Focal Bathys

SKU
BATHYSBTBLACK
Hodnocení:
80%
19 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Focal Bathys - Úžasný ZVUK i bez drátu?!Jsou uzavřená, bez kabelů, vyznačují se lehkostí, ergonomičností, kompaktností. A nejenom zvuková věrnost je jejich prioritou.


Bezchybný provoz bez hluku

Bathys je první sluchátkový set s aktivním potlačením hluku a vysoce věrným zvukem. Disponuje reproduktory s hliníkovo-hořčíkovou kopulí ve tvaru písmene "M", proto sluchátka poskytují přesnou, dynamickou detailní audio reprodukci. Jsou francouzské výroby a byla vytvořena s využitím technologie nejlepších sluchátek Focal. Jejich baterie vydrží v provozu přes 30 hodin a díky aktivnímu potlačení hluku ANC se umějí ponořit do hlubokého ticha, čímž optimalizují posluchačský zážitek.


Designový záměr

Vizuální stránka sluchátek souvisí s designem špičkových sluchátek Focal. Výrobce kombinuje ušlechtilé materiály, například hořčík na třmenech, pravou kůži na hlavovém mostě nebo hliník v robustní konstrukci. Poslechový komfort je tak jednou z priorit, jelikož tvar sluchátek ideálně kopíruje tvar hlavy posluchače.


Pohodlí na cestách

Sluchátka Bathys jsou perfektním společníkem na cesty. Nabízejí velký výběr možností připojení, ovládací tlačítka, integrované hlasové asistenty. Proto mohou posluchači zapomenout na svůj chytrý telefon a vychutnat si tak čistý hudební výstup, ať už jsou kdekoli. Tato uzavřená bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku ANC mají instalovanou technologii Bluetooth 5.1 Multipoint s dosahem větším než 15 m.


Technické parametry

Je zajištěn frekvenční rozsah Bluetooth 2402 MHz - 2480 MHz, včetně zvukových kodeků SBC, AAC, aptX Adaptive, aptX. Vydrží hrát 30 - 35 hodin v režimu s Jackem, 42 hodin přes USB DAC. Hlasoví asistenti Google Assistant, Amazon Alexa dělají skvěle svoji práci a nechybí ani rychlé párování Google. Nejdůležitějšími prvky jsou měniče reproduktorů s 40 mm hliníkovo-hořčíkovou membránou. Frekvenční rozsah je mezi 15 Hz až 22 kHz s harmonickým zkreslením pod 0,2 % na 1kHz. K dispozici je přidané pouzdro o rozměrech 240 x 210 x 70 mm. K ovládacím aplikacím patří Focal & Naim, kompatibilní se systémy iOS a Android, připojení funguje přes Bluetooth, Jack 3,5 mm nebo USB-C. Jejich hmotnost je ideální, váží pouhých 0,35 kg. Uživatel má na sluchátka 24- měsíční záruku.


Výhody a přednosti

Společnost Focal přivádí na trh Bathys, tedy svá první bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku, která těží z dlouholetých zkušeností společnosti Focal se zvukem. Focal se zabývá špičkovými sluchátky, která jsou synonymem dokonalého a čistého hi-fi zvuku prostřednictvím vícebodového připojení Bluetooth 5.1 nebo kabelového připojení přes režim USB-DAC. Výrobce se netají velmi kvalitními materiály a řadou atraktivních funkcí. Tato sluchátka tak mohou dokonale zpříjemnit všechny krátké i dlouhé cesty. Nabízejí dva režimy potlačení šumu pro naprosté ponoření se do hudby. „Tichý“ režim se hodí pro cesty s vysokou hladinou okolního hluku, jako jsou letadla, vlaky atd. „Soft“ režim spíše napomáhá soustředit se doma, v kanceláři či jinde. Je vybaven transparentním systémem, který umožňuje slyšet okolní zvuky, je-li to potřeba. Snadno přístupná jsou ovládací tlačítka a nechybí ani funkce hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant, které jsou určeny pro bezproblémové používání, stejně jako nastavitelný ekvalizér pro vlastní přizpůsobení zvuku. Ocenit je nutno také funkci Clear Voice Capture, mikrofonní technologii, zajišťující křišťálově čistý telefonní hovor. V příslušenství jsou dva 1,2 metru dlouhé kabely, zajišťující profesionální optimální kabelové připojení.
Výrobce Focal
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Průměr měniče (mm) 40
Frekvenční odezva od (Hz) 15
Frekvenční odezva do (Hz) 22 000
THD (%) <0.2% @1kHz
Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant
Bezdrátový přenos Bluetooth
Výdrž baterie (hod.) 30 hodin Bluetooth® Noise Cancelling / 35 hodin Jack mód / 42 hodin USB DAC
Konektor Jack (3,5 mm), USB-C
Barva Černá
Hmotnost (g) 350
4.0
80% of 100
Napsat recenzi
5
50 % (1)
4
0 % (0)
3
50 % (1)
2
0 % (0)
1
0 % (0)