DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Focal Astral 16
Focal Astral 16 Focal Astral 16 Focal Astral 16 Focal Astral 16

Focal Astral 16

549 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

16-kanálový špičkový AV receiver

  • Speciální iOS aplikace - jednoduché a intuitivní ovládání
  • Neomezené množství nastavení
  • Flexibilní instalace pomocí rack mounting kitu
  • Dolby Atmos / DTS-X / Auro 3D 
  • Kalibrace Dirac Live®

Pro vysoce věrný audiovizuální výstup

Kdo by neměl rád doma vlastní kino! To není kouzlo, ale může se stát. Dívat se a poslouchat komfortně přímo v domácím prostředí to jde, je třeba však mít dobrou audio soustavu a kvalitní procesor zesilovač. Jeden takový dirigent značky Focal je právě na scéně.

Audio video procesor a zesilovač v jednom

Jako každý skutečný řidič, který umí ze všeho vytáhnout to nejlepší, je Astral 16 nepostradatelným doplňkem domácích audio video systémů. Čerpá z reproduktorů s vysokou věrností a ve zdi nebo ve stropě je dokonalou koordinací všech komponent v rámci instalace domácího kina.

Základní charakteristika zařízení

Astral 16 má integrovaný zesilovač Pascal Audio třídy D, dále je vybaven 16 kanály, z nichž 12 je zesíleno. Čtyři jsou předem amplifikovány (vyvážené výstupy XLR) a vyhrazeny výhradně pro audio (filtrování, vyrovnávání, správa basů atd). Jako nadstandardní model zve na cestu za obrazem a zvukem bezkonkurenční kvality (vzorkovací frekvence až 192 kHz).

Konfigurace a kompatibilita

V zásadě je poměrně otevřen a pokrývá všechny zvukové formáty – Dolby Atmos, DTS:X, Auro-3D a další. Technologie, která umožňuje nastavení na základě charakteristik místnosti (kalibrace místnosti, s Dirac Live) a je dodávaná s kalibrovaným měřícím mikrofonem, Astral 16 vyladí tak, aby vyhovoval všem možným akustickým prostředím a požadavkům. Měřicí mikrofon souvisí s úpravami na základě charakteristiky místnosti. Aplikace iPad přináší možnost nekonečné konfigurace – je dostupná v App Store a umí řídit zvolený systém, místnost po místnosti a také Monitoring pro diagnostiku zařízení.  Co se týká kompatibility, je Astral 16 rovnocenný pro Control 4, Crestron, Savant a RTI. Obdivuhodně těží z možností, nabízených špičkovými systémy rozhraní, jež umožňují dokonale plynulé dálkové ovládání všech domácích audio a video potřeb. Astral 16 je špičkový audio-video procesor a zesilovač, nabízející jedinečný zážitek z domácího kina. Disponuje neomezenou konfigurací kanálů (bi-amplification a dalšími), a zcela jednoznačně vylepší připojený audio systém.

Co je zásadní

Klíčovým aspektem zařízení je vyhrazená aplikace pro iOS, včetně jednoduchého a intuitivního ovládání, uživatel jistě ocení neomezený počet nastavení. K dispozici je kalibrace systému pomocí Dirac Live (vestavěná licence), což je analýza, následně aktivní korekce akustiky místnosti a multikanálový systém. Tento přístroj je dodáván společně se sadou pro montáž do stojanu, jejímž cílem je flexibilní instalace.

Focal je jistota

Focal jako ochranná známka společnosti Focal-JMLab zajišťuje 3D zvuk, video kompatibilní, stejně jako HD Audio a nekompromisní zážitek z poslechu. Pro zážitky z oblíbených filmů je 3D audio mixování 2D vícekanálových audio formátů. V zadní části nechybějí ani 3 zdroje napájení, 1 pro skupinu 4 zesilovacích kanálů tak, aby byla síla vždy k dispozici napříč všemi kanály.

Technická specifikace

Tento 16- kanálový audio-video procesor a zesilovač sleduje cílovou křivku, upravitelnou od 20 Hz do 20 kHz pro všechny kanály (včetně subwooferů), přičemž fáze korekce působí na celou šířku pásma. Rozměry 20 kg vážícího přístroje jsou 191 x 479 x 490 mm. Svým ultra moderním stylovým a nadčasovým konstrukčně estetickým designem neudělá ostudu žádnému prostředí, ba naopak – intuitivně zapadne do vybrané interiérové audio video soustavy přesně podle požadavků a přání obdivovatele dobrého obrazu a zvuku.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Focal Astral 16

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Focal
Počet kanálů 16.0
Výkon na kanál (W) 725 (2,7Ω, 1% THD, 3ch)
200 (8Ω, 0,1% THD, 12ch)
Odstup signál / šum (dB) 110
THD (%) 0,03
Analogový vstup RCA
Analogový výstup XLR, XLR (Pre-out)
Pre-out 4 kanály
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A
Digitální výstup
Síťové připojení Ethernet
Rádio
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X, Auro-3D
HDMI - funkce HDCP 2.2, ARC, eARC, CEC
HDMI - vstupy 7
HDMI - výstupy 2
Barva Černá
Šířka (mm) 479
Výška (mm) 191
Hloubka (mm) 490
Hmotnost (kg) 20