DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

iFi iPurifier3

SKU
5081313081905
3 874 Kč
Do 5 dnů

Báječný zvuk

Aby zvuk byl lepší a poslech příjemný je tužbou každého audiofila či hudebního fanouška. Lepší zvuk učiní z každé produkce zajímavý zdroj zábavy, přinese kvalitu do průměrného šedivého standardu. A přitom stačí tak málo – zařízení, které si poradí se šumem a ruchy.

Efektivní a dostupné řešení

Čistí většinu šumu USB ze špatných zdrojů, je menších rozměrů, kompaktní, napájený ze sběrnice. Nákladově je efektivní ve srovnání s podobnými řešeními. O zvukovém šumu a souvisejících zařízeních je toho mnoho známo, řešení je však třeba hledat jinde. Značka iFi Audio má v nabídce velmi vhodné zařízení – iPurifier3.

Jak to funguje

Pokud je zvuk z počítače posílán do DAC pomocí USB, lze očekávat, že zvuk nebude tak čistý, jak by mohl být. Proto byl vyvinut ve své třetí revizi právě iFi iPurifier 3. Jde o malé zařízení navržené tak, aby zapadlo mezi digitální zdroj hudby (obvykle PC nebo Mac) a DAC, a přitom přijímalo signál z výstupu USB zdroje, zpracovalo jej a tak reformovalo, respektive dalo vzniknout zcela novému „čistému“ signálu. Pak dojde k odeslání čistého signálu na vstup USB zvoleného DAC. Celý proces probíhá v reálném čase a není třeba dalšího zdroje energie, než jenom energii, dodávanou kabelem USB. I takto jednoduše může vypadat unikátní „čistička“ hlučného signálu, která navíc vylepší domácí hudbu a nestojí příliš.

Komplexní řešení

Zmiňovaný iPurifier3 je řešením. Postará se o vylepšení kvality signálu USB, počínaje běžnými elektrickými problémy, protokoly, daty, až po problémy EMI / RFI. Přestože jde o nevelký modul, všechno zvládne bravurně a s grácií. Zařízení vyrovnává nevyvážené USB signály s cílem dosáhnout lepšího toku zvukových dat, využívá REclock, REgenerate a REbalance. IPurifier3 současně snižuje šum napájení USB více než stokrát. Přepracování času je pro zvuk ideální, funkce typu „3 v jednom“ se jeví jako optimální a velmi účinná. Hudba plyne lépe, zvuk vykazuje větší čistotu, hloubku i napětí.

Pokročilé technologie

Britská výrobní společnost iFi Audio po technologické stránce čerpá také z vojenského sektoru, svoje originální technologie však upravuje tak, aby exkluzivně fungovaly se zvukovým systémem ANC (Active Noise Cancellation). Zásadním pro úspěch původního iPurifier zařízení je právě REbalance, která se přirozeně převtělila do další generace. Odstraněním DC offsetu a „vyvážením“ audio signálu USB se výstup stal dokonale vyváženým. Dochází také k čištění zvukového datového proudu USB, čímž se výrazně snižuje hluk.

Využití v praxi

Toto zařízení je vynikajícím ekvalizérem pro hlučný počítač. Platí, že i v digitální sféře je zdroj stejně důležitý, jako zprostředkovatel. Neméně důležitý je vzhled a rozlišení, které ale nestačí vyřešit upgradem. Značka iFi představuje nové řady elektroniky s technologií stékání, je licencovaná společností AMR a zaměřuje se především na budoucnost, novou generaci počítačových zvuků. Všechny produkty se značkou iFi se mohou pochlubit analogovými obvody třídy A bez DSP, kdy signál zůstává po celou dobu „Bit Perfect“. Zásadní je také cíl výrobce – minimální dopad na životní prostředí. Skoro každý produkt iFi, včetně jeho obalu, je vyroben z vysoce recyklovatelných materiálů, jako je hliník, papír, recyklovaný plast. Společnost iFi Audio dělá vše pro to, aby zajistila specifické vlastnosti každého svého produktu, včetně dodržování ekologických norem.
Výrobce iFi
Barva Bílá
Šířka (mm) 69
Výška (mm) 20
Hloubka (mm) 19
Hmotnost (kg) 0,033
Vaše hodnocení