AKCE

Musical Fidelity M2si - Stříbrná

SKU
M2SI_SL
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 24 990 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Zesílit je potřeba. A činit méně, aby dával více, umí málokdo. Vyřešte zásadní problém a pořiďte si zesilovač této značky.


Hudební věrnost

Jak si uživatelé představují hudební věrnost, je otázkou. Zesilovač vítězí na celé čáře, má-li potenciál a výkon. Bonusem je jeho design. M2SI charakterizuje schopnost povznést se nad maličkosti světa, nechat kouzlit zvuk a pozvednout úroveň poslechu ještě o kousíček výše.

"Vestavěné" know-how

Integrovaný zesilovač M2SI je odrazem firemních jedinečných zkušeností s prémiovými zesilovači, přičemž je posunut na dostupnější cenový bod. Úspěch staví na technologií stékání z mocné a legendární vlajkové lodi Titan. Čekat na sebe nedaly ani další špičkové prvky, jako jsou pevné kovové ovládací komponenty. M2SI dodává 72 W na kanál do 8 Ohm a 137 W do 4 Ohm. To znamená, že zařízení bude řídit škálu potencionálních reproduktorů, včetně modelů s vysokou spotřebou energie. Hodně flexibilní je díky poskytnutí skvělé konektivity, která u M2SI zahrnuje šest linkových vstupů a přepínatelnou propustnost domácího kina. Do výbavy patří vlastní nezávislý napájecí zdroj, spojený s diskrétním párem koncových zesilovačů. Tím pádem zesilovač nabízí výkonnostní výhody konfigurace přednapájení, včetně kompaktního komfortu s designem v jedné skříni.

Pevný stabilní výkon

Tento modul je zvukově dobře zaoblený, vyzařuje komfort balený v elegantním kabátku. Je integrovaným zesilovačem, který je klasický, konzervativní a nesložitý. Šasi má totožné designové rysy jako přehrávač, přičemž čelnímu panelu vévodí velký, plynule fungující ovladač hlasitosti. Vedle něj kontrastují malá tlačítka, umožňující zapnutí přístroje nebo přepnutí na žádaný vstup.

Konstrukční a funkční charakteristika

Zadní panel hostí dva páry reproduktorových terminálů běžného standardu s osmi páry klasických cinchů a napájecí zásuvku. V nabídce je možnost přepnout jeden ze vstupů na „průchozí“, který konkrétně v instalaci domácího kina přivádí signál rovnou na koncové stupně. Hlasitost řídí v této situaci předřazený procesor - AV receiver. Z osmi sad konektorů je jedna coby linkový výstup v rámci páskové smyčky a jedna sada cinchů zastupuje výstup regulovaný, pre-out. Zásadním komponentem je toroidní transformátor střední velikosti. Filtraci podporuje dvojice kondenzátorů a nechybějí dva páry výstupních tranzistorů, dodávající 60 W na kanál do 8 Ohm. THD+N je na úrovni pod 0,014%, odstup signálu a šumu 96 dB, pracovní rozsah funguje od 10 do 20 000 Hz (+0 / -0,1 dB).

Musical Fidelity jako záruka spokojeného poslechu

S tímto modelem je basová linka mocná, zvuk velmi realistický, tóny pružné, více než dobře konturované, oddělené. Jednotlivé komponenty drží pohromadě zvuk i v kombinaci s dražšími reprosoustavami. Přímočará civilnost charakterizuje zvuk i ve středním pásmu, kde udržuje dobře a nenásilně formu, je konkrétnější, zní čistě. Jde o poměrně „neutrální“ zvuk, elektronika se nesnaží o žádné zjemnění, nenafukuje ani nevyvyšuje nuance, takže zprvu zní poněkud obyčejně. Jakmile tomu posluchač přivykne, zjistí, že v přednesu nejsou přes onu přímočarost při vyšší hlasitosti patrné ostré sykavky ani nucenost a jde o velmi autentický a kultivovaný audiofilský charakter. Všechno je rozumně přehledné. Celkový zvukový charakter sestavy Musical Fidelity M2S dobře vyniká, co se týká sonické charakteristiky. Toto klasické hi-fi starosvětského pojetí potěší nejvíce milovníky kompaktních disků, kteří netouží po přístupu moderního digitálního světa, který lze snadno vyřešit dalším komponentem. CD přehrávač M2SCD a integrovaný zesilovač M2SI jsou ztělesněním toho, co má hi-fi ve své podstatě znamenat.
Výrobce Musical Fidelity
Počet kanálů 2.0
Výkon na kanál (W) 72
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 96
THD+N (%) < 0,014
Podpora impedance repro. (Ω) 8
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Pre-out), RCA (Fixní)
Pre-out 2 kanály
Typ Analogový
Digitální vstup
Digitální výstup
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace
Rádio
PCM - vzorkování (kHz)
PCM - kvantování (bit)
DSD
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 440
Výška (mm) 100
Hloubka (mm) 400
Hmotnost (kg) 9,2
Spolu to funguje
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 24 990 Kč
+
=
22 780,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)