DENON PMA-600NE - Černá

SKU
PMA600NEB
Hodnocení:
100%
Akční cena 9 190 Kč Běžná cena 10 490 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Hudba, jak si ji přejete

Rádi byste poslouchali hudbu ještě hlasitější, ještě znělejší, ještě basovější? Bez výkonného 2-kanálového Bluetooth zesilovače to ale dozajista nepůjde. Je třeba se připravit, vybavit, nastavit a pak teprve bude dostatečnou a příjemnou odměnou kýžený slastný poslech. Klidně může být i hlasitě dunivý. Každému podle jeho chuti.

Japonský manuál pro skvělý poslech

Je to tak trochu chyták - žádný návod neexistuje. Je jenom zesilovač ze stáje zesilovacích plnokrevníků. Denon PMA-600NE s výkonem 70 W na kanál a s antivibrační konstrukcí je toho jasným důkazem. Za špičkovým zařízením stojí především použité velmi kvalitní Hi-Fi součástky, AHC široký rozsah a analogový mód. Zesilovač má prvotřídní vybavení.

Co je klíčové

Výrobce vsadil u tohoto modelu na eleganci, výkon, konstrukci i dobrou konektivitu. Elegantní provedení na nožičkách s integrovaným ovládáním plně podpoří dvoucestný systém o výkonu 70 W na kanál. Nepostradatelná technologie bez drátů Bluetooth funguje v dosahu až 10 m. Konstrukční charakteristika cíleně podporuje funkčnost bez vibrací a poslech bez rušivých prvků. Zařízení pohání výkonový zesilovač Denon Advanced High Current (AHC) s jedním push-pull obvodem, široký rozsah zachycuje spektrum nejhlubších basů a detailních výšek. Pro připojení k TV slouží digitální optické vstupy.

Vzhled, snadné zapojení i opojný zvuk

Exkluzivní vizáž korunuje výkon. A výkon korunuje zabudované ovládání – tím vším dozajista ohromí veřejnost stylový zesilovač Denon PMa-600NE, který se pyšní vším, na co si jen audiofil vzpomene. Moderní technologie Bluetooth slouží především pro bezdrátové připojení zdroje hudby, jako je například mobilní telefon. Přístroj lze snadno a jednoduše připojit také k televizoru přes digitální optický vstup, který je hned duální. Díky tomu je možné užívat si skladby ve vysokém rozlišení. Basy jsou pořádně hluboké, středy více prokreslené a výšky závratně detailní, aneb jedna pravá nefalšovaná hudební extáze je na spadnutí. S pomocí výstupu pro subwoofer lze zajistit ještě bohatší basy. Pro čistou reprodukci zvuku se nabízí využít analogový mód, který vypne Bluetooth. Zesilovač má vestavěný 192kHz/24bit D/A převodník, mikro procesor se stop módem, oddělený napájecí transformátor a MM Phono předzesilovač. Je na čase vyzkoušet hudební domácí sbírku – s novým zesilovačem půjde o daleko kvalitnější reprodukci zvuku, než dosud. Zesilovač Denon totiž umí obohatit audio o pořádné basy. Model PMA-600NE umožňuje nejživější a nejemotivnější reprodukci vinylového i Hi-res zvuku s digitálními vstupy a vestavěným phono ekvalizérem.

Technické vlastnosti a specifika

Výrobce instaloval tělo na nožky a využil také technologii Direct Mechanical Ground, krátké signálové cesty. Dálkové ovládání IR, HEOS Link kompatibilita, automatické vypnutí jsou přidanou hodnotou moderního zesilovače. Vstupy zahrnují 5 audio, 2 optické, koaxiální a Phono vstup MM, včetně jednoho vstupu pro dálkové ovládání. Z výstupů nelze opomenout audio, subwoofer a sluchátkový výstup. K technologii neopomenutelně patří i RCA pozlacené konektory. Výrobce přidává návod a k dálkovému ovládání i baterie. Audio vstup tvoří 3,5 mm jack a cinche. Co se týká spotřeby energie, zesilovač si řekne o 185 W, v pohotovostním režimu však jen o 0,3 W. Jeho komplexní konstrukce je 434 mm široká, 121 mm vysoká a 308 mm hluboká. Hmotnost zařízení, které je dostupné ve verzi Black nebo Silver, činí 6,8 kg.


Výrobce Denon
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 2x70
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 100000
Odstup signál / šum (dB) 105
Podpora impedance repro. (Ω) 4-16
Analogový vstup RCA, RCA (Phono), Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Subwoofer), Jack (6,35 mm)
Phono předzesilovač MM
D/A převodník D/A převodník (192 kHz / 24 bit)
Digitální vstup Optický
Lokální streamování Bluetooth
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Barva Černá
Šířka (mm) 434
Výška (mm) 121
Hloubka (mm) 308
Hmotnost (kg) 7,4
Spolu to funguje se správným kabelem (nehodící délku odstraňte z výběru)
=
18 550,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)