Emotiva BasX A2

SKU
BasX A2
22 990 Kč
Produkt bude k dispozici od: 10.07.2022

Emotiva BasX A2

BasX A2 je dvoukanálový koncový audio zesilovač, s RMS výkonem 2 x 160 W / 8 Ohmů a 2 x 250 W / 4 Ohmů, se jmenovitým THD + N z <0,02% a poměrem S / N váženým A 112 dB. BasX A2 je vybaven výkonným lineárním napájecím zdrojem, vysoce kvalitním zesílením třídy A / B, transparentní ochranou proti poruchám a trigger vstupem a výstupem. BasX A2 nabízí velice praktickou funkci, která umožňuje zapnutí zesilovače, když je na jeho vstupu detekován zvukový signál - což je obzvláště užitečné, pokud váš předzesilovač nebo přijímač nenabízí spouštěcí výstup (trigger). Vysoce kvalitní nesymetrické 2x RCA vstupy umožňují použití BasX A2 s téměř jakýmkoliv předzesilovačem nebo procesorem a reproduktorovými terminály s banana plugs, spade lugs nebo holými vodiči. Kombinace těchto funkcí umožňuje BasX A2 poskytovat skutečný audiofilní výkon a kvalitu zvuku za neuvěřitelně dostupnou cenu.

BasX A2 je ideální zesilovač, který slouží jako základ skvěle znějícího stereofonního systému, pro napájení předních hlavních reproduktorů systému prostorového zvuku nebo pro upgrade levého a pravého předního kanálu vašeho oblíbeného přijímače prostorového zvuku.

Proč je BasX tak speciální?

Jako přední výrobce domácího audio zařízení jsme si všimli, že mnoho lidí stále nemá ve svém životě kvalitní zvuk. Někteří lidé nemají rozpočet na nákup komplexního vybavení, zatímco jiní nemají čas trávit snahou zjistit, jak je používat, a to je přesně důvod, proč jsme vyvinuli naše nové produkty Emotiva BasX. Naše komponenty BasX spojují vynikající kvalitu zvuku, pečlivě vybranou sadu skutečně užitečných a snadno použitelných funkcí, skvělý výkon a jednoduchý, ale elegantní design.

Výsledné komponenty nabízejí kombinaci, kterou nemůžete najít nikde jinde - skvělý zvuk, snadné použití a skvělou cenu. Všechny komponenty nové řady BasX jsou cenově dostupné v dosahu každého milovníka hudby. Nemusíte být bohatí, abyste si je mohli dovolit, a nemusíte být inženýrem, abyste zjistili, jak je používat. Jsou pečlivě vytvořeny, aby vám poskytly mnoho let spolehlivého a bezproblémového servisu a budou vypadat skvěle ve vašem obývacím pokoji nebo ve vašem zařízení.

Kompletní hudební systém nebo systém domácího kina, který vám poskytne skutečný zážitek z poslechu a filmu, můžete vybudovat z našich BasX komponentů. Zkuste přidat jeden nebo dva BasX komponenty do vašeho současného systému.
Výrobce EMOTIVA
Počet kanálů 2.0
Výkon na kanál (W) 250
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 80000
Odstup signál / šum (dB) > 112
THD+N (%) < 0,02
Podpora impedance repro. (Ω) 8
Bi-amp zapojení
Analogový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Line), Jack (3,5 mm)
Barva Černá
Šířka (mm) 432
Výška (mm) 102
Hloubka (mm) 394
Hmotnost (kg) 11,4
Vaše hodnocení