DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Monitor Audio Radius 270 - Ořech
Monitor Audio Radius 270 - Ořech Monitor Audio Radius 270 - Ořech Monitor Audio Radius 270 - Ořech Monitor Audio Radius 270 - Ořech

Monitor Audio Radius 270 - Ořech

25 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Britský specialista na reproduktory nabízí charismatickou dvoupásmovou soustavu reproduktorových sloupů s čelním a zadním bass-reflexem. Štíhlé reproduktory lehce zapadnou do prostoru, hodí se nejenom jako stereo reproduktory, ale i jako základ pro ozvučení domácího kina. Ideálními partnery pro zadní kanály jsou reproduktory Radius 90, dále lze doplnit centrálním reproduktorem Radius One, případně subwooferem Radius 390.

  • MMP II středo-basový měnič laděn pro každý reproduktor
  • Zlatý C-CAM výškový měnič s rozšířeným úhlem záření pro širší scénu
  • HiVe II design výduchu - podobný jako u série Platinum

Radius

Všechny reproduktory této série jsou stylové, splňují atribut všestranných reproduktorových systémů. Reproduktory Radius jsou zdrojem skvělé zábavy a díky nejnovějším technologiím měničů nabízejí velmi univerzální, široký a hluboký zvuk. Společnost Monitor Audio má v nabídce jak regálové, sloupové, centrální reproduktory, tak i subwoofer, to vše navíc ve třech atraktivních barevných provedeních: v černém a bílém klavírním laku, nebo v dezénu pravé ořechové dýhy.

Sloupové reproduktory

Model Monitor Audio Radius 270 je zdrojem přirozeně plynulého zvuk v plném rozsahu díky elegantně vyhlížejícím věžím, jež vyzařují svěží životní styl. Patří k diskrétním sloupovým reproduktorům, jelikož z tenkých skříní zní díky užitým technologiím a skvěle navrženým komponentům velký zvuk. Dva precizní 100 mm středo-basové měniče C-CAM (vyrobeny jsou ze směsi hliníku a hořčíku, potažené keramickou vrstvou) využívají technologie z nejvyšší řady Platinum. Výškový reproduktor C-CAM o průměru 25 mm je připraven vydávat co nejčistší projev a nejširší ohnisko rozptylu vysokých kmitočtů. Důsledkem toho je reprodukce prvotřídní i mimo ideální místo poslechu. Precizně tvořený systém měničů adekvátně zajišťuje vynikající akustické přizpůsobení s jinými reproduktory řady Radius ve více kanálových aplikacích pro širokou a rovnoměrnou zvukovou kvalitu.

Charakteristika soustavy

Tato dvojice dvoupásmových sloupů s bass-reflexem využívá duálně měnič C-CAM se středo-basovou membránou a tweeter C-CAM s gold dome kalotou. Řídící prvky jsou funkční ve frekvenčním pásmu 50 – 35 000 HZ, s dělící frekvenční výhybkou 3,2 kHz při impedanci 6 Ohm. Citlivost zvuku je 83 dB a doporučený výkon zesilovače je 40 – 150 W. K rozšíření basové složky napomáhá zadní a přední bass-reflex. Každý kabinet je 1000 mm vysoký, 177 mm široký, 208 mm hluboký a váží necelých 10 kg. Nově platí na všechny reproduktory Monitor Audio 5- letá záruka.

Design současnosti

Řada reproduktorů Radius je typická svým estetickým a elegantním designem, který čerpá z nejnovějších poznatků průmyslového designu. Výrobce dbá především na to, aby jejich produkty naplňovaly očekávání z řad klientů, aby byly nadčasové, všestranné a charakterní, což se jim mimo jiné daří. Série Radius využívá nejnovější technologie měničů, modely jsou univerzální, flexibilní a poskytují špičkový zvuk. Nádherný vzhled těchto sloupů je spojen s prvotřídním inženýrstvím a vytváří z nich důrazný designový prvek v každém interiéru, i v každém hudebním a AV systému.

Monitor Audio Ltd

Tato britská firma není žádným nováčkem na trhu s audio sortimentem. Je vlastníkem a globálním specialistou na design hi-fi reproduktorových soustav. Déle, než 40 let společnost produkuje stereo a prostorové zvukové systémy, vytváří řady zvukově přizpůsobených architektonických reproduktorů, které si nacházejí své místo ve společnosti. Jejich ultra diskrétní a vysoce kvalitní zvuk se tak může rozléhat jak v interiéru, tak exteriéru. Kromě toho jsou známy svým přesným dílenským zpracováním, novým nadčasovým designem s charakteristickým barevným provedením, ale především vynikajícím poměrem ceny ke kvalitě výrobku s mimořádnou zvukovou kvalitou.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Monitor Audio Radius 270 - Ořech

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Monitor Audio
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (C-CAM) / Střední a nízké frekvence: 2 x 102 mm (C-CAM RST)
Typ reproduktoru Přední bass reflex, Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 50
Frekvenční odezva do (Hz) 35000
Impedance (Ω) 6
Citlivost (dB) 87
Minimální vstupní výkon (W) 40
Nominální vstupní výkon (W) 150
Maximální výkon - SPL (dB) 107
Barva Ořech
Šířka (mm) 177
Výška (mm) 1025
Hloubka (mm) 208
Hmotnost (kg) 9,9