DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Goldring Elite
Goldring Elite Goldring Elite Goldring Elite Goldring Elite Goldring Elite Goldring Elite Goldring Elite

Goldring Elite

17 590 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Elitou mezi přenoskami je skutečná Elite Cartridge - velmi kvalitní Moving Coil přenoska low-output s ušlechtilou konstrukcí, ověnčenou nejnovějšími prvky z dílny Goldring. K netypickým přednostem náleží  nové magnetické obvody, extrémně tuhé a pevné "Pocan" tělo, třešničkou na dortu je neodymový magnet. Tento akční model má našlápnuto na vrcholový post také díky dokonale zpracovanému designu.

 

 • Audiofilní low output MC gramofonová přenoska
 • Silné neodymové magnety
 • Nabízí mimořádný výkon a spolehlivost
 • Hrot Gyger S poskytuje maximální čtení informací ze žlábku a mimořádně hladkou a prodlouženou odezvu

 

Vybavení přenosky

Přenoska je osazena Gyger S hrotem, což značí přísun maxima informací a extra bezproblémový, hladký, prostorový přenos signálu. K optimální funkčnosti slouží precizní vyvážení obou kanálů, kterého lze dosáhnout symetrickým navinutím cívky na armaturu s malou hmotností. Zvuk s mnohem vyšším rozlišením, než mají ostatní obdobné produkty, vzniká díky využití stříbrného drátu. V tom je Goldring opravdu nejlepší.

 

Nekonečno parametrů a vlastností

V technickém světě není nic jednoduché, s veličinami a jednotkami určujícími kvalitu a funkčnost produktů je třeba se dobře seznámit, protože každý model disponuje jinými mírami a parametry. Podle nich lze určit vhodné využití a kompatibilitu s dalšími moduly, komponenty. MC přenoska váží pouhých 5,7 g, vinutí cívky je stříbrné, jako materiál bylo zvoleno neodymium. Důležitým parametrem je kmitočtový rozsah, pohybující se mezi 20 – 30 000 Hz. Impedanční zatížení činí 100 Ohm, zátěžová kapacita je 100 – 500pF. Rozpětí snímací síly je dáno 1,5 – 2,0 g (1,5 – 2,0 mN), přičemž doporučený přítlak je 1,7 g (17 mN). Vnitřní odpor činí 8 Ohm.

 

High Performance MC design

Vysoké nároky umí Goldring zvládnout zcela bravurně. Faktem je že, úplné počátky firmy sahají až do roku 1906, po dlouhou dobu se vyvíjela a hledala hlavní záměr, kterým se stala audio produkce, nejbližší jí byly gramofony a příslušenství, kam lze zahrnout právě úspěšné přenoskové modely. Magnetické kazety a modelové cartridge podle svých návrhů Goldring produkoval úspěšně do mnoha zemí. Ke konci dvacátého století si významné místo dobyly modelové série Eroica, Epic II, Excel a Elite. Skvěle navržený design s pokročilými prvky je v prvé řadě tím, co zaujme nezávislého pozorovatele. Vysoká úroveň všech řešení, jenž konkuruje vysoce postaveným lídrům na trhu s audio produkty, není vůbec překvapivou. Léty praxe a vývojovým koloběhem je stávající výrobní společnost postavena tak, že zůstává v popředí zájmu široké veřejnosti.

 

Pro zvídavé potencionální uživatele

Když něco neznáme, je třeba se ptát – specialistů, odborníků z oboru, profesionálů, lidí zkušených. Přenoska s ultra-rigidním tělem Pocan může zůstat opředena tajemstvím, ne však pro všechny zvídavé audiofily zůstane neznámou. Nápovědou je, že tento materiál můžeme zařadit mezi vysokovýkonné plasty. Již známé Polyamidy se prodávají pod označením Durethan, a jejich polyestery PBT s názvem Pocan. Dlužno dodat, že obojí plastové výrobky v sobě ukrývají velice všestranné polymerové materiály, jenž disponují vysoce inovačním potenciálem. Využito jich bývá zpravidla při výrobě mnoha technicky složitých komponentů. Výrobky z těchto kvalifikovaných plastů jsou typické velkou odolností vůči velkému mechanickému zatížení, dále jsou velmi spolehlivé při nepřetržitém a dlouhodobém užívání. Svoje místo našly kromě automobilového průmyslu také v elektrotechnickém a elektronickém odvětví, ale i jinde. Technické plasty jsou alternativou, jelikož mohou směle imitovat kovy. V mnoha případech šetří zejména i náklady, a přívětivá cena výrobků je vždy vítána. 

 

Technické údaje:

 • Frekvenční rozsah: 20 - 30000Hz +/- 2 dB 
 • Rovnováha kanálů při 1 kHz: < 1 dB
 • Separace kanálů při 1kHz  > 25 dB
 • Citlivost při 1 kHz: 0,5mV + / - 1 dB
 • Sledovací úhel: 20°
 • Hrot: Gyger S
 • Zatěžovací odpor: 47 kOhm 
 • Kapacita zatížení: 100 pF - 500 pF
 • Vnitřní indukčnost: 0,2 mH
 • Vnitřní odpor: 8 Ohm
 • Hmotnost přenosky: 5,7 g 
 • Upevňení: 0,5" (12,7 mm)
 • Přítlačná síla: 1,5 - 2,0 g (nominální 1,7 g.)


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Goldring Elite

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Goldring
Typ jehly Stereo
Typ přenosky MC
Rychlost 33 / 45 RPM
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 30000
Doporučený přítlak (g) 1,7