Emotiva RMC-1L

SKU
RMC-1L
Akční cena 106 399 Kč Běžná cena 119 990 Kč
Do 5 dnů
Spolu to funguje
Akční cena 106 399 Kč Běžná cena 119 990 Kč
+
=
115 389,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

9.1.6 kanálový Dolby Atmos & DTS:X AV procesor

Emotiva RMC-1L AV procesor podporuje Full 4K UHD obraz s vysokorychlostním přepínáním, navíc i nejnovější Dolby Atmos a DTS-X formáty prostorového zvuku.

Vlastnosti:
 • Dolby Atmos, DTS:X
 • Všech 16 kanálů je plně symetrických
 • AKM4490 Verita DAC běží na plně symetrickém Mono režimu na všech 16 hlavních výstupech. (Nezávislý AKM4490 DAC pro Zone 2)
 • Plně nezávislé nastavení crossoveru
 • 3 x LFE subwoofer výstupy
 • 18 Gb/s s přepínáním signálu na všech HDMI vstupech a výstupech
 • Podpora formátů až do 4K UHD 50/60Hz 4:4:4 s HDR
 • Podpora HDCP 2.2 na všech vstupech a dvou výstupech
 • Plně symetrické referenční stereo
 • Profesionální audio dekódování pro formáty prostorového zvuku jako je Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio
 • Podporuje stereo a prostorový zvuk PCM digital audio přes HDMI.
 • Podpora stereo a prostorového zvuku DSD digitálního zvuku přes HDMI a pro oba single-rate a double-rate stereofonní DSD zvuk přes USB
 • AKM5572 Verita ADC na analogových vstupech
 • Exkluzivní Dirac Live™ pro automatickou korekci místnosti (již brzy)
 • Hardwarový ASRC (převodníky asynchronní vzorkovací frekvence) mezi DSP fázemi pro odolnost vůči chvění s digitálními zdroji zvuku
 • Výkonný digitální AM/FM tuner

RMC-1L procesor poskytuje úroveň zvukového výkonu a funkcí, které byste očekávali od samostatných high-end audiofilních komponentů. Kombinace s přesným přepínáním videa nejnovějšího HDR a DolbyVision 4k UHD video obsahu a spoustou kanálů pro podporu nejnovějších formátů prostorového zvuku (včetně Dolby Atmos až do 9.1.6 a DTS:X až do 7.1.4). RMC-1L nabízí celou škálu možností přehrávání zvuku, od nativního přehrávání DSD audia po čisté přehrávání analogového audia v režimu Reference Stereo až po úplné dekódování nejnovějších zvukových stop. S procesorem RMC-1L opravdu můžete mít vše… bez kompromisů.

Podpora nejnovějších Audio a Video formátů

Systém domácího kina se stále vyvíjí, aby poskytoval ostřejší obraz, větší škálu barev a více pokročilých funkcí - což může ztěžovat získávání informací o tom, co opravdu potřebujete, abyste mohli využívat nejnovější video obsah a letošní 4K displeje. RMC-1L má osm HDMI video vstupů a dva HDMI video výstupy, všechny podporují HDMI 2.0b a HDCP 2.2. RMC-1L podporuje plnou HDMI 2.0b 18 GB/s rychlost přenosu dat, podporuje tedy také 4K UHD video až do 4K/60, s 12-bit barevnou hloubkou a 4.4.4 vzorkováním. Podporuje také dynamické HDR, včetně Dolby Vision pro skvělý obraz s čistými intenzivními barvami a pozoruhodným kontrastem. RMC-1L zajišťuje vše, co potřebujete pro dosažení nejvyšší kvality streamovacího obsahu a 4K UHD Blu-Ray disků.

RMC-1L podporuje Dolby Atmos a DTS:X, nejnovější formáty prostorového zvuku a Dolby TrueHD a DTS Master Audio aktuální klasické formáty prostorového zvuku. RMC-1L také plně podporuje všechny běžné analogové a digitální audio formáty, včetně PCM a DSD digitálního audia přes HDMI a USB.

Opravdová audiofilská kvalita zvuku

RMC-1L byla navržena tak, aby poskytovala opravdovou audiofilskou kvalitu zvuku, tak že bude znít vždy skvěle při jakékoliv konfiguraci. Jako audio komponent, ať už přehráváte stereo hudbu nebo vícekanálový prostorový zvuk, RMC-1 procesor poskytuje výkon a kvalitu zvuku stejnou, jako byste očekávali od nejlepšího high-end analogového předzesilovače. Jako procesor domácího kina podporuje RMC-1L oba formáty prostorového zvuku - Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio a také nejnovější formáty – Dolby Atmos a DTS:X.

Světová jednička v automatické korekci místnosti - DIRAC LIVE

Jedna z hlavních vlasností RMC-1L je systém automatické korekce místnosti - Dirac Live, který vás vezme dramaticky blízko akce dnešních trháků a zároveň vám umožní zažít i skvělý žážitek při poslechu hudby. Dirac Live je považován za nejpokročilejší systém pro korekci místnosti, který je k dispozici. Výkonný Dirac Live je zabudován přímo do procesoru RMC-1L, zatímco kalibrační software je nainstalován ve vašem počítači pro následnou kalibraci vašeho systému. Každý RMC-1L procesor obsahuje vlastní kalibrační mikrofon a licenci pro Dirac Live Emotiva™ software.

Navrženo a zkonstruováno v USA

Konstrukce zařízení, která probíhá v USA, umožňuje veškerou kontrolu nad všemi aspekty procesu od navrhování až po výrobu, což pomáhá vyrábět zařízení nejvyšší kvality a zároveň minimalizovat zbytečné komplikace a zpoždění ve výrobě. Jako většina produktů Emotiva je procesor RMC-1L vyráběný ve výrobním centru ve Franklin, Tennessee.
Výrobce EMOTIVA
Počet kanálů 16.0
Analogový vstup RCA, XLR
Analogový výstup RCA (Line), Jack (3,5 mm), XLR
Počet zón (reproduktory) Zóna 2 + Zóna 3
D/A převodník Texas Instruments AM-1808 Sitara Arm9
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A, USB-B, AES/EBU, HDMI
Digitální výstup HDMI, Koaxiální RCA, Optický
Síťové připojení Ethernet
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace
Rádio FM, AM
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Digitální vstupy (kHz / bit) 192 / 24
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X
Surround - upmixing DTS Neural:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution, Dolby Digital
Barevné formáty Dolby Vision, HDR
Video technologie 4K upscaling
HDMI - funkce HDCP 2.2, ARC, CEC
HDMI - vstupy HDMI 2.0b s HDCP 2.2
HDMI - výstupy HDMI 2.0b s HDCP 2.2
Barva Černá
Šířka (mm) 432
Výška (mm) 146
Hloubka (mm) 394
Hmotnost (kg) 14