HiFiMAN Susvara

SKU
6925624201425
Hodnocení:
100%
Akční cena 167 984 Kč Běžná cena 167 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Magnetoplanární sluchátka

  • Membrána o tloušťce v nanometrech
  • "Stealth Magnets" - nové magnety pro maximální akustickou transparentnost
  • Asymetrické magnety pro optimální načasování
  • Patentovaný systém "žaluzií" - zvuková optimalizace a ochrana
  • Speciální ergonomický design
  • Odolná kovová konstrukce

Sluchátka s přesvědčivým šarmem

Mají skutečné charisma a umějí přesvědčit o svých kvalitách – řeč je o novince mezi sluchátky, o planárních sluchátkách s názvem SUSVARA. Legendární sluchátka HE-6, která byla dosud považována za vlajkovou loď společnosti HIFIMAN, mají nyní adekvátního nástupce. Oslovila mnoho zvuku chtivých audiofilů a posunula vývojářské konstrukční i výrobní technologie na novou úroveň.

Klíčové vlastnosti

Zbrusu novou záležitostí je u tohoto špičkového modelu technologie „Stealth Magnets“ neboli technologie tichých magnetů, která znatelně eliminuje turbulence zvukových vln. Tak je zachována jejich integrita. Zkreslení se dostává na minimum, zvuk je více harmonický a poslechově čistší. Jak je u sluchátek značky HIFIMAN zvykem, jsou úchvatná zejména díky elegantnímu, reprezentativnímu a sebevědomému designu, jenž podtrhuje i fakt, že od magnetických mřížek až po náušníky jsou užity pouze prověřené, vynikající, vysoce kvalitní materiály. 

Susvara – jedna z nejdražších sluchátek na trhu

Úroveň tohoto specifického modelu je vyšší, než u Audeze LCD-4, Focal Utopia nebo u firemních sluchátek HE1000 V2. Susvara představuje kvalitu bez kompromisů po všech stránkách, ukazuje to nejlepší, co výrobce dokázal s planární technologií doposud a správně udělat. Uživatelé mohou využít příležitost a kochat se technickou excelencí, která beze zbytku naplňuje i osobní preference. Přirozeně tak dochází k propojení dobrého dojmu s potěšením a úctou k výrobnímu týmu společnosti HIFIMAN, jelikož se dokázal přiblížit vrcholu audio možností v dané situaci a době.

Pokročilé technologie

Při výrobě sluchátek bylo užito membránové nanotechnologie, kombinované s novým designem magnetů, jenž je pro výrobu ovladačů Susvara klíčový. Shrnutím faktů vyplývá jediné – firemní dědictví a stále pokračující rozvoj donedávna aplikované technologie řidičů přináší prvotřídní výsledky. Legendární set HE6 je také dědictvím, které je v rámci značky dále rozvíjeno. V raných fázích vývoje bylo vždy cílem uvést na scénu skutečného nástupce tohoto produktu, který poprvé spatřil světlo světa kolem roku 2010. Ve skutečnosti se produkoval pod názvem HE Edition 6, než došlo k přejmenování, což nadále vyvolalo dojem pocty vůči dědictví HE6, v propojení s cílem a trendem řady HE1000.

Směr vývojářské linie a technická specifika

Celkový růst progresu společnosti HIFIMAN se podobá rozrůstajícímu se stromu, který znázorňuje vývoj originální planární technologie spolu s HE1000 z jednoho pohledu a modelu HE6 z pohledu druhého. Susvara se ve výsledku navrací k pozlacené vodivé membráně. Sluchátka jsou plně funkční a pracují ve frekvenční odezvě 6 -75 000 Hz s impedancí 60 Ohm a akustickou citlivostí 83dB. Jejich hmotnost dosahuje 450 g.

Co nevíme o výrobci

Společnost založil dr. Fang Bian teprve v roce 2005. I přes její nedlouhou existenci je jednou uznávaných předních značek v oblasti sluchátek a přenosných hudebních přehrávačů. Výrobní sortiment zahrnuje hi-fi sluchátka, hudební přehrávače a sluchátkové high-end zesilovače. Výrobce se významně podílí na rozvoji technologie magneto-planárních měničů a prvního přenosného hudebního přehrávače, který lze řadit do kategorie hi-fi. Rok 2015 byl pro značku výjimečný, jelikož byla na trh uvedena vlajková loď magneto-planárních sluchátek HE1000. Revolučním byl v této době konstrukční systém sluchátek, typický inovativní membránou s nanometrickou tloušťkou, asymetrický magnetický obvod a systém „Window Shade“. Přesto i nadále společnost hledá nové cesty k vyšší zvukové kvalitě svých výrobků.

Výrobce HiFiMAN
Typ sluchátek Kolem uší
Měniče Magnetoplanární
Frekvenční odezva od (Hz) 6
Frekvenční odezva do (Hz) 75000
Impedance (Ω) 60
Citlivost (dB) 83
Konektor Jack (6,35 mm), XLR
Barva Černá
Hmotnost (g) 450
Příslušenství 3,0m kabel (6,35mm), 3,0m kabel (4-pin XLR)
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (3)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)