JBL Bar 2.1 Deep Bass

SKU
6925281957253
Hodnocení:
100%
9 990 Kč
Skladem

Soundbar se subwooferem

  • 300 W výkonu
  • Prostorový zvuk
  • 6,5palcový subwoofer dodá mohutný bas
  • Dolby Digital
  • Bluetooth - streamujte hudbu z telefonu aj.
  • HDMI nebo optický vstup
  • Jednoduché připojení

Obklopeni silným a hlubokým zvukem

Zvuk může mít pořádnou sílu, ale taky hloubku. Může vše kolem sebe objímat tolik, až to pohltí zcela do sebe. Nestačí však pouze zvukový panel, je nutno k němu přibrat pořádný, nadupaný sub-woofer. Pak je dílo dokonáno.

Vše pro dokonalost

S působivým výkonem 300 W z celkového výkonu zařízení dává uživatelům dostatečnou kontrolu. Je pak velmi jednoduché sledovat filmy a poslouchat hudbu, která zní opravdu skvěle. Obklopit nás zvukem umí jednoznačně model JBL Bar 2.1 Deep Bass, Surround Sound okamžitě oživí filmy, hry, sport i muziku. Upgrade bez dalších kabelů nebo reproduktorů má něco do sebe.

Vzrušující basy

Ne nadarmo se říká, že basy tvrdí muziku. Někdy jsou integrovány v samotném zařízení, ale tady jsou plnohodnotnou součástí audio sestavy – přítomný bezdrátový subwoofer poskytuje hluboký a vzrušující zvuk. Elegantní JBL Bar 2.1 Deep Bass Soundbar nabízí připojení Bluetooth, Optical, HDMI in a ARC, s režimy Dolby Digital a JBL Surround Sound. Jeho celkový výkon 300 W poskytuje pohlcující zážitek díky čtyřem výkonným plně rozsahovým ovladačům, dvěma výškovým reproduktorům a právě již zmiňovanému subwooferu, vytvořeném společností JBL. Palubní Bluetooth tak umožňuje používat Bar 2.1 pro oblíbený hudební streaming, kromě toho má také jedinečnou schopnost poskytovat skutečný JBL divadelní zážitek ve spojení s plochou televizní obrazovkou. Také jeho elegantní a nízko-profilový design je na vysoké úrovni.

Technická specifika

Tuto povedenou zvukovou soustavu tvoří modulární lišta 2.1 Deep Bass CNTR (Soundbar Unit) a 2.1 Deep Bass SUB (Subwoofer Unit). Napájení zajišťuje 100 - 240 V AC, 50/60 Hz a celkový výstupní výkon reproduktoru (max. THD 1%) je 300 W. Výstupní výkon u soundbaru je 2 x 50 W a u subwooferu 200 W. Pohotovostní režim zvukového panelu a subwooferu vyžaduje méně, než 0,5 W. Provozní teplota se pohybuje mezi 0 ° C - 45 ° C. Zařízení funguje ve frekvenčním rozsahu 40 - 20 000 Hz a využívá vstupy optické, Bluetooth, USB (přehrávání USB je k dispozici v americké verzi). Soundbar je 965 mm široký, 58 mm široký, 85 mm hluboký a váží 2,16 kg. Subwoofer disponuje rozměry 240 x 240 x 379 mm a váží poněkud více, jeho hmotnost dosahuje 5,67 kg. Platí podpora formátů MP3, WAV, MP3 kodek MPEG 1 Layer 2/3, MPEG 2 Layer 3, MPEG 2.5 Layer 3. Výrobce použil Bluetooth verzi 4.2 a Bluetooth profil A2DP V1.3, AVRCP V1.5. Frekvenční rozsah Bluetooth je 2402 MHz až 2480 MHz.

Hodnocení funkčnosti setu

JBL 2.1 je poměrně žádaným typem moderního audio ozvučení. Stačí jej připojit, a funguje i bez složitého nastavení. Zvuk je skvělý díky nastavitelným úrovním basů, ale i výškám a středům, které poskytují jasný dialog. Akčnosti filmů bohatě napomáhá jasná, hlasitá produkce, model se však hodí i pro každodenní sledování televize na běžné úrovni. Zapíná a vypíná se s televizí a nevlastní žádné nepříjemné kontrolky. Správná dvojka perfektně navržených a vyrobených komponentů je obdařena navíc i dálkovým ovládáním, včetně baterií, napájecích kabelů (až 8 ks v závislosti na regionu) a kabelu HDMI. Nechybí ani sada držáků na zeď se šrouby, návod k použití a záruční list.

Ukázka JBL Bar 2.1 Deep Bass

Výrobce JBL
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Surround - kodek Dolby Digital
Výkon maximální (W) 300
Frekvenční odezva od (Hz) 40
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Digitální vstup Optický, HDMI
Lokální streamování Bluetooth
HDMI - vstupy 1
Barva Černá
Šířka (mm) 965 (soundbar)
240 (subwoofer)
Výška (mm) 58 (soundbar)
240 (subwoofer)
Hloubka (mm) 85 (soundbar)
379 (subwoofer)
Hmotnost (kg) 2,16 (soundbar)
5,67 (subwoofer)
Příslušenství Dálkový ovladač s bateriemi, Napájecí kabely, HDMI kabel, Sada pro montáž na stěnu se šrouby, Průvodce rychlým startem, Záruční list, Bezpečnostní upozornění
Vaše hodnocení