Klipsch RP-440D SB

SKU
743878033038
Hodnocení:
100%
15 990 Kč
Skladem

cena za kus

Zvuková lišta Designer z řady Reference Premiere nabízí perfektní řešení umístění – k montáži na stěnu tento model s tenkým profilem přímo vybízí a dokonale doplňuje ultra tenký konstrukční design moderních televizních obrazovek. Celkem tří-kanálový soundbar obsahuje levý, centrální i pravý reproduktor v jediném kabinetu. Flexibilitu umístění rozšiřuje i varianta se skleněnou podložkou pro montáž na stůl.

 

 • Slim On-Wall řešení pro dnešní ultra-tenké TV
 • PASIVNÍ soundbar - připojení reproduktorovými kabely do šroubovacích terminálů
 • 3-kanálový reproduktor (3.0) - Levý/Centrální/Pravý kanál
 • Reference Premiere horn-loaded akustická technologie
 • Flexibilní umístění
 • 3 x 1" titanový výškový měnič
 • 4 x 3,5" Cerametalický™ středobasový měnič
 • Duální otvory pro bezpečné zachycení na stěnu
 • Magnatická zaoblená maska
 • Součástí je skleněná základna pro umístění na stolek
 • Matný černý finiš
 • Cena za kus

 

Klady a přednosti

Stylový nadčasový soundbar disponuje systémem, který je zabudovaný v jediné úhledné ozvučnici. Je totiž osazen třemi 25,4 mm titanovými kupolemi Linear Travel Suspension (LTS) výškových reproduktorů a čtyřmi 88,9 mm Cerametallic basovými reproduktory. Svou povrchovou úpravou v matném černém designu dokonale ladí se současnými moderními interiéry. Geometrie Tractrix Horn modifikuje vysokofrekvenční odezvu i rozšíření, současně také zvyšuje obrazové a dynamické vlastnosti. Přesně soustředěné vysokofrekvenční zvuky v oblasti poslechu podporují co nejčistší a nejpřirozenější zvuk.

 

Technologie měničů

Linear Travel Suspension (LTS) je zastoupen titanovým výškovým reproduktorem, přičemž účelně maximalizuje dynamiku a stabilizuje detailní výkon. LTS výškové reproduktory svojí charakteristikou stylizují sérii Reference a z reproduktorů činí unikátní komponenta. Měděné Cerametallic basové měniče jsou vrcholným počinem v sekci designu měničů společnosti Klipsch, jsou značkou mimořádné tuhosti a lehkosti konstrukce. Díky spárování s Tractrix Horn LTS výškovým reproduktorem nabízejí nejvyšší účinnost reproduktorů ve své třídě.

 

Minimalisticky navržená akustika

Tento špičkový pasivní soundbar je důmyslným nástěnným řešením s elegantním vzhledem, navíc ve slušné cenové kategorii vůči dosažené kvalitě a výkonu. Využívá stejnou akustickou technologii jako dynamické detailní reproduktory řady Reference Premiere. Výrobce Klipsch je známý jako americký výrobce reproduktorů, jehož počátky činnosti jsou datovány od roku 1946. Firmu založil zvukový inženýr Paul W. Klipsch - značka tak náleží k nejstarším, co se týká reproduktorové techniky v USA. Reproduktory Klipsch jsou typické svým unikátním zvukovodem, patentovaným již v roce 1946.

 

Pokročilé technologie hýbou světem

Konstrukční geometrie Tractrix Horn napomáhá lepší vysokofrekvenční odezvě i rozšíření, má také za následek dokonalejší obrazové a dynamické vlastnosti. V oblasti poslechu jsou vysokofrekvenční zvuky zaměřeny směrem k co nejčistšímu přirozenému zvuku. Kam s ním? Takto navržený soundbar lze snadno upevnit na zeď jak vertikálně, tak i horizontálně. V dodávce je však také luxusní skleněná základna, díky které je možné jej pohodlně postavit na stůl, polici nebo skříň. Ochrannou, ale i estetickou funkci má magnetická krycí mřížka reproduktorů.

 

Specifika nadčasově řešené zvukové lišty

Skvěle navržený pasivní soundbar disponuje frekvenční odezvou v rozsahu 65 – 25 000 Hz při +/-3 dB, dělící frekvence je 2 200 Hz. Akustická citlivost činí 92 dB na 2,83 V / 1 m. Produkt je dán výkonem 50 W / 200 W na kanál. Nominální impedance je kompatibilní s 8 Ohm. Trojice tweeterů s novou technologií hornů a čtveřice basových modulů (po jednom pro pravý a levý kanál, dva pro středový kanál) kompletně pokrývají široké frekvenční spektrum. Vybrané materiály jsou kvalitní, totéž lze konstatovat o užitých technologiích. Bass-reflexový kabinet disponuje třemi sety singl Binding Posts. Celý modul je stavěný dle rozměrů 152 x 1067 x 61 mm a váží plných 5,4 kg. Splňuje očekávání i náročnějších klientů, pro které je zvuková kvalita jakékoliv produkce na prvním místě.

Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 3 x 25 mm (titan, 90°x90° Tractrix Horn) / Střední a nízké frekvence:4 x 89 mm (Cerametalické)
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Frekvenční odezva od (Hz) 65
Frekvenční odezva do (Hz) 25000
Dělící frekvence (Hz) 2200
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 92
Nominální vstupní výkon (W) 50
Maximální vstupní výkon (W) 200
Barva Černá
Šířka (mm) 107
Výška (mm) 152
Hloubka (mm) 61
Hmotnost (kg) 5,44
Příslušenství Mřížka (maska), skleněná základna pro umístění na stolek
Vaše hodnocení