DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Goldring E3

SKU
5036694030967
Hodnocení:
100%
2 690 Kč
Do 5 dnů

Přenoska Goldring E3 je top model cenově nejdostupnější série "E", jako jedna z prvních využívá konzolu vyztuženou uhlíkovými vlákny

 

Osazený eliptickým hrotem pro ještě jemnější detaily

Další modely série E (E1 a E2) je možné díky stejné konstrukci jednoduše vyměnit a provést upgrade dle vašich požadavků. Nejvyšší model E3 s rafinovaným super eliptickým stylusem je cenný upgrade pro všechny posluchače, kteří chtějí "vytlačit" ještě více informací a detailů z nahrávky. Použité uhlíkové vlákna jsou účinnou alternativou k nejlepším hliníkovým nebo bórovým materiálům, které produkují srovnatelné výsledky u konkurenčních aplikací.

 

Magnetická duplexní technologie

Všechny přenosky v této modelové řadě jsou vybaveny technologií Magnetic Duplex Technology - generátor dvojitého magnetu, který přesněji kopíruje záznamovou drážku zajišťující lepší stereofonní oddělení a hudební zvukový stupeň. Při výrobě série E je možné provádět mikro-úpravy během výroby pomocí speciálního nastavovacího šroubu. To znamená, že kazeta může být bezpečně nainstalována v typickém otočném stolu, protože úhel, který stylus provádí s povrchem záznamu, byl předem nastaven. Výsledkem je optimalizované vyvážení kanálů s požadovaným nastavením nulového stupně horizontálního sledování. To zajišťuje konzistentní výkonnost po celou dobu životnosti výrobku.

 

Filozofie společnosti Goldring

Filozofií společnosti Goldring je podporovat přesnou reprodukci původního záznamu, zachování tvůrčích nuancí, hudebnosti a rytmu, které umělec chtěl dosáhnout. Série E je navržena tak, aby zachytila tuto zkušenost při použití se všemi gramofony nejrůznějších značek. Toho lze dosáhnout použitím technologie Magnetic Duplex a Goldring Expert Adjustment. 

Výrobce Goldring
Typ jehly Stereo
Typ přenosky MM
Rychlost 33 / 45 RPM
Výstupní napětí 3.5 mV
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Jehla Elliptical
Doporučený přítlak (g) 1.5 - 2.5 (2.0 g doporučená)
Doporučená impedance (Ω) 410
Doporučená kapacitance (pF) 100 - 200
Barva Černá
Hmotnost (g) 6.9
Vaše hodnocení