KLIPSCH R-40SA

SKU
20001662
8 990 Kč
Skladem
Cena za pár.

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Nová úroveň poslechu z reproduktorů s Dolby Atmos

Americký prostorový zvuk přichází jako na zavolanou. Je skutečně výjimečný a pohlcující, dopřát si ho může kdokoliv s novinkou značky Klipsch, prostorovými reproduktory R-40SA.

Zážitek ze zábavy, jaký jste ještě nezažili

Prostorové reproduktory mohou mít různé podoby a různý potenciál. O těch nejlepších není třeba snít, nemusí být vaším science-fiction, jsou skutečné a nesou označení Klipsch R-41SA Dolby Atmos. Jejich hlavními rysy jsou dosažitelné horní zvukové efekty Dolby Atmos, špičkové komponenty a precizní konstrukční design.

Netušené možnosti využití

Pohlcující zvuk přichází jako na zavolanou – ze všech směrů i ze stropu. Reproduktory posílené Dolby Atmos je možné přidat k jakémukoli monitoru či věžovému reproduktoru. Zároveň je lze použít jako prostorové reproduktory pro hemisféru bohatého a detailního zvuku. Díky snadno použitelnému montážnímu systému a jednoduché montáži na stěnu je prostorový zvuk na dosah. Hliníkový výškový reproduktor s lineárním odpružením a Spun-Copper IMG basový reproduktor se o vše postará. Technologie může skrýt silná, flexibilní odnímatelná mřížka, esteticky zpracovaná. Tyto reproduktory tak nabízejí dokonalý úhel pro zlepšení zvukových efektů.

Vzhůru k výškám

Kdo rád míří vysoko, může se zaměřit na zvýšení zvukových kvalit svého audio systému v domácnosti. Dolby Atmos je zvukem budoucnosti nejenom v rámci domácích kin, ale všude tam, kde potřebujete slyšet lépe a vnímat detailněji. Je to novodobá zvuková technologie, poskytující prostorový, všestranný a všesměrový zvukový výstup. S jeho podporou si pak můžete doslova "létat v oblacích". Klipsch tomu všemu dává punc v podobě inovativního konstrukčního designu s označením 90° x 90° Tractrix Horn. Vlastně jde o aktualizovaný design klaksonu, včetně větších vnějších rozměrů klaksonu, jenž má za důsledek více síly a emocí v hudbě i filmovém zvuku. Větší vždy neznamená nutně lepší, ale v tomto případě je větší rozhodně lépe oceněno. S ovládáním směrovosti přes komplexní šířku pásma frekvencí přináší přesnější i obraznější audio scenérii.

Prostorový efekt

Klipsch Reference R-40SA je osazen výškovým měničem z hliníku s lineárním odpružením (LTS) a pro Klipsch typickým exkluzivním LTS s Kapton Suspension výškovým reproduktorem. Jeho úkolem je zmírnit zkreslení a přinést detailnější výkon. K vlastnostem hliníku se řadí extrémní lehkost a materiálová tuhost, proto se hodí právě pro použití v sestavě výškového reproduktoru s vysokou účinností. Osazení wooferem z krystalického polymeru tvarovaného za tepla z točené mědi je zárukou skvěle znějících TCP basových reproduktorů. Tam výrobce využívá špičkové technologie stékání, užité již u oceňované řady reproduktorů Reference Premiere společnosti. Zde je patrný strmější sklon kuželů a tedy i hladší odezva, přesnost a transparentnost.

Kvalitní design a prvotřídní vzhled

Výrobní profesionálové vsadili na skryté spojovací prvky, roh od okraje k okraji a nízko-profilové magnetické mřížky, které dodávají reproduktorům excelentní vzhled. Skříně z MDF s texturovanou strukturou dřeva navíc skvěle odolávají vnějším vlivům včetně poškrábání. V každém interiéru jsou estetickou třešničkou na pomyslném dortu kvality. Důležitým prvkem je inovativní a diskrétní vedení kabelů pro přidání těchto elevačních reproduktorů. Nikde žádné zbytečné a překážející kabely, jen esteticky navržený bezchybný model, který se vejde kamkoliv. A kolem dokola jen pohlcující, 360° zvuk. Tyto vzhledné komponenty v nejnovější generaci legendárních reproduktorů řady Klipsch Reference referují o sobě jen to nejlepší – výkonností počínaje (50 W / 100 W), 8 Ohm impedancí konče. Každý váží pouhých 2,8 kg a je dán rozměry 178 x 146 x 298 mm.
Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Měniče Výškový reproduktor: 1" Aluminium LTS i Tractrix horn; Basový reproduktor: 1 x 4" Spun-Copper TCP
Typ reproduktoru Uzavřený
Bi-wire / bi-amp možnost
Dělící frekvence (Hz) 4237
Impedance (Ω) 8
Minimální vstupní výkon (W) 50
Maximální vstupní výkon (W) 100
Barva Černá
Šířka (mm) 146
Výška (mm) 180
Hloubka (mm) 331
Hmotnost (kg) 2,7
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)