Denon RCD-M41DAB - Černá

SKU
RCDM41DABB
Hodnocení:
100%
Akční cena 7 590 Kč Běžná cena 8 490 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Denon RCD-M41DAB: Kompaktní mini stereo systém s DAB tunerem

 

  • 30 W na kanál
  • CD přehrávač
  • Bluetooth
  • FM/DAB/DAB+
  • Kompaktní velikost

 

Dokonalý zvuk

Hi-Fi systém Denon RCD-M41DAB se vyznačuje zvukem v nové kvalitě a precizním provedením mistrů ze společnosti Denon. Náleží do velmi kvalitní kolekce, poskytující vysoce vyladěný zvuk s úžasným přednesem, který jednoznačně uspokojí všechny uživatele, včetně náročných posluchačů. Tento model je navíc vybaven FM/DAB/DAB+ tunerem, CD přehrávačem a bezdrátovou technologií Bluetooth.

 

Promyšlená konstrukce

 

Kvalitní komponenty a pečlivě promyšlené vnitřní uspořádání zajišťuje nejkratší cestu signálu, což vede k věrné reprodukci beze ztrát. Pevná konstrukce také velmi účelně odolává případným vibracím. Kvalita každé jednotlivé součástky je důležitá stejně jako způsob, kterým společně určují kvalitu zvuku. Společnost Denon využívá jenom kvalitní díly, pečlivě vybrané a prověřené.

 

Plně vybavený systém

 

Minisystém je dán kompaktními rozměry, jeho dalším precedentem je CD mechanikou a Bluetooth. Bezproblémové připojení pomůže vyladit i rozhlasovou stanici FM/AM tunerem s RDS. Denon RCD-M41 je konstruován s jediným cílem - odstranitzdroje rušení signálu a získat tak výchozí zvuk, čistý a bez zkreslení. Díky RCA výstupům je možno ho připojit k externím reproduktorům a subwooferu.

Hi-Fi systém s odolnou konstrukcí a s velmi krátkými signálními cestami je dán výkonem 2 x 30 W, konektory jsou zastoupeny analogovým vstupem, dvojicí optických digitálních vstupů, subwooferovým pre-out a sluchátkovým výstupem. Trojitá redukce šumu slouží pro zachování čistoty zvuku.

 

Denon a filozofie

 

Dokonalý zážitek ze zábavy plně podporuje již filozofie značky Denon. Výrobce uznává vášeň pro umění a snaží se o neustálý vývoj nových technologií, s cílem přinášet uživatelům dokonalý zážitek ze zábavy. Po celá desetiletí technologického pokroku, inovací a vynikajících inženýrských schopností byla utkávána uznávaná kultura značky Denon. Každý produktový detail je vyroben se zaměřením na preciznost, styl, výkon a čistotu zvuku.

 

Klíčové vlastnosti minisystému

 

Tento model je vybaven zesilovačem s výkonem 2 x 30 W. Trojitá šumová redukce se snaží o zachování čistoty zvuku, o prémiový zvuk, vylepšený design a přesně párované reproduktory. Mezi konektorovou výbavu patří 1 analogový vstup, 2 x optický digitální vstup, subwoofer pre-out a sluchátkový výstup. Nechybí ani přítomnost bezdrátového Bluetooth rozhraní a komfort zvyšuje přidané dálkové ovládání.

Minisystém Denon RCD-M41 poskytuje pohodlí bezdrátového Bluetooth přenosu. Při poslechu hudby z CD, FM rádio nebo digitálních zdrojů lze snadno Bluetooth vypnout a omezit zbytečné rušení signálu. Analogový obvod zesilovače umí zkrátit signálové cesty na minimum a proto je výsledný zvukový efekt čistší a bez zkreslení. Není možné toho však dosáhnout pouze zvýšením výkonu zesilovače. Výrobce tedy eliminoval rovnou tři zdroje rušení - z voliče vstupu, z elektronického ovládání hlasitosti a zesilovače. Jejich potlačením byl optimalizován poměr odstupu signálu od šumu, což opět dopomohlo k získání hladšího a dynamičtějšího zvuku.

 

Příslušenství a parametry

 

Mikrosystém RCD-M41DAB je klasické stylové zařízení vybavené CD mechanikou, avšak bez USB vstupu, které umí přehrávat hudební formáty typu MP3 a WMA. Praktickou součástí tohoto moderně střiženého přístroje je displej. K dispozici je též časovač vypnutí. Rozměrově ho lze umístit téměř kamkoli, je pouze 210 mm široký, 115 mm vysoký, 310 mm hluboký a jeho hmotnost činí 4 kg. Vyrábí se v povrchové úpravě černé nebo stříbrné, stačí si jenom vybrat, zapnout a užívat si s hudbou.

 

Ukázka RCD-M41 DAB

 

Výrobce Denon
Reproduktory
Funkce CD přehrávač
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 30
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Subwoofer), Jack (3,5 mm)
D/A převodník PCM1795 Burr Brown
Digitální vstup Optický
Digitální výstup
Síťové připojení
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Rádio DAB/DAB+, FM
Podporované disky CD, CD-R, CD-RW
Barva Černá
Šířka (mm) 210
Výška (mm) 115
Hloubka (mm) 308
Hmotnost (kg) 4
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)