Monitor Audio MASS 5.1 - Bílá

SKU
5060565770348
Hodnocení:
100%
Akční cena 24 990 Kč Běžná cena 25 990 Kč
Do 5 dnů
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

5.1 systém reproduktorů pro perfektní filmový zážitek

  • 2-pásmové satelitní reproduktory
  • Custom tkaný potah unikátní pro Monitor Audio
  • Závit pro držák na stěnu (MASM držák)
  • Kompaktní uzavřený subwoofer s MDF konstrukcí
  • 3 předvolby subwooferu - Music, Movie, Impact
  • Dokoupitelné podlahové stojany pro satelitní reproduktory

Sestava neobsahuje kabeláž
  • Doporučujeme kvalitní dvojlinku LE-615

Reproduktory lze umístit na stěnu za pomocí držáků:

Nebo je lze umístit na stojany:

Pro zapojení AV receiverů k Vaší TV doporučujeme kvalitní HDMI kabely:

Pro zapojení subwooferu doporučejeme:

Ohromující zvuková dynamika

Dopřát si ji může kdokoli kompaktně a stylově. Milovníci hudby, filmoví nadšenci i fandové do her si zamilují schopnosti nového zařízení, protože potom se snadno ponoří do oceánu zvuku. Uprostřed všech písní, filmů a her objeví náhle jasnost, dramatičnost, vzrušení - tedy zbrusu nový akustický zážitek.


Prostě si to užijte

S kým? Ta otázka je zcela na místě. Novým super účinným společníkem je MASS, navržený tak, aby poskytoval věrnost zvuku v plném rozsahu z kompaktních, stylových reproduktorů a diskrétního subwooferu. Umí také bravurně kombinovat všechny oceněné odborné znalosti svého výrobce a skloubit je s propracovaným vzhledem.  A výsledný efekt je na světě - nová úroveň výkonu pro hudbu, hry i filmový zvuk.

Nastavení MASS

Nastavit parametry už nemůže být rychlejší a snazší. Poskytuje skutečně fascinující prostorové zvukové vzrušení v kompaktním designu a proto je každá místnost vnímána jako nejmodernější koncertní sál nebo kino.

Movies, Gaming, Music

To všechno je MASS. Zjednodušeně lze říci, že zvuk doprovázející fotografie je stejně velkou součástí zážitku z kina jako jeho obraz. MASS, i když nevelký, je schopný dynamického zvuku naplňujícího místnost úderností. Díky dokonalé zvukové čistotě hlavně při napětí v tišších scénách MASS přináší autentický zážitek z kina. Při hraní her je uměním se správně ponořit do vlastního herního prožitku. Hraní je však díky MASS vylepšeno přesným umístěním efektů, plynulým posouváním přímo kolem zvukového pole 360 ​​stupňů a díky subwooferu i neuvěřitelnou nízkofrekvenční přítomností. Při stereofonním poslechu hudby i při vícekanálovému mixu má systém MASS talent oživit oblíbenou hudbu. Díky integraci mezi satelity a subwooferem je poslech unikátní od nejhlubších basových tónů po nejaktuálnější výšky. Kombinace technologie ovladače MMP II a výškové reproduktory soft dome v každém satelitu dávají každému nástroji mimořádně věrnou a přesvědčivou tonalitu. Díky hlubokým basům ze subwooferu je MASS stejně výkonný a úchvatný, zároveň je ale jemný a podrobný.

Satelity MASS

Každý satelitní modul je dvoucestným uzavřeným kabinetem, vyladěným pro široký rozptyl a optimální integraci se subwooferem MASS. Konstrukčně je dán pevnou, vyztuženou skříní. Výrobce použil kompaktní design s bodovým zdrojem akustického vyrovnání pro přesné zaostření zvuku a odezvu, 89 mm středo-basový ovladač s technologií kónusu MMP II (Metal Matrix Polymer) a 19 mm soft dome výškový reproduktor s tepelnou ochranou. Může být použit také integrovaný stojan a nástěnný držák.

Subwoofer MASS

Je umístěn v kompaktním, utěsněném pouzdře s vyztuženou konstrukcí z MDF 15 mm a pevnou přepážkou z MDF 18 mm. Systém tvoří 203 mm dálkový ovladač s  kuželem MMP II, je dosahováno 120 W zesílení třídy D pro efektivní a výkonný výkon. K dispozici jsou tři přednastavené režimy pro vynikající akustiku

Specifika

Pět reproduktorů se sofistikovaným subwooferem jsou stylovou a elegantní audio sadou. Každý modul je typický speciální povrchovou úpravou a může být vyroben v půlnoční černi nebo šedé mlhovině. Co se bude lépe vyjímat v daném prostředí je již otázkou pro zájemce o lepší zvuk.

Výrobce Monitor Audio
Typ sestavy 5.1
Přední reproduktory Satelitní
Barva Bílá