinovat s jakýmkoliv dalším produktem, který má v sobě integrovanou funkci HEOS a vytvořit společnou hudební zónu. Vznikne tak zvuk bohatý na veškeré detaily kdekoli v místnosti a to například díky Denon Home 250. Streamovat hudbu jediným lehkým dotekem lze po využití přednastavené rychlé volby. Tento pohledný model potěší zvukovým výkonem, který vyplynul z více jak 110 let zvukových inovací ve společnosti Denon.

Denon Home

Posluchačská obec si může vybrat hned ze tří atraktivních reproduktorových modelů – kompaktní a univerzální Home 150, Home 250 střední velikosti nebo přímo vlajková loď Home 350 pro opravdu velký zvuk. Střední modul, Home 250, dokáže reprodukovat zvuk v neskutečné kvalitě. S pokročilými zvukovými komponenty, profesionálně vyladěným zpracováním digitálního signálu a špičkovými širokopásmovými měniči je schopen reprodukovat nejčistší vysoké i temné, hluboké tóny.

Přínos hlasových asistentů

Všechny produkty řady Denon Home spolupracují s nejnovějšími asistenty pro hlasové ovládání. Stačí mít chytrý reproduktor nebo telefon a hlasem požádat o provedení žádané operace asistenty Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri. Ten pak může zařídit například přehrání skladby, zvýšení hlasitosti, přeskočení na další skladbu a další užitečné úkony. Pomocí tří tlačítek pro rychlou volbu si lze snadno uložit oblíbená internetová rádia. Poté je možné si je kdykoliv naladit, aniž by bylo potřeba je znovu složitě vyhledávat.

Kam s ním

Středně velký multiroom reproduktor umí na základě wi-fi sítě bezdrátově ozvučit celou domácnost, hodí se pro střední a větší místnosti. Je třeba si vybrat z bohaté nabídky konektorů pro kabelové připojení, nebo hudbu streamovat z telefonu či tabletu bezdrátově přes Wi-Fi, Bluetooth, Airplay 2.

Výhoda v podobě HEOS

Díky integrovanému systému HEOS se dá reproduktor propojit i s dalšími audio přístroji, s cílem vytvořit ucelený systém pro poslech v libovolné místnosti, a to bez omezení. Pro optimální vyladění slouží navíc využití tlačítek k upravování nastavených basů a citlivosti. Nechybí ani ovládání pro pozastavení nebo spuštění přehrávání, tlačítka pro rychlou volbu.

Přednosti reproduktoru Home

Co je možné očekávat? Samozřejmostí je zvuk ve vysokém rozlišení, široká nabídka konektorů pro připojení zdroje hudby, nastavitelné hodnoty, integrovaný systém HEOS pro s přehrávání v celé domácnosti a snadnost ovládání. K dobru je přidána funkce ekvalizace dle místa (Placement EQ). Umožňuje hladce regulovat odezvu hlubokých basů právě díky místu, kde je reproduktor položen. Nabízí se tak možnost zamezit například dunivým basům.

Technická specifika

Stereofonní reproduktor disponuje čtyřmi integrovanými výkonovými zesilovači třídy D, čtyřmi řidiči a pasivním chladičem. Ozvučný systém tvoří dvojice 19 mm tweeterů, dvojice 100 mm basových reproduktorů a 133 mm pasivní radiátor. Konektivita je zastoupena 3,5 mm vstupem, USB portem pro přímé připojení, k dispozici je využití kabelového propojení RJ-45. Výrobce přidal analogový vstup (3,5 mm mini jack), stereo párování, možnost použití jako Surround SPK pro Soundbar DHT-S716H.

Výrobce Denon
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant, Siri
Digitální vstup USB-A
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Vlastní baterie
Síťové připojení Wi-Fi
Multiroom aplikace HEOS
Barva Bílá
Šířka (mm) 295
Výška (mm) 217
Hloubka (mm) 120
Hmotnost (kg) 3,7
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)