AKCE

Marantz PM6007 - Stříbrná/Zlatá

SKU
MR32STRMSIGO0008
Hodnocení:
100%
Akční cena 9 990 Kč Běžná cena 11 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Integrovaný zesilovač s digitální konektivitou

 

  • Výkon45 watů (8ohm, 20Hz-20kHz) na kanál
  • Zesilovač s proudovou zpětnou vazbou
  • Referenční převodník pro digitální vstupy -AK4490, až192-kHz/24-bit
  • Předimenzované napájení
  • Toroidní trafo
  • Digitální vstupy - 2 optické a 1 koaxiální (až192-kHz/24-bit PCM)
  • Digitální filtr pro optický a koaxiální vstup
  • Phono vstup

 

Pro lepší zvuk

 

Dělat hudbu naplno je cílem Marantz. Docílit toho nejhudebnějšího zvuku a dopřát tu nejlepší volbu všem uživatelským vrstvám je moc dobrý cíl. Snovými zařízeními této značky lze snadno udělat další krok ve dvoukanálovém Hi-Fi systému. Model PM6007, navržený a rozsáhle vyladěný týmem, čerpá z více než 65 let zkušeností s Hi-Fi a poskytuje výjimečný výkon pro zvukový projev. Ať už digitální nebo analogový, lze si vychutnat ten nejvíce hudební zvuk z jakéhokoli zdroje.

 

Proč právě Marantz?

 

Integrovaný zesilovač je napájený toroidním výkonovým transformátorem a uzpůsobenými blokovými kondenzátory. Dosahuje výkonu 45 W na kanál. Lze snadno připojit analogové i digitální zdroje nebo připojit gramofon kvestavěnému předzesilovači phono a poslouchat oblíbený audio obsah ve vysokém rozlišení prostřednictvím převodníku D/A 192 kHz / 24 bit. Vylepšené basy smožností výstupu subwooferu jsou bonusem, je-li použit právě zesilovač PM6007.

Technická specifika

 

S výkonem až 2x 45 W (8 Ohm RMS, 20 - 20000 Hz) přichází rafinovaný zvukový zážitek. Zesilovač je napájen za pomoci výkonného toroidního trafa soptimalizovanýmifiltračními kondenzátory. Koncový stupeň předzesilovače je zachován a vsignálové cestě nestojí jediný integrovaný obvod. Digitální sekce zesilovače je stíněna samostatným pláštěm, který zajišťuje minimální interference. PM6007 obsahuje vlastníHDAM-SA3 (Hyper Dynamic Amplifier Module) obvody, vylepšené v režimu klidového proudu, které jsou pod vlivem teploty výkonových tranzistorů. Očekávaným výsledkem je dynamičtější a více detailní zvuk.

Parametry a konektivita

 

Integrovaný zesilovač je 105 mm vysoký, 440 mm široký, 370 mm hluboký a váží 7,6 kg. Disponuje pěti pozlacenými analogovými vstupy, jedním koaxiálním a dvěma optickými digitálními vstupy s digitálním filtrem. Dále obsahuje vylepšenývstupPhono,dvapáry zlacených repro terminálů a možnost zapojení bi-wiring, vyhrazenývýstuppro subwoofer s pevným dělícím kmitočtem 150 Hz. Tento nový modul je velkou výkonovou rezervou pro rozehrání náročnějších reproduktorů, podporuje dokonalou audio reprodukci. Vyrábí se ve dvou barevných variantách - černé a stříbrno-zlaté barvě.

Klíčové vlastnosti

 

Zesilovač je pečlivě a mistrovsky vyladěný, během procesu ladění audio inženýři společnosti zdokonalují a upravují každý komponent pro optimální výkon. Široká škála možností připojení, vysoce kvalitní DAC, režimy digitálního filtru pro optický i koaxiální vstup, vysoce kvalitní reproduktorové terminály s možností přepínání A / B, plně stíněné jednotky DAC a měděné šrouby, všechno to a ještě mnohem více preferencí hraje pro jediné – skvělý výsledný efekt ve zvukovém projevu.

Ve spojení spokročilými technologiemi

 

Zařízení nechybí nová Hi-Res D/A konverze díky převodníku AK4490 D/A referenční třídy pro tu nejlepší věrnost stypy zvukových souborů Hi-Res. Napájecí zdroj podporuje vysokoproudé vysokorychlostní Schottkyho diody, vysokonapěťové akumulační kondenzátory pro široce dynamický rozsah a schopnost pohonu snízkou impedancí. Toroidní transformátor má oproti normálnímu jádrovému transformátoru El pár výhod – perfektní konstrukce dodává více energie, tvar toroidního transformátoru navíc dodává nižší elektromagnetické záření a mechanické vibrace, vše dohromady hraje pro více kvalitní zvuk.

Novinkou jsou firemní diskrétní desky s plošnými spoji, nahrazující standardní integrované obvody.Skládají se z diskrétních komponent pro povrchovou montáž, s krátkými zrcadlovými obrazovými L / R signálními cestami.Specialitou je nový duální digitální filtr (Filter1 / Filter2), který umožňuje optimalizovanou reprodukci digitálního hudebního obsahu pomocí nového převaděče.Filtr 1 je předvolba pomalého roll-off, vylepšující hluboké stereofonní zobrazení, Filter 2 je ostrý roll-off filtr, sloužící pro přesnější reprodukci obrazu.

Výrobce Marantz
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 45
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 70000
Odstup signál / šum (dB) 102 (2V input)
THD (%) 0.08
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Rec-out), RCA (Subwoofer), Jack (6,35 mm)
D/A převodník AK4490
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Digitální vstupy (kHz / bit) 192/24
Barva Silver / Gold
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 105
Hloubka (mm) 370
Hmotnost (kg) 7.8
Spolu to funguje
Hodnocení:
100%
Akční cena 9 990 Kč Běžná cena 11 990 Kč
+
=
12 780,00 Kč
Spolu to funguje se správným kabelem (nehodící délku odstraňte z výběru)
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)