iFi iSilencer+ USB C - C

SKU
5060738780020
Hodnocení:
100%
1 590 Kč
Skladem
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Zvuk versus ticho

Ne všechny audiosystémy mají čisté, precizní zvukové pozadí. Nepříjemný hluk je nepřítel, kterému se rozhodli postavit obránci v podobě účinných zařízení a nastolit tak „nové“, dosud nepoznané ticho a jasnější atmosféru.

Jak si užít otevřenou hudbu

Z dílny iFi Audio přichází na trh inovativní iSilencer +, který se stává nutností pro milovníky kvalitního poslechu. Možnost užít si živou a otevřenou hudbu je s novým audio modulem na dosah, připojení audio zařízení přes USB však může mít své klady a zápory.

Silent přináší ztišení

Tento komponent je schopen předávat data ve vysokém rozlišení (v maximálním rozlišení) a umožňuje perfektní bitový přenos, USB nebylo vytvořeno speciálně pro zvuk. Mimo jiné přenáší energii i data, a je citlivý na elektrický šum, například ze zdroje napájení počítače. Odsud pramení negativní vliv na zvukovou kvalitu. Produkce ze stáje iFi zdůrazňuje tato byť nevelká zařízení iSilencer3.0 a nyní také iSilencer +, s nimiž je vydáván tichý zvuk na pozadí ještě lépe.

Hrát a poslouchat

Faktem je, že elektrický šum na USB způsobuje chyby, ztrátu dat a špatnou integritu signálu. Uživatel je vnímá jako zkreslení - praskání, kliknutí a zpoždění. Zařízení iSilencer + řeší vše rychle a snadno. Zapojit ho lze přímo do USB portu počítače jako spojení mezi domácím počítačem a DAC. Úkolem je odstranit elektrický šum, oba EMI a RFI, u zdroje. Díky vylepšeným basům pak hudba bude jasnější, teplejší a transparentnější.

I ticho patří do světa zvuků

Umlčet znamená vylepšit, alespoň co se týká ruchů a negativních vlivů. ISilencer + používá firemní technologii Active Noise Cancellation (AMC), která vychází z vojenské technologie a aktivně ruší či snižuje veškerý hluk podobným způsobem, jako sluchátka s potlačením šumu. Výrobce velmi zkušeně také používá originální technologii REBalance, s cílem zbavit se zkreslení. Vylepšeny jsou obvody, k nimž byly přidány tantalové kondenzátory s nízkým ESR pro lepší filtrování vstupů a výstupů. Filtrační kapacita tak byla navýšena 10- násobně. Zařízení je ve 3 verzích a obsahuje novější konektor USB-C. Tento tichý prostředník umí dodat stále více možností, vylepšené filtrování a také více ticha, které lze taktéž nasávat plnými doušky. Pokročilá technologie aktivního potlačení šumu druhé generace (ANC II) znamená, že naměřený hluk klesá ve srovnání s běžným filtrem šumu stokrát nebo 40 dB.

Co přináší REbalance a SuperSpeed

S touto výhodou je vyvažován signál, aby vyřešil běžný problém, způsobený chvěním. Jedná se o formu digitálního zkreslení, které vede k chybám datových „paketů“ a k chladnému, drsnému zvuku. Novými technologiemi lze vyvážit signál, aby bylo zajištěno, že digitální signál přijímaný DAC je totožný s původním zdrojem, a to bez ohledu na to, jaký formát zvuku je přehráván. „SuperSpeed“ USB 3.0 vyniká podrobnějšími a specifickými kabely, umožňujícími větší přenos zvuku a zároveň i zpětnou kompatibilitu. Jednotky obsahují vysoce kvalitní pozlacené konektory pro optimální přenos signálu.

Technická specifika

K výrobním prostředkům patří v první řadě super rychlý USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0) a pozlacené konektory USB 3.0. Malé kompaktní zařízení je vyrobeno o rozměrech 50 x 20 x 9 mm a váží jenom 7 g. Výrobce na zařízení poskytuje 12- měsíční záruční lhůtu
Výrobce iFi
Barva Černá
Šířka (mm) 50
Výška (mm) 9
Hloubka (mm) 20
Hmotnost (kg) 0,007