Monitor Audio SB-3

SKU
MON000672
Hodnocení:
100%
20 950 Kč
Skladem

Monitor Audio SB-3

  • Pasivní soundbar
  • Tři páry reproduktorových terminálů pro levý, centárlní a pravý kanál
  • Pár středobasových měničů a jednoho výškového pro centrální kanál
  • Jeden středobasový a výškový měnič pro levý i pravý kanál
  • ABR - pro levý a pravý kanál jeden pasivní basový zářič a dvojitý ABR pro centrální
  • C-CAM technologie - keramický měnič pokryt směsí magnesia a hliníku
  • Držák na stěnu není součástí

Soundbar představuje pohodlí a výkon

Občas bychom rádi dosáhli na náročnější a sofistikovanější zvuk beze změny stávající aparatury. Zatímco si lze ponechat stávající AV přijímač, může být výkon i komfortní užívání po ruce, aniž by bylo nutné instalovat větší akustickou výbavu. Soundbary na míru „umí“ Monitor Audio skvěle. Pasivní zvuk doplní zesilovač podle vlastního výběru.

Výhody zvukového panelu

Současné elegantní řešení pro lepší zvuk z televizoru nabízí Monitor Audio ve svém modelu SB-3. Bez vestavěného zesilovače je připraven připojit se přímo do levého, středního a pravého kanálu výstupů stávajícího zesilovače - přijímače. Tímto způsobem je možné užít precedentů stávajícího hardwaru s přidáním vynikajícího společníka, který své místo nalezne přímo pod televizorem. Tento zvukový panel je určen pro obrazovky větší než 1 524 mm a obsahuje tři samostatná pole ovladačů - pro levý, středový a pravý kanál v jedné skříni.

Kvalitní vybavení je základem každého zařízení

Duální ovladače basů C-CAM, dvojité ABR neboli pomocné basy a jeden výškový měnič C-CAM v centrální části zajišťují vyšší akustický výkon. Vše je kombinováno s jednotlivými středo-basy, tweetery a uzavřenými ovladači ABR pro levý i pravý kanál. Pro větší prostory je doporučeno užít SB-3 s firemním subwooferem za účelem dosáhnout co nejlepšího akustického výsledku. V malých interiérech toto zařízení dodává bez námahy obdivuhodný zvuk.

Specifické údaje a parametry

Pokud jde o technickou stavbu modulu, pak je každý C-CAM ovladač, včetně výškového reproduktoru tvořen na bázi sloučeniny hliníku a hořčíku s tenkou vrstvou keramiky. K využití se nabízí také volitelný nástěnný držák a součástí jsou vestavěné křemíkové nožky, poskytující bezpečnou alternativu montáže na skříňku. Ve frekvenční odezvě (-3 dB) pracují všechny kanály  80 - 30 000 Hz
při akustické citlivosti 1W / 1m, levý a pravý kanál dosahuje 84 dB, středový 87 dB. Nominální impedance je 8 Ohm, RMS výkon při levém a pravém kanálu 40 W, středový má 80 W. Je doporučen zesilovač pro všechny kanály o výkonu 30 - 100 W. Dělící frekvence je 80 - 120 Hz. Zvuková lišta má rozměry 147 x 1307 x 93 mm včetně nohou, s použitím konzoly jsou vnější rozměry 145 x 1307 x 100 mm.

Monitor Audio dědictví

Vysoce kvalitní zvuk monitoru je z největší části odkazem firemního dědictví, které úspěšná výrobní společnost po desítky let cíleně buduje. Díky mohutným basům, přesnému střednímu rozsahu a detailním výškám zní SB-3 s neslýchanou kvalitou High Fidelity. Využitím tří výškových reproduktorů C-CAM a čtyř samostatných basových reproduktorů z materiálu C-CAM je dodáván přesný zvuk a zvuková scéna, jenž je dostatečně široká, aby posluchače zcela pohltila.

Proč si vybrat právě tento soundbar?

Auxiliary Bass Reflex (ABR) stojí za akustickými výbuchy, neboť napomáhají basové sekvenci čtyřmi reproduktory k hlubokým a mohutným basům – napodobí snadno menší, samostatný subwoofer. Soundbar tedy zajistí nejen špičkový zvuk, ale také skvěle vypadá a díky integraci předních levých, středových a pravých reproduktorů v jednom elegantním pouzdře jej lze snadno a jednoduše umístit v prostoru. Jeho minimální výška i hloubka mu dovoluje fungovat před televizorem, navíc je k dispozici také vybraná konzola na stěnu, která udrží reproduktor na stěně.

 

Výrobce Monitor Audio
Typ soundbaru Pasivní
Basový modul součástí
Výkon kontinuální (W) 100
Měniče Vysoké frekvence: 3 x 25 mm (C-CAM) / Střední a nízké frekvence: 4 x 100 mm (C-CAM) / 4 x pasivní basový zářič ABR
Frekvenční odezva od (Hz) 80
Frekvenční odezva do (Hz) 30000
Max. akustický tlak - SPL (dB) 104
Barva Černá
Šířka (mm) 1307
Výška (mm) 147
Hloubka (mm) 93
Hmotnost (kg) 9,1
Vaše hodnocení