DENON PMA-600NE - Černá

SKU
PMA600NEB
Hodnocení:
100%
Akční cena 9 769 Kč Běžná cena 10 490 Kč
Skladem
Spolu to funguje se správným kabelem (nehodící délku odstraňte z výběru)
=
19 129,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Hudba, jak si ji přejete

Rádi byste poslouchali hudbu ještě hlasitější, ještě znělejší, ještě basovější? Bez výkonného 2-kanálového Bluetooth zesilovače to ale dozajista nepůjde. Je třeba se připravit, vybavit, nastavit a pak teprve bude dostatečnou a příjemnou odměnou kýžený slastný poslech. Klidně může být i hlasitě dunivý. Každému podle jeho chuti.

Japonský manuál pro skvělý poslech

Je to tak trochu chyták - žádný návod neexistuje. Je jenom zesilovač ze stáje zesilovacích plnokrevníků. Denon PMA-600NE s výkonem 70 W na kanál a s antivibrační konstrukcí je toho jasným důkazem. Za špičkovým zařízením stojí především použité velmi kvalitní Hi-Fi součástky, AHC široký rozsah a analogový mód. Zesilovač má prvotřídní vybavení.

Co je klíčové

Výrobce vsadil u tohoto modelu na eleganci, výkon, konstrukci i dobrou konektivitu. Elegantní provedení na nožičkách s integrovaným ovládáním plně podpoří dvoucestný systém o výkonu 70 W na kanál. Nepostradatelná technologie bez drátů Bluetooth funguje v dosahu až 10 m. Konstrukční charakteristika cíleně podporuje funkčnost bez vibrací a poslech bez rušivých prvků. Zařízení pohání výkonový zesilovač Denon Advanced High Current (AHC) s jedním push-pull obvodem, široký rozsah zachycuje spektrum nejhlubších basů a detailních výšek. Pro připojení k TV slouží digitální optické vstupy.

Vzhled, snadné zapojení i opojný zvuk

Exkluzivní vizáž korunuje výkon. A výkon korunuje zabudované ovládání – tím vším dozajista ohromí veřejnost stylový zesilovač Denon PMa-600NE, který se pyšní vším, na co si jen audiofil vzpomene. Moderní technologie Bluetooth slouží především pro bezdrátové připojení zdroje hudby, jako je například mobilní telefon. Přístroj lze snadno a jednoduše připojit také k televizoru přes digitální optický vstup, který je hned duální. Díky tomu je možné užívat si skladby ve vysokém rozlišení. Basy jsou pořádně hluboké, středy více prokreslené a výšky závratně detailní, aneb jedna pravá nefalšovaná hudební extáze je na spadnutí. S pomocí výstupu pro subwoofer lze zajistit ještě bohatší basy. Pro čistou reprodukci zvuku se nabízí využít analogový mód, který vypne Bluetooth. Zesilovač má vestavěný 192kHz/24bit D/A převodník, mikro procesor se stop módem, oddělený napájecí transformátor a MM Phono předzesilovač. Je na čase vyzkoušet hudební domácí sbírku – s novým zesilovačem půjde o daleko kvalitnější reprodukci zvuku, než dosud. Zesilovač Denon totiž umí obohatit audio o pořádné basy. Model PMA-600NE umožňuje nejživější a nejemotivnější reprodukci vinylového i Hi-res zvuku s digitálními vstupy a vestavěným phono ekvalizérem.

Technické vlastnosti a specifika

Výrobce instaloval tělo na nožky a využil také technologii Direct Mechanical Ground, krátké signálové cesty. Dálkové ovládání IR, HEOS Link kompatibilita, automatické vypnutí jsou přidanou hodnotou moderního zesilovače. Vstupy zahrnují 5 audio, 2 optické, koaxiální a Phono vstup MM, včetně jednoho vstupu pro dálkové ovládání. Z výstupů nelze opomenout audio, subwoofer a sluchátkový výstup. K technologii neopomenutelně patří i RCA pozlacené konektory. Výrobce přidává návod a k dálkovému ovládání i baterie. Audio vstup tvoří 3,5 mm jack a cinche. Co se týká spotřeby energie, zesilovač si řekne o 185 W, v pohotovostním režimu však jen o 0,3 W. Jeho komplexní konstrukce je 434 mm široká, 121 mm vysoká a 308 mm hluboká. Hmotnost zařízení, které je dostupné ve verzi Black nebo Silver, činí 6,8 kg.


Výrobce Denon
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 2x70
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 100000
Odstup signál / šum (dB) 105
Podpora impedance repro. (Ω) 4-16
Analogový vstup RCA, RCA (Phono), Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Subwoofer), Jack (6,35 mm)
Phono předzesilovač MM
D/A převodník D/A převodník (192 kHz / 24 bit)
Digitální vstup Optický
Lokální streamování Bluetooth
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Barva Černá
Šířka (mm) 434
Výška (mm) 121
Hloubka (mm) 308
Hmotnost (kg) 7,4