NAD C 328

SKU
5703120230566
15 590 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Je skvělé streamovat bezdrátově oblíbenou hudbu z libovolného tabletu, smartphonu nebo zařízení s podporou Bluetooth do NAD C 328, což rozhodně není již pro mnoho audiofilů neznámou. Hybridní digitální DAC zesilovač je integrovaný modul, který tohle všechno zařídí. Disponuje totiž úžasnými kompaktními vstupními komponenty, vhodnými do každého interiéru, a jako bonus se blýskne integrovaným předzesilovačem MM-Phono se správnými parametry a výbavou.

 

  • 50 W x 2 při 8 a 4 ohmech
  • Bluetooth
  • MM phono předzesilovač
  • Analogové linkové vstupy
  • Koaxiální a optické digitální vstupy
  • Výstup pro subwoofer
  • Sluchátkový výstup
  • Bass EQ
  • Dálkové ovládání

 

Proud, který nelze zastavit

Progres přináší stále nové moderní a pokrokové věci, zákonitosti, aktiva. Produkce z bezdrátových zařízení již svoji hranici překročilo, ale to není zdaleka všechno. Tradiční zvuk ze zařízení s maximálním potenciálem ve své kategorii je vstupenkou do audio světa první třídy. Integrovaný předzesilovač MM-Phono je vybaven správným vyrovnáním RIAA, vysokými okraji přetížení a potlačením infra-sonického šumu, což umožňuje spouštět LP, kdy je libo. A sluchátka? Ani ty nemusí jít k ledu, neboť model C 328 vlastní diskrétní sluchátkový zesilovač, který pohání telefony s vysokou impedancí. Také lze připojit subwoofer, a to k nízkým impedančním výstupům C 328.

 

Classic Series

V sekci NAD Classic Series se nachází kromě jiných i tento zesilovač. Má v nabídce přesné vyvážení kanálů, přesné ovládání hlasitosti, správné charakteristiky vstupní a výstupní impedance, nízko-šumové obvody. Originální firemní verze NAD Hypex UcD výstupní fáze je transponována na obrovskou sílu s téměř neviditelným šumem. Funguje-li výkonný zdroj napájení C 328, který je schopen výstupu více než 100 W, je k dispozici mimořádná regulace napětí v širokém spektru podmínek, včetně nehlučného základu pro zesilovací stupně. Stačí jednoduše připojit domácí reproduktory a zdroje k Bluetooth přehrávači, svět nesnadno zjistitelných maličkostí a hudebních detailů je náhle na dosah.

 

Přehrávání bez drátů

Již není neobvyklé užívat produkty, které umí zviditelnit neviditelné. Co je integrované, je skryté a přesto vysoce funkční, co je bezdrátové, je propojeno bez viditelných kabelových spojů. Co je kvalitní, chválit netřeba. Reference a chvála nemusí být vidět jako černé na bílém, spíše je znát z výsledků, spokojenosti klientů a poptávce po top přístrojích. Proto pojem vysoce kvalitní Bluetooth vstup není zcela neznámý – většinou slouží pro bezdrátové přehrávání hudby z mobilních zařízení. Vítaný je též vstup pro MM přenosku s velmi nízkým šumem, přesnou RIAA ekvalizací a speciálním obvodem k potlačení infrazvukového hluku z LP, bez jakéhokoli ovlivnění kvalitního podání basů. C 328 není přístroj beze jména, je to skvělý kamarád, který má 2 x 50 W výkonu (ve špičce zvládne dokonce 2 x 100 W).

 

Parametry a upřesnění

V těle přístroje o rozměrech 285 x 435 x 70 mm se skrývá necelých 5 kg vážící hmotné inteligentní zařízení v černém designovém kabátku. Disponuje výkonným výstupem pro sluchátka, analogovým RCA, Bluetooth a MM Phono, výstupem na subwoofer a pro reproduktory. Frekvenční rozsah je 20 – 20 000 Hz.

 

Kanadský výrobce elektroniky

Kořeny společnosti NAD sahají k roku 1972, kdy tento kanadský výrobce audiovizuální techniky začal plánovat a realizovat svoje cíle. Ty vycházely z touhy po lepším zvuku a snaze zajistit audiofilské klientele kvalitní domácí a co nejvěrnější reprodukci původního zvuku. S vývojem přišly novinky v podobě patentovaných technologií jako PowerDrive, High Current Holmgren (firemní toroidní transformátor), EARS (prostorový formát - reálná reprodukce dvoukanálových nahrávek), Soft Clipping.

Výrobce NAD
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 50 (1 kHz, 0,1% THD)
Dynamický výkon (W) 80 / 150 / 210 (8 / 4 / 2 Ohm)
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 95
THD (%) 0,03
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Subwoofer)
Phono předzesilovač MM
Typ Hybridní
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení
Internetové streamovací služby
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Multiroom aplikace
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
DSD
Digitální vstupy (kHz / bit) 24-bit/192kHz
Barva Černá
Šířka (mm) 435
Výška (mm) 70
Hloubka (mm) 285
Hmotnost (kg) 4,9
Spolu to funguje
15 590 Kč
+
=
18 380,00 Kč
Spolu to funguje se správným kabelem (nehodící délku odstraňte z výběru)
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)