Marantz Cinema 40 - Černá

SKU
MACINEMA40B
59 990 Kč
Produkt bude k dispozici od: 01.04.2024
Spolu to funguje
=
73 170,00 Kč
Spolu to v Marantz funguje
=
83 870,00 Kč
Spolu to funguje, 4K Blu-ray přehrávač a Receiver
+
Akční cena 21 490 Kč Běžná cena 23 490 Kč
=
81 480,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Mít doma opravdové „kino“ je se s jedním z nejnovějších zástupců zesilovačů a AV přijímačů Marantz Cinema hračka.


Příjemně laděná společnost

Značka Marantz právě představuje svou nejnovější řadu zesilovačů a přijímačů pro nastavení domácího kina. Tentokrát vsadila na nový, luxusní design a rozhodla se vyjít vstříc všem těm, kteří hledají skutečně výkonnou sadu se snadnou instalací. Ve společnosti produktů ze série Cinema se budete cítit skvěle – filmový zážitek v pohodlí domova a ve vysoké kvalitě je na spadnutí. Stačí si jen vybrat ze široké škály plně funkčních AV přijímačů a zesilovačů.


Cinema

Cinema, theater, movies, pictures, movie house, theatre – vyberte si a sami si dosaďte odpovídající význam pro označení, jímž proslulá společnost Marantz opatřila řadu nových špičkových audio produktů. Společnost byla založena v New Yorku, ale nyní sídlí v Japonsku. Prvním audio produktem značky byl ten, který navrhl a postavil Saul Marantz ve svém domě v Kew Gardens v New Yorku. Série Cinema navazuje na pohyb společnosti směrem k luxusnímu trhu. Výrobce z velké části využívá dědictví značky, avšak netají se prémiovou konstrukcí a nově navrženým dálkovým ovládáním.


Formát zesilovačů Cinema

Všechny zesilovače plně podporují zvukové formáty typu Dolby Atmos a DTS:X, přičemž je k dispozici kompatibilita s rozlišením 8K spolu s technologiemi optimalizace místnosti. Přídavkem je nové grafické uživatelské rozhraní, které usnadňuje nastavení zesilovačů. Nechybí integrovaný systém HEOS, umožňující uživatelům vytvořit nastavení pro více místností. Dovolí jim také streamovat z hudebních služeb, jako jsou Tidal, Amazon Music a Spotify. Díky připojení Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay je celá série Cinema spolu s modelem Cinema 40 připravena k použití s dalšími zařízeními a ekosystémy.


Žhavá novinka zvýší prestiž filmové tvorby

Technologie HDAM společnosti Marantz je navržena tak, aby posunula výrobky Cinema k dokonalosti. Cinema 40 je 9.4-kanálový přijímač, který výrobce popisuje jako vhodný pro „plně oddané a pohlcující domácí kino“. Disponuje funkcí Dirac Live, která napomáhá optimalizaci výkonu přijímače podle měření místnosti. Nechybí ani 7 8K vstupů s možnou podporou až 4 nezávislých subwooferů. Cinema 40 je model, který byl zkonstruován podle nejvyšších standardů Marantz v japonské továrně Shirakawa.


Klíčové vlastnosti a vzhled

Kino tak dostane díky Cinema 40 bezkonkurenční výkon, skvěle podanou prostorovost, teplý a bohatý tón i mimořádné detaily. Dynamika je realistická a patří k legendárním znakům zvuku Marantz. Toto zařízení přichází s nejnovějšími zvukovými formáty, videem 8K, optimalizací místnosti, streamováním, to vše je navíc korunováno vytříbeným designem a pokročilými technologiemi z pera návrhářů firmy Marantz. Cinema 40 je moderním vyjádřením nadčasových principů designu. Vyznačuje se ikonickým okénkem Marantz, užitím prémiových materiálů a subtilními bočními světly, jejichž cílem je osvětlit přední panel.


Na prvním místě kvalita

Marantz Sound Master precizně zpracoval tento AV přijímač tak, aby podal vynikající výkon a maximálně tak podpořil hudební domácí zvuk, jenž je audiofily v dnešní době toužebně očekáván. Dobře slyšet a vidět je jejich přáním, na které Marantz aktuálně a zodpovědně reaguje. Přizpůsobitelnost je hlavním bodem snah výrobce, promyšlené možnosti připojení a možnost jemného ladění tak umožňuje vytvořit kino přesně podle požadavků uživatelů. Koncept zahrnuje přístupné ovládací prvky na předním panelu a intuitivní proces nastavení na obrazovce. Cinema 40 hraje do karet integraci a ovládání chytré domácnosti.
Výrobce Marantz
Počet kanálů 9.2
Výkon na kanál (W) 125 (8Ω)
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20 000
Analogový výstup RCA (Line), Jack (6,35 mm)
Pre-out 11 kanálů
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A, HDMI
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL, Roon, Amazon Music
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Multiroom aplikace HEOS
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualizer, DTS Virtual:X, Auro-3D
Surround - upmixing Dolby Surround, DTS Neural:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10+
Video technologie 8K nativní
HDMI - funkce eARC
Barva Černá
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 185 (horizontální poloha antény) / 254 (vertikální poloha antény)
Hloubka (mm) 414
Hmotnost (kg) 15.1