DENON Home 350 - Bílá

SKU
HOME350WT
Hodnocení:
100%
12 490 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Úžasná zvuková scéna

Kolem dokola je jen a jen zvuk. Ale ne jen tak ledajaký – zvuk bez drátů, špičkový a s ohromujícím výkonem. Denon je skvělý producent a hudba z firemních reproduktorů má něco do sebe. Bezdrátové modely v jediné sérii posluchače zatlačí do křesel, odkud nemají úniku. Zvuk značky Denon nabízí jedinečný a opravdový zvukový stereo výstup, zdokonalený v každém rytmu.

Home aneb „na doma“

Série Denon Home zaplní interiér skvělým bezdrátovým zvukem. Výkonný model umí nastolit úžasnou zvukovou scénu, přičemž dostane hudbu do každého rohu, dokonce i do velkých místností. Spárovat ho lze s jiným zařízením Denon Home 350 pro stereofonní zvuk nebo kombinovat s jinými vestavěnými produkty HEOS. Kromě této vlajkové lodi si posluchači mohou užít i dva další modely v řadě - kompaktní a univerzální Home 150 nebo Home 250 střední velikosti. Všechny jsou nastaveny tak, že umějí reprodukovat zvuk v obdivuhodné kvalitě.

Upgrade zvuku

Denon nabízí hned několik možností, jak si užít audio produkci. Lze pohodlně streamovat oblíbenou hudbu bez námahy a využívat možnost rychlé předvolby snadným, jemným dotykem. Prvotřídní akustický výkon je založen na firemním know-how, které vyplývá ze 110 leté praxe výrobce se zvukovými inovacemi. Denon Home 350 je navržen a konstruován tak, aby poskytoval co nejlepší kvalitu audia ve své třídě. Díky pokročilému akustickému hardwaru, odborně vyladěnému digitálnímu zpracování signálu a špičkovým ovladačům je model Denon Home 350 nejjasněji znějícím nositelem jak citlivých výšek, tak i nejhlubšího minima.

Hlasoví asistenti a specifika ovládání

Řada produktů Home uplatňuje nejnovější hlasové asistenty. Spolu s inteligentním reproduktorem nebo telefonem je možné jednoduše vyslovit příkaz a s pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri tak požádat o nejrůznější operace, jako třeba o přehrávání hudby, zvýšení hlasitosti, přechod na další skladbu a mnohé další. Co je pro to třeba udělat? Stáhnout si dovednost HEOS Home Entertainment z aplikace Amazon Alexa a pak už si jen užívat hlasového ovládání z jakéhokoli zařízení Echo. Reproduktor Denon Home 350 má také vestavěný mikrofon s nativní podporou hlasového asistenta, který bude přidán prostřednictvím aktualizace firmwaru v roce 2020. Bez chytrého telefonu existuje možnost využít šest tlačítek pro rychlý výběr na reproduktoru, uložení oblíbené internetové rozhlasové stanice. Dvojitým klepnutím na tlačítko PAUSE - PLAY lze přeskočit na další skladbu, trojím klepnutím pak na návrat k předchozí skladbě nebo na začátek aktuální skladby.

Úžasné obzory s HEOS

Díky integrovanému HEOS může mít každá místnost v domě svůj vlastní zvuk. Nabízí se i možnost seskupování dalších domácích reproduktorů Denon, přidání zvukové lišty, síťového přehrávače nebo AV přijímače. S vestavěnou funkcí HEOS je multi-room nositelem širokého spektra možností.

Elegantní vizuál

Svým nadčasovým designem a užitím vynikajících materiálů je Denon Home 350 nápadným, elegantním a skvěle nastaveným zařízením, které je však i dostatečně jemné a dokonale zapadá do interiérového stylu. Svou vizáží tak splňuje nejvyšší estetické požadavky. Je také flexibilní z hlediska umístění, a tak si může kdokoliv vychutnat skvělý zvuk Denon v kuchyni, v koupelně, v obývacím pokoji nebo kdekoli jinde. Černá nebo bílá? Na výběr jsou dvě ušlechtile pojaté povrchové úpravy, které jsou tak jiné, jako noc a den.
Výrobce Denon
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant, Siri
Digitální vstup USB-A
Vlastní baterie
Síťové připojení Wi-Fi
Multiroom aplikace HEOS
Barva Bílá
Šířka (mm) 380
Výška (mm) 229
Hloubka (mm) 180
Hmotnost (kg) 6,7
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)