Focal Stellia

SKU
3544053725062
Hodnocení:
100%
74 990 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

High-end drátová sluchátka pro domácí poslech i na cesty

  • Referenční uzavřená sluchátka
  • Exkluzivní 40mm měnič tvaru "M" - čisté Beryllium
  • Reprodukce i toho nejmenšího detailu ve velmi vysokých i velmi nízkých frekvencích
  • Neuvěřitelná dynamika
  • Velmi dobré pasivní rušení okolního hluku
  • Pohodlné a ergonomické
  • Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů

Dotek luxusu

Toužíte po hebkém měkkém a laskavém akustickém pohlazení? Extrémní čistota zvuku, linoucího se z high-end sluchátek Stellia, je překvapující, nečekaná. Uzavřená konstrukce, špičkové materiály, ohromující design a nejmodernější užité technologie se spojily v jedno a majestátně pózují ve FOCAL nabídce.

Královna sluchátek

Model Stellia využívá mechanických vlastností čelenky a třmenu - původně však byly vyvinuty pro sluchátka Utopia. Konzistentní křivka mezi těmito dvěma komponenty přináší komfort a dokonalost, bez ohledu na tvar, velikost tváře a hlavy uživatele. Očekávané pohodlí korunuje vysoce odolná paměťová pěna, jež je použita na výrobu náušníků.

Vzhled a povrch

Svou vizáží se Stellia řadí k top modelům, ať už se jedná o konstrukci, vybavení, funkce, linie, materiály. Třešničkou na dortu je provedení povrchu ve stylu Mocha-Cognac a broušená kůže, důkazem je pečlivost i pozornost věnovaná každému detailu těchto elegantních sluchátek.

Vysoce hodnocená verze

High-end sluchátka jsou vybavena novou generací exkluzivních elektrodynamických měničů s beryliovou membránou. Disponují lehkou konstrukcí s bezrámovou hlasovou cívkou z 100% mědi, v kombinaci s vlastnostmi berylia lze očekávat reprodukci byť nejmenších detailů, dynamiku a tónovou rovnováhu bez kompromisů. Dále překvapují také širokou frekvenční odezvou, skvělou artikulací basů, nejvyšších frekvencí a extrémně nízkou impedancí 35 Ohm, proto jsou sluchátka velmi snadno ovladatelná výstupem z mobilního audio zdroje. Díky tomu lze zažít extrémní čistotu zvuku nebo sluchátka velmi snadno spárovat s výstupy mobilních zvukových zdrojů. Ruku v ruce se skvělým zvukem se dostavuje i jejich vysoce profesionální a precizní zpracování, nevyjímaje dobře vybrané užité materiály. Pro ještě lepší dojem z poslechu je možné připojit sluchátkový model Stellia k dedikovanému D/A převodníku a sluchátkovému zesilovači Focal Arche.

Specifika a upřesnění

Sluchátka Focal Stellia lze využít pro osobní či profesionální potřebu. Díky ovladačům reproduktorů jsou schopna pracovat při nízkém akustickém zatížení a zároveň umějí zajistit mimořádně širokou frekvenční odezvu (5 Hz - 40 kHz). Integrované moderní pokročilé technologie v reproduktorových ovladačích (měděná cívka, tvarovaná čistá beryliová kupole) poskytují sluchátkům dokonalý zvuk. Jednotlivá komponenta byla vyvinuta s přihlédnutím k nekompromisní optimální akustice. Ve společnosti Focal inovace přesahují technologie, tak je ovlivněno i použití výrobku a estetika. Zcela unikátní poslech a nikdy nekončící emoce v komfortním balení jsou náležitě oceněny, odpovídají požadavkům i nejnáročnějších uživatelů.

Co je obsahem příslušenství

Ke sluchátkům neodmyslitelně patří kvalitní 3 m dlouhý kabel. Díky symetrickému 4pin XLR konektoru je možné využít zařízení pro domácí použití v kombinaci se špičkovým zesilovačem. Další kvalitní kabel o délce 1,2 m je navržen tak, aby byl přenosný a plně funkční se stereofonním konektorem 3,5 mm. Tuhé cestovní pouzdro umožňuje snadnou skladnost a mobilitu sluchátek.

Co je důležité

V konstrukčním systému nesmí chybět perfektní izolace. Akustická izolace sluchátek Stellia je posílena uzavřeným designem a náušníky z neperforované celozrnné kůže, vedle pohlcující akustické látky, která je pokryta paměťovou pěnou. Výjimečné jsou i ovladače reproduktorů, které podporují nový, plně dimenzovaný prostor. Respekt k původnímu zvukovému signálu je neochvějný, neutralita bezchybná, zvuk úžasně realistický. Na dosažení takových výsledků mají vliv integrované průduchy a pěna EVA, umístěná za reproduktorem k absorpci vysokých frekvencí. Akustické difuzory rozbijí stojaté vlny a získají tak zvukovou reprodukci bez nežádoucího rušení.

Výrobce Focal
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 40
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 40000
THD (%) 0,1
Impedance (Ω) 35
Citlivost (dB) 106
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Mikrofon
Konektor Jack (3,5 mm), Jack (6,35 mm), XLR
Odnímatelnost kabelu
Barva Černá
Hmotnost (g) 435
Příslušenství XLR kabel OFC 24AWG / 3,5mm Jack kabel OFC 24AWG / Jack adapter 3,5mm -> 6,35mm
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (3)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)