DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Naim Mu-so 2
Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2 Naim Mu-so 2

Naim Mu-so 2

39 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Prémiový bezdrátový reproduktor 2. generace

  • Bezdrátový hudební systém
  • 450 Wattů
  • Kombinujte až 5 zařízení Naim pro ultimátní multiroom zážitek
  • Nový vícejádrový DSP přináší 2000 MIPS (milion instrukcí za sekundu) oproti 150 MIPS u 1. generace
  • Vylepšený mezovač měničů, který zajistí jasný zvuk i při extrémní hlasitosti
  • Inovativní dotykový ovládací panel
  • Design skříně dovolil výrazné posílení basů

Vše v jednom

All-in-one systémy nejsou v současné době již žádnou novinkou. Anglický výrobce NAIM se svým konstruktérským týmem se však dal do modernizace na trh již uvedených systémů, přičemž u modelu druhé generace nenechal kámen na kameni. Téměř všechno se změnilo a světlo světa spatřil nový standard MU-SO. Oproti generaci první má zcela novou platformu pro streamování, která je užita v řadě NAIM UNITI a v hi-fi síťových přehrávačích.

Prémiový bezdrátový model

Mu-so 2nd Generation je nástupcem mnohokrát oceněného bezdrátového hudebního systému Mu-so, který byl navržen pro špičkové výkony, funkčnost a použitelnost profesionálním týmem v Salisbury. Od roku 1969 nově vzniklá společnost udělala velký kus práce a v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi pro hudební streaming a prvotřídním designem produkuje i tento unikátní systém.

Špičkové vybavení

Zcela nový systém v jednom boxu je bohatší o vícejádrový procesor DSP, takže nabízí možnost slyšet mnohem více oblíbené hudby. Měniče reproduktorů jsou vyvinuty ve spolupráci s francouzskou firmou Focal. Vnitřní konstrukce byla přepracována tak, aby byl interní prostor o 13% větší, což je zárukou pro plnější a přesnější basy. Odborné znalosti spolupracující společnosti Focal přivedly přesnost a výkon reproduktorů na mnohem vyšší úroveň. Zajímavou inovací je také intuitivní dálkový ovladač, kterým lze ovládat veškeré funkce. Přidanou hodnotou pro snadnější připojení k TV je konektor HDMI s funkcí ARC. Všechny tyto funkce, včetně vynikajícího zvuku, dělají z tohoto přístroje nový standart „all-in-one“ řešení.

Překvapující výsledky

Mu-so tak zajišťuje příjemný poslech od 32- bit streamování s vysokým rozlišením až po hudbu, produkovanou ve více místnostech. Srdcem Mu-so 2nd Generation je platforma pro streamování hudby Naim, vylepšovaná 25 inženýry po dobu 3 let, jenž produkuje ten nejlepší výkon, ať už jsou na scéně digitální hudební sbírky, internetová rádia nebo služby typu TIDAL a Spotify. Zcela nový vícejádrový Digital Signal Processor (DSP) pohání vyšší výkon a poskytuje 2000 MIPS (milion instrukcí za sekundu) ve srovnání s původním jednojádrovým procesorem Mu-so (150 MIPS DSP). Zajímavostí je zcela nový algoritmus omezovače, který udržuje každý z reproduktorů řidičů pod kontrolou i při vysoké hlasitosti. Nový omezovač je aktivní pouze při extrémních úrovních hlasitosti a zachovává jasnost hudby s dlouhodobou spolehlivostí.

Enhanced Feature Set

Optimalizované ovladače reproduktorů jsou podpořeny 450 W hudebního výkonu. Nové intuitivní rozhraní má 15 tlačítek citlivých na dotek a tučný, podsvícený ovladač hlasitosti s čidlem přiblížení, které probudí displej. Klepnutím lze spárovat zařízení díky technologii Bluetooth. Aplikovány jsou externí vstupy (HDMI, digitální, analogový), přehrávání je možné i ze zařízení díky USB. Součástí je také prémiové hliníkové pouzdro v novém lesklém provedení.

Konstrukční a jiná specifika

Výztuže skříně a přepážka byly přepracovány s cílem zlepšit tuhost a tak významně potlačit, respektive řídit vibrace. Výrazné ploutve s chladičem jsou nyní kompaktnější, přitom jsou stále velmi účinné. Zařízení je vybaveno patentovanou technologií Naim, která obsahuje diskrétní wi-fi anténu. Aktualizovaná aplikace umožňuje rozpoznat interpreta, žánr, alba a další, to vše je doplněno uměleckými díly a rozšířenými hudebními informacemi. Samozřejmostí je ovládání hlasitosti, nastavení osvětlení, režimů místnosti a vytváření seznamů skladeb. Systém Mu-so 2. generace pracuje brilantně sám o sobě nebo jako součást multiroomové hudby.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Naim Mu-so 2

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Naim
Počet reproduktorů 1
Výkon (W) 450 (6 x 75W)
Vlastní baterie
Hlasový asistent
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Multiroom aplikace naim
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay, AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek AAC
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitální vstup Optický, USB-A, HDMI ARC
Digitální výstup HDMI (ARC - pouze zvuk)
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Nabíjení jiných zařízení
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 24
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC, OGG VORBIS
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Barva Černá
Šířka (mm) 628
Výška (mm) 122
Hloubka (mm) 264e
Hmotnost (kg) 11,2

Doporučujeme