Marantz Model 30 - Černá

SKU
4951035072493
79 990 Kč
Do 5 dní

Skvělý stereofonní MODEL 30

  • Stovky hodin promyšleného ladění zajišťují vynikající detaily a muzikálnost
  • Vlastní patentované diskrétní obvody Hyper-Dynamic Amplifier
    Modules (HDAMs)
  • Navrženo pro pocit, že před vámi stojí vintage analogový zesilovač
  • Prémiový phono vstup pro MM i MC přenosky
  • Plně analogová konstrukce využívá diskrétní dvojitou konstrukci s nezávislým napájením řídícího a koncového zesilovače
  • Toroidní zdroj, který je uzavřen do ocelové schránky bránící úniku rušivého elektromagnetického záření

Mistrovské dílo v audio galerii

Každý model v jakémkoli oboru má svůj účel, konstrukci, design, funkce. Audiovizuální zařízení mají své místo v každodenním životě člověka již odedávna, komponenty i moduly jsou stále pokročilejší, stejně jako užité technologie. Model s velkým M má však na svědomí americký výrobce, který je úspěšným šiřitelem reprodukce kvalitního zvuku vysoké úrovně.

Odvážný design

Kromě tradiční audio techniky se tato značka skvěle postarala o nové AV receivery a integrované zesilovače. Model 30 nabízí  je plně diskrétní zařízení s dvoustupňovým designem, s cílem dosáhnout minimálního rušení a výjimečné zvukové kvality. Tomu účinně napomáhají unikátní technologie Marantz HDAM pro čistotu signálu.

Přednosti a klíčové vlastnosti

Vestavěný zesilovač dovoluje uživatelské skupině získat co nejlepší audio produkci z mistrovsky vyladěného modelu. Technologie Marantz HDAM-SA3 se skládá z několika nezávislých částí, z nichž každá je vybrána speciálně pro čistý, detailní zvuk, respektive pro nezapomenutelnou muzikálnost z libovolného hudebního stylu.

Špičkový zvuk

Společnost Marantz představuje dva produkty, které přepsaly jazyk průmyslového designu: integrovaný zesilovač Marantz Model 30 a síťový zvukový streamer SACD 30n, přehrávač SACD. Jejich nový vzhled zviditelnil modernizovaný design produktů značky z 50., 60. a 70. let. Model 30 cílevědomě propojuje technické inovace s tradičním hi-fi - analogový design s plně diskrétním dvoustupňovým sestavením, nezávislými napájecími zdroji pro předzesilovač i výkonový zesilovač. Předzesilovač s výhradně navrženým napájecím obvodem poskytuje stabilní napájecí zdroj bez negativních vlivů. Zdatný toroidní transformátor je určen přímo pro předzesilovač, spolu s ocelovým pouzdrem s dvojitým štítem, namontovaným kolem transformátoru tak, aby byl snížen únikový tok.

Funkce a vlastnosti

K dispozici je MC a MM phono stage s vlastními obvody Marantz Musical Premium Phono EQ a vlastní technologií HDAM pro vyšší výkon. To znamená, že tento stupeň může být použit jak s kazetami s pohyblivým magnetem, tak s pohyblivou cívkou, a přitom eliminuje zkreslení pomocí dvoustupňového zesílení ve phono fázi. Díky nastavení impedance je možné vybrat si ze tří nastavení - MC Low (33 Ohm), MC Mid (100 Ohm) nebo MC High (390 Ohm), a získat tak další optimalizaci zvukového výkonu. Mezi výstupem výkonového zesilovače a reproduktorovými terminály je vzdálenost pouhý 1 cm, což zajišťuje maximální kontrolu nad všemi připojenými reproduktory a přináší čistý výkon pro reprodukci i velmi jemných detailů. 

Laťka je nastavena vysoko

Více než 65 let audiofilského dědictví výrobní společnosti Marantz, která byla založena v roce 1953, je zárukou dlouhé a bohaté historie v navrhování zvukových komponentů, technologií a produktů, které milovníci hudby a kritičtí posluchači po celém světě vítají s otevřenou náručí. Toto je Model, který výrobce vytvořil pro generace milovníků zvuku, aby jejich svět byl pestřejší, zvučnější, plnější a příjemnější. Marantz je značkou, která si rozhodně zaslouží pozornost pro svůj jedinečný přístup k uživatelské skupině.

  • Vstupy: 1x analogový RCA main in (HT), 5 x analogový RCA, MC/MM Phono
  • Výstupy: 1x analogový RCA line out, 1 x analogový RCA pre out, Reproduktory, Sluchátkový zesilovač


Výrobce Marantz
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 100W (8 ohmů), 200W (4 ohmy)
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Odstup signál / šum (dB) 107
THD (%) 0.005
Podpora impedance repro. (Ω) 4 - 16
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Pre-out), RCA (Rec-out)
Pre-out 2 kanály
Phono předzesilovač MM, MC
Typ Analogový
Digitální vstup
Digitální výstup
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Rádio
Barva Černá
Šířka (mm) 534
Výška (mm) 255
Hloubka (mm) 522
Hmotnost (kg) 14,6
Vaše hodnocení