MoFi Electronics UltraPhono

SKU
MO39ULTRBLCK0001
Hodnocení:
100%
14 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Gramofonový předzesilovač se sluchátkovým výstupem

  • Subsonický filtr
  • Možnost přepnout na Mono mód
  • Sluchátkový zesilovač třídy A
  • Volitelný gain pro MM a MC - 40dB, 46dB, 60dB, 66dB
  • Externí napájecí adaptér
  • Nastavitelné zatížení 75Ω - 47kΩ

Mnohem kvalitnější zvuk se zesilovačem

Výstupem na sluchátka se může pyšnit jakýkoli zesilovač, specifická akustika sluchátek však vyžaduje něco lepšího. Zesilovače, které jsou pro provoz se sluchátky přímo navrženy, umějí  vytvořit mnohem kvalitnější zvuk, který dokáže uspokojit i vytříbený sluch vážného audiofilního nadšence.

 

Sluchátka i zesilovač odpovídající kvality

Ve spojení se sluchátkovým zesilovačem předvedou sluchátka dechberoucí zážitek. Na trhu je právě široký výběr typů sluchátkových zesilovačů v různých cenových relacích, vybere si každý milovník věrně reprodukované hudby. Sluchátkové zesílení ani tak nezávisí na značce, jako na tom, čemu výrobce věnoval hlavní pozornost. Elektronika MoFi dovoluje všem vychutnat si hudbu prostřednictvím kvalitních sluchátek, sluchátkového zesilovače či předzesilovače.

UltraPhono

Tento phono předzesilovač replikuje transparentnost širokopásmové průhlednosti, kterou si jako cíl stanovili inženýři Mobile Fidelity Sound Lab. Tim De Paravicini je designér, odpovědný za řezací systém Ultra Flogity Gain2 Ultra Analog. Díky jeho asistenci a práci na interních obvodech může nyní kdokoli využívat domácí analogový systém a věrně reprodukovat hudbu, uloženou v drážkách LP desek.

Vlastnosti předzesilovače

Tento model přenáší rozsáhlou šířku frekvenčního pásma, inženýry požadovanou. UltraPhono také obsahuje sluchátkový zesilovač třídy A s 31-ti stupňovým ovládáním hlasitosti. Cílem výrobce je dosáhnout audiofilské kvality intimního poslechu. Model je sestrojen pro přenosky typu MM a MC. Je ideální pro tichý poslech bez rušivých okolních vlivů. Vše co musí uživatel udělat je připojit sluchátka a zapnout zesilovač. Je to ten nejjednodušší způsob, jak dosáhnout přehrávání hudby z vinylů vysoce věrné, bez reproduktorů a další elektroniky. S volitelným ziskem a zatížením je zařízení schopno přizpůsobit se tak, aby odpovídalo téměř všem přenoskám s pohyblivou cívkou na trhu.

Konstrukční charakteristika

Na spodní straně přístroje je několik přepínačů pro jednoduché a detailní nastavení zisku a kapacity pro libovolnou přenosku. Nechybějí ani dvě volitelná přepínací tlačítka na horní straně zesilovače, která mohou zapnout režim filtrování Mono nebo Subsonický filtr. Kdo je fanouškem mono nahrávek, vintage nebo reedicí (např. Beatles v Mono box setu nebo Mobile Fidelity Sound Lab Bob Dylan Series), Mono režim přichází jako na zavolanou. Překvapením je zlepšená stabilita hudebního obrazu a bohatší tón. Zisk si lze volit - 40dB, 46dB, 60dB a 66dB.

Nastavení a parametry

S volitelným ziskem a načtením lze přizpůsobit UltraPhono tak, aby odpovídal téměř jakémukoli zásobníku s pohyblivým magnetem nebo pohyblivou cívkou, které jsou právě na trhu. Uživatelsky snadno přístupná řada přepínačů umožňuje rychlé úpravy bez potřeby jakýchkoli dalších nástrojů. Zkreslení THD je do 0,006% pro MM a do 0,55%  pro MC. Impedance zatížení MM je 47 000 Ohm, impedance zatížení MC dosahuje 75, 100, 500, 1k, 10k, 47 kOhm. Vstupní kapacita udává 100 pF. Sluchátkový zesilovač disponuje výstupem pro sluchátka 8 V RMS Max, 62 Ohm, 1,5 W na kanál, nechybí ani ovládání hlasitosti, funkce vypnutí zvuku (-90 dB). Minimální impedance je nad 10 Ohm.

Základní aspekty zařízení

Předzesilovač UltraPhono je plně funkční hlavně díky volitelnému zisku pro MM nebo MC, nastavitelnému zatížení 75 Ohm – 47 kOhm. Výrobce využívá sluchátkový zesilovač třídy A, a mezi jeho hlavní výhody zcela jistě patří přepínatelný režim Mono, podzvukový filtr a externí napájení.

Výrobce MoFi Electronics
Typ Analogový
Určení MC, MM
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line), Jack (6,35 mm)
Zesílení (dB) 40 - 66
Impedance (Ω) MM: 47000, MC: 75, 100, 500, 1000, 10000, 47000
Kapacitance (pF) 100
THD (%) < .006 (MM) / < .055 (MC)
Barva Černá
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)