Emotiva BasX A5

SKU
BasX A5
29 990 Kč
Do 5 dnů

Emotiva BasX A5

BasX A5 je pětikanálový výkonový zesilovač, který přenáší 95 W / kanál do 8 Ohmů a 130 W / kanál do 4 Ohmů, se jmenovitým THD + N z <0,02% a poměrem S / N váženým A 116 dB. BasX A5 je vybaven výkonným lineárním napájecím zdrojem, vysoce kvalitním zesílením třídy A / B, transparentní ochranou proti poruchám a trigger vstupem a výstupem. Vysoce kvalitní asymetrické RCA vstupy umožňují použití BasX A5 s téměř jakýmkoliv předzesilovačem nebo procesorem a pěticestnými reproduktorovými terminály s banana plugs, spade lugs nebo holými vodiči. Kombinace těchto funkcí umožňuje BasX A5 poskytovat skutečný audiofilní výkon a kvalitu zvuku za neuvěřitelně dostupnou cenu.

BasX A5 je ideální zesilovač, který slouží jako základ skvěle znějícího stereofonního systému, pro napájení předních hlavních reproduktorů systému 5.1 prostorového zvuku nebo pro upgrade zesilovače vašeho oblíbeného přijímače prostorového zvuku.

Proč je BasX tak speciální?

Jako přední výrobce domácího audio zařízení jsme si všimli, že mnoho lidí stále nemá ve svém životě kvalitní zvuk. Někteří lidé nemají rozpočet na nákup komplexního vybavení, zatímco jiní nemají čas trávit snahou zjistit, jak je používat, a to je přesně důvod, proč jsme vyvinuli naše nové produkty Emotiva BasX. Naše komponenty BasX spojují vynikající kvalitu zvuku, pečlivě vybranou sadu skutečně užitečných a snadno použitelných funkcí, skvělý výkon a jednoduchý, ale elegantní design.

Výsledné komponenty nabízejí kombinaci, kterou nemůžete najít nikde jinde - skvělý zvuk, snadné použití a skvělou cenu. Všechny komponenty nové řady BasX jsou cenově dostupné v dosahu každého milovníka hudby. Nemusíte být bohatí, abyste si je mohli dovolit, a nemusíte být inženýrem, abyste zjistili, jak je používat. Jsou pečlivě vytvořeny, aby vám poskytly mnoho let spolehlivého a bezproblémového servisu a budou vypadat skvěle ve vašem obývacím pokoji nebo ve vašem zařízení.

Kompletní hudební systém nebo systém domácího kina, který vám poskytne skutečný zážitek z poslechu a filmu, můžete vybudovat z našich BasX komponentů. Zkuste přidat jeden nebo dva BasX komponenty do vašeho současného systému. Cesta ke skvělému zvuku nemusí být dlouhá a strnitá.

Ochrana

BasX A5 je chráněn proti nadměrné provozní teplotě, zkratovaným připojením reproduktorů, zemním zkratům a dalším běžným poruchovým stavům.
Výrobce EMOTIVA
Počet kanálů 5.0
Výkon na kanál (W) 130
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 80000
Odstup signál / šum (dB) > 116
THD+N (%) < 0,02
Podpora impedance repro. (Ω) 8
Bi-amp zapojení
Analogový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Line), Jack (3,5 mm)
Barva Černá
Šířka (mm) 432
Výška (mm) 102
Hloubka (mm) 394
Hmotnost (kg) 12,2
Vaše hodnocení