Focal Sib Evo Dolby Atmos 5.1.2

SKU
3544052692037
Hodnocení:
100%
34 990 Kč
Skladem
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Z dílny Focal se vynořují zajímavá překvapení – zvukový ponor do jiné dimenze v podobě domácího kina slibuje skvělou a atraktivní zábavu. Akustické efekty Dolby Atmos zaujmou tím, že jsou schopny reprodukovat efekty kin Atmos přímo v pohodlí domova. Alternativou prostorového zvuku mohou být dražší podstropní panely Dolby, samostatné zálohované reproduktory nebo efektivní zvuková tlačítka. Systém Focal Sib Evo však sází na dokonalý multi-kanálový systém sub-/ sat reproduktorů, který se nebojí žít svým vlastním životem.

 

  • Vytvořte zvuk opravdového kina ve svém domově!
  • 3D zvuk Dolby Atmos®
  • 3 Sib Evo satelity
  • 2 Sib Evo Dolby Atmos® reproduktory
  • 1 Cub Evo subwoofer

 

Francouzský outfit

Společnost Focal při navrhování prémiových reproduktorů nedělá kompromisy. Jedním z důkazů je i balíček 5.1.2. Jeho outfit potvrzují mimo jiné klíčové vlastnosti, k nimž náleží pohodlný stylový design, výborná slyšitelnost reproduktorů s podporou Dolby Atmos, úhledný subwoofer. Set vytvářejí tři satelity Sib Evo, dva reproduktory Sib Evo Dolby Atmos a jeden subwoofer Cub Evo a starají se tak o velmi atraktivní, skutečné zvukové efekty hodné kin do obývacího pokoje či jiných místností. Systém se odlišuje pouze tím, že nabízí zvukové efekty ve svislé rovině odrážející se od stropu, což v uživateli vyvolává dojem, že je ponořen v ultra realistickém 3D světě.

 

Výchozí konfigurace

Precizní start systému Dolby Atmos podporuje konfigurace 5.1.2, pokrokový výrobce Focal  akčně integruje tuto technologii do nové generace reproduktorů Sib & Co, jež se stala ikonou řady domácího kina z roku 2002. Je známo, že nastavení 5.1.2 je souvislý systém, jenž poskytuje bezkonkurenční výsledek. Set reproduktorů Sib Evo Dolby Atmos je dokončen nastavením 5.1, které přemění na systém 5.1.2. Hlavní inovací technologie je novinka, spočívající v odrazu zvukových vln ze stropu směrem k posluchači pomocí dodatečného ovladače reproduktorů na vrcholu reproduktoru. Takto vzniklý zvukový set se ideálně hodí do místností o rozměrech od 10 do 50 m2.

 

Technická data

V zařízení jsou užity 130 mm Polyflex woofery a 19 mm citlivý tweeter s měkkou kupolí. Frekvenční rozsah je dán pásmem 70 – 25 000 Hz při toleranci +/- 3 dB. Nízký frekvenční bod při – 6 dB je 66 Hz.  Akustická citlivost je 90 dB (2,83 V / 1m), jmenovitá impedance činí 6 Ohm. Dělící frekvence udává 3,5 kHz, doporučen je výkon zesilovače 25 – 200 W. Rozměry modulů 252 x 162 x 162 mm korespondují s hmotností, která je 1,8 kg na jednotku. Cub Evo subwoofer je vybaven také 200 W zesilovačem třídy D, disponuje strukturou MDF a matným černým povrchem, stejně jako celá kolekce.

 

Výhody systému

Tento efektivní set účelně předchází nutnosti dodávat do reproduktorů příslušenství pro reprodukci vertikálních efektů, což může uškodit designu nebo komplexní harmonii zvukového systému. To, co v tomto případě obklopuje diváka, jsou zvukové efekty, které přicházejí shora, a to je hlavní, zásadní inovací tohoto produkčního typu. Akční filmové či zvukové scény jsou napěchovány zvukem, jenž bravurně sviští nad hlavami diváků. Déšť, letadlo, zvuky zvířat nebo jenom hudební podkreslení je tak autentické, jak jen je to možné právě díky reproduktorům s podporou Atmos. V moderní společnosti má progres jasně zelenou -  kompletní systém se všemi prvky spolupracujícími v dokonalé harmonii je tady a jmenuje se Sib Evo. Je vynikající, je kompaktní, je strukturovaný. Je značky Focal.

 

Recenze Focal Sib Evo Dolby Atmos 5.1.2

Výrobce Focal
Typ sestavy 5.1.2
Přední reproduktory Satelitní
Impedance (Ω) 8
Barva Černá