iFi GO Link

SKU
5060738786725
1 490 Kč
Skladem
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Jak získat super zvuk za super cenu, aneb jak se dokonale propojit s vybranou hudbou? Odpovědí může být právě tento produkt.


Špičkový zvuk – stačí se jen nadechnout!

Anebo nadchnout? Nadšenci do značky iFi Audio již vědí své. Sluchátkové zesilovače a D/A převodníky této značky jsou známy svým vynikajícím poměrem ceny vůči výkonu. GO Link je však ještě o něco lepší, než čekáte.


Důležitá maličkost

Dongle je pro sluchátka klíčovou součástí. Je to sice pouze malá část počítačového hardwaru, která se připojuje k portu na jiném zařízení, ale má velmi důležitý úkol - poskytuje další funkce nebo umožňuje průchod k takovému zařízení, které funkce přidává (zdroj: Wikipedia). Z dílny společnosti iFi Audio pochází rozšíření řady ultra-přenosných D/A převodníků, sluchátkových zesilovačů GO Link o malý sluchátkový dongle, který po připojení k chytrým telefonům, tabletům, PC a Mac díky USB portu má přinést mnohem lepší zvuk.


Flexibilní využití

GO Link umožňuje připojení kabelových sluchátek a IEM sluchátek ke smartphonům a dalším digitálním zvukovým zdrojům, která nemají 3,5 mm sluchátkový výstup. I když má zařízení sluchátkový vstup, GO link má za úkol přinést velký zvukový nadstandard. Na jednom konci je umístěn konektor USB-C, na druhém D/A převodník a sluchátkový zesilovač. Obojí je situováno v robustních, avšak lehkých korpusech z hořčíkové slitiny. Pružný, 6 cm dlouhý kabel má omezit riziko poškození USB konektoru, ke kterému je GO Link připojen. Postříbřené měděné vodiče s individuální polymerovou izolací v konfiguraci "twisted pair" mají dle výrobce omezit vliv elektromagnetickým rušením z vnějších elektrických zdrojů.


Konstrukční charakter a funkčnost

Základním kamenem zařízení je digitálně analogový převodník z řady Sabre HiFi od ESS Technology - ES9219MQ/Q, využívající 32-bit architekturu HyperStream III. Díky ní a v kombinaci s technologiemi Quad DAC+ a Time Domain Jitter Eliminator je ekvivalentně zajištěno velmi nízké zkreslení, prvotřídní čistota a působivý dynamický rozsah. K dispozici je funkce DRE (Dynamic Range Enhancement), včetně technologie, která má omezit harmonické zkreslení a přeslechy. Uživatelské obci je nabídnuta možnost vybrat si mezi různými digitálními filtry prostřednictvím volitelného firmwaru. Vítanou alternativou je přizpůsobení zvuku podle individuálního vkusu. GO Link se oproti jiným sluchátkovým modelům nespoléhá na softwarové ovládání hlasitosti v připojených zařízeních.


Podpora

Ke schopnostem zařízení je nutno započítat podporu PCM v rozlišení 32 bit/384 kHz, DSD v rozlišení 11,2 MHz (DSD256) a MQA. Kontrolka LED mění barvu a indikuje příchozí formát zvuku - PCM, DSD nebo MQA a vzorkovací frekvenci PCM/DSD. Sluchátkový zesilovač GO Link poskytuje výstupní výkon 70 mW/1,5 V do 32 Ohm, který se u sluchátek s vyšší impedancí navýší až na 2 V. Tím pádem je předpokládán dostatečný výkon pro sluchátka a headsety, přičemž je zároveň očekáváno minimální vybíjení baterie připojeného zařízení. Kromě napájení sluchátek je možno 3,5 mm analogový výstup zcela snadno použít k připojení předzesilovače, integrovaného zesilovače nebo aktivních reproduktorů.


Příslušenství

Výrobce deklaruje, že součástí balení iFi GO Link je také redukce USB-C na USB-A a Apple Lightning. Oficiálně se cena pro Evropu pohybuje v relativně únosné rovině a nepřekračuje hranici 2 000 Kč. GO Link je tak dostupný široké audiofilské veřejnosti.
Výrobce iFi
Digitální vstup USB-C
Analogový výstup Jack (3,5 mm)
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 80 000
Odstup signál / šum (dB) ≥125dBA (2,05V)
THD+N (%) ≤0,004% (1,27V @ 32 Ω)
PCM - vzorkování (kHz) až 384
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Barva Černá
Šířka (mm) 135
Výška (mm) 12,6
Hloubka (mm) 7,6
Hmotnost (kg) 0,011