JBL Quantum ONE

SKU
QUANTUMONEBLK
Hodnocení:
100%
6 390 Kč
Do 5 dnů
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení
  • Nastavení prostorového zvuku
  • Audio ekvalizér pro přizpůsobení zvuku
  • Ovládání RGB efektů
  • Nastavení mikrofonu
  • Uživatelské profily a nastavení

Prostor pro prostorový zvuk

Headset, náhlavní souprava, sledování polohy hlavy – slovní významy, jen zdánlivě nemající nic společného, se přece jen mohou potkat. Mohou společně přinést novou dimenzi prostorového zvuku, obohaceného o head tracking. Tento cíl sledují náhlavní herní sluchátka a uživatelský zájem o ně neklesá. Ba naopak.

 

Poslouchat pohodlně

Ve výrobní sféře společnosti JBL se nabízejí pohodlná náhlavní herní sluchátka Quantum ONE s bohatým zázemím. Díky 50 mm velkým reproduktorům a širokému frekvenčnímu rozsahu je k dispozici přesný poslech, nevídaný přehled a kontrola, nezávisle na hlasitosti. Komfortnímu poslechu napomáhají měkké, koženkou obalené náušníky s velmi dobrými izolačními schopnostmi. Realitu od hry je docela složité rozeznat, posluchače od hry neodtrhne ani hmotnost sluchátek, protože komfortní polstrovaný hlavový most ji hravě vykompenzuje.

Prvořadé vybavení

Impozantní „ne-maličkostí“ na sluchátkovém setu je odnímatelný mikrofon s křišťálově čistým podáním, díky volitelnému aktivnímu potlačení hluku. Pro osobní virtuální dobrodružství je však možné mikrofon kompletně vyřadit z provozu blízkým tlačítkem. K ovládání hlasitosti slouží posuvné kolečko nastavení hlasitosti, možnost vyvážení hlasitosti mezi chatem a hrou je situováno na kabelu. Model lze připojit USB kabelem nebo s pomocí 3.5 mm jacku.

Jak to všechno funguje

Při zapojení sluchátek k počítači s Windows je třeba použít USB kabel, poté je na řadě možnost stáhnout software JBL Quantum ENGINE. Je vstupenkou do netušeného světa 7.1 JBL Quantum SURROUND a DTS Headphone:X 2.0 zvuku. Zajímavým zpestřením je však firemní technologie Quantum SPHERE 360, respektive sledování polohy hlavy, což je pro herní situace stěžejní. Při hraní na PC je to pak ještě o mnoho napínavější, atraktivnější a hlavně snadnější. V programu se nabízí možnost přizpůsobení barvy a způsobu blikání LED efektů na mušlích, volba mezi jednotlivými zvukovými profily, anebo také akční ekvalizér v případě, je-li třeba si takto výjimečný zážitek upravit podle osobního vkusu.

Příslušenství sluchátek

V balení je kromě hlavní sady sluchátek k dispozici i odnímatelný kabel s 3,5 mm Jackem, odnímatelný USB kabel s ovladačem mikrofonu a odnímatelný mikrofon. Ke zprovoznění sledování pohybu hlavy slouží kalibrační mikrofon, přičemž nechybí malá pěnová mikrofonní krytka, manuál a dokumentace.

Technické informace a specifika

Zařízení funguje ve frekvenční odezvě 20 – 40 000 Hz, s frekvenční charakteristikou mikrofonu od 100 do 10 000 Hz. Výrobce sází na maximální příkon 20 mW, citlivost zvuku 95 dB při 1 kHz, 1 mW. Maximální SPL je 97 dB a impedanční hodnota vyšplhala na 32 Ohm. Co se týká velikosti sluchátkového setu, disponuje 6 mm x 2,7 mm mikrofonem, 50 mm dynamickými ovladači a přitom váží 369 g.

Podtrženo a sečteno

Tato herní sluchátka jsou bohatší o multiplatformní kompatibilitu, skvělý zvuk, aktivní potlačení hluku díky ANC a stylové RGB podsvícení. S USB je zajištěna podpora prostorového 7.1 zvuku, který umí vtáhnout hráče do centra akce. Je slyšet i ty nejslabší zvuky a každá herní exploze je doslova hmatatelná. JBL Quantum ONE headset zaujme zcela čistým a zvučným hlasem. Odnímatelný směrový mikrofon je zaměřen na snímání hlasu a nabízí možnost ztlumení. Lehký hlavový most a náušníky z paměťové pěny byly vytvořeny pro ještě delší herní plán a dlouhé hodiny pohodlného nošení, jak při hraní, poslechu hudby, tak i při sledování filmů.

 

Výrobce JBL
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 50
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 40000
Impedance (Ω) 32
Citlivost (dB) 95
Maximální výkon - SPL (dB) 97
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Mikrofon
Konektor Jack (3,5 mm)
Odnímatelnost kabelu
Barva Černá
Hmotnost (g) 369
Příslušenství 3,5 mm audio kabel/Kalibračný mikrofón/Odnímateľný mikrofón/Ochranná pěna pro mikrofón/Kabel typu C na A s otočným ovládačem/vyvážení hry a chatu/Průvodce rychlým startem