iFi ZEN CAN Signature 6XX

SKU
5060738783526
Hodnocení:
100%
7 385 Kč
Do 5 dnů
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Zbrusu nová úroveň poslechu

Dobrý poslech závisí na více faktorech, ale jedním z nejdůležitějších hledisek je výběr správného zdroje zvuku. Pokud by byl třeba například poslech ze sluchátek vylepšit, je vhodné se poohlédnout po vhodném sluchátkovém zesilovači a to minimálně z důvodu, že i lepší sluchátka hrají pro mnohé audiofilské nadšence dost „potichu“.

Výjimečná sluchátka s vylepšeným zvukem

Sluchátka se v určité chvíli stávají nedílným společníkem nejenom audiofilských uživatelů. I náhodní hudební nadšenci s radostí ocení kvalitní zvukový výstup. Zvuk mnohých značek je výjimečný, ale stane se ještě lepším v okamžiku, je-li veden přes vyhrazený sluchátkový zesilovač. Vstup je otevřený do nitra série ZEN a cestička vede konkrétně k modelu ZEN CAN Signature 6XX z dílny iFi audio.

Stylový elegantní zesilovač

Plně analogový zesilovač s přepínatelným EQ obvodem je speciálně navržený pro maximální využití sluchátek HD 6XX. Tato sluchátka jsou známá kvalitou svého středního výkonu, přičemž vykazují jisté zvláštnosti v sekci basů a výšek, což je možné vypozorovat při měření frekvenční odezvy. ActivEQ je obvod, který kalibruje signál zesilovače tak, aby doplňoval charakteristiky frekvenční odezvy HD 6XX. Tím je přizpůsoben jeho výkon tak, aby přesně zapadl do sluchátek bez zkreslení, běžně spojeného s pasivními ekvalizačními obvody. K jeho výrobě bylo užito špičkového designu obvodu a přesných komponent.

Vše je vyvážené

Na ZEN CAN Signature 6XX je zajímavý symetrický dual-mono design - topologie je vyhrazena pro high-end sluchátka zesilovačů. Výrobce zařízení vtisknul řadu klíčových prvků z diskrétních obvodů třídy A. Ty nejdůležitější komponenty byly upgradovány s cílem zvýšit výkon tak, aby byl v souladu s vylepšeními, provedenými na ZEN CAN Signature 6XX. Jedním z nich je použití kondenzátorů Panasonic OS-CON a Elna Silmic II. Všechny síly jsou v rovnováze a harmonii.

Konektivita

Tento zesilovač nabízí stereo RCA a 3,5 mm single-ended vstupy, vyvážený 4,4 mm Pentaconn vstup. K dispozici je 4,4 mm vyvážený výstup pro připojení k výkonovým zesilovačům, které jsou vybaveny vyváženým vstupem. Zařízení má dále dva sluchátkové výstupy - 6,3 mm sluchátkový výstup, standardní jednostranný konektor (kompatibilní se všemi sluchátky) a 4,4 mm Pentaconn vyvážený výstup pro sluchátka s vyváženým připojením.

Technická specifika

Tento kompaktní zesilovač může napájet 15 V / 750 mW do 300 Ohm s méně než 0,0066% zkreslením. Kromě toho má ve výbavě i řadu všestranných funkcí, včetně nastavitelného zesílení. Platí, že může přehrávat soubory MQA, stejně jako soubory až do velikosti 32-bit / 384kHz. Může také provozovat DSD až 512. Další schopností je akceptace samostatných reproduktorů přes RCA výstupy na zadní straně.

Přednosti

Výrobce se netají tím, co vše vložil do zařízení, pod které se může hrdě podepsat. Prémiové inženýrství v podobě měření a vyvážení, vlastní operační zesilovač řady OV s nízkým šumem a malým zkreslením, kryty Panasonic OS-CON v celkové hodnotě 5 410 uF, poskytující velmi nízký ekvivalentní sériový odpor (ESR) – to vše je špička ledovce. Kromě toho mají OS-CON dlouhou životnost a ESR se mění málo i při nízkých teplotách, protože elektrolyt je pevný. Dalším důležitým bodem ve stavbě komponentu je vícestopý potenciometr Tokyo Cosmos Electric Co. (TOCOS), technologie MOSFET, kondenzátory TDK C0G a kondenzátory ELNA Japan Silmic II, potřebné k napájení.

Video ukázka

Výrobce iFi
Analogový vstup RCA, Jack (3,5 mm), Pentaconn (4,4mm)
Analogový výstup RCA (Line), Jack (6,35 mm), Pentaconn (4,4 mm)
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 200000
THD+N (%) <0,0066
Podpora impedance (Ω) 300
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD512 (22,6 MHz)
Vlastní baterie
Barva Černá
Šířka (mm) 117
Výška (mm) 30
Hloubka (mm) 100
Hmotnost (kg) 0,85