DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

NorStone Esse Curve

SKU
3760221803138
9 990 Kč
Skladem

Vyhlášené kvalitní audio video stolky mají různé názvy a značky. Stačí je jen vidět a láska na první pohled okamžitě zafunguje. Hi-fi nábytek NorStone má v Evropě již své nezastupitelné místo. Domácí interiér jakkoli krásný a elektronika jakkoli drahá může mít ještě přídomek „na druhou“. TV stolek s neuvěřitelným designem je přímo zrozen pro novou generaci zakřivených televizních obrazovek.

 

Řešení Number One

Když design je synonymem krásy i funkčnosti, znamená to, že je vyhráno. Hi-fi technika s plochou a dokonce i zakřivenou obrazovkou má našlápnuto blíž k obyčejnému uživateli, nežli bylo cílem společnosti. Na ultra moderní esteticky hodnotný nábytek dosáhne nyní mnohem více lidí, což na první pohled nebylo vůbec zřejmé. Stolek ESSE Curve je významným modelem, uzavírajícím oblíbenou řadu. Zcela vlastním mu je elegantní a charismatický černý zjev, o kvalitě nemluvě. Je architektonicky řešen i ve své mohutnosti velice dobře, dokáže začlenit do prostoru i 60 palcové obrazovky.

 

Vzhled v hlavní roli

Nová verze, nové linie, nový dojem, nové sympatie. Vizuální verze tohoto designového hrdiny dokonce zastřeší všechna AV zařízení, k tomu jsou nápomocny spodní police. Povrchová úprava je adekvátní velmi podařenému tvarovému uchopení, v černém lesku je extrémně nadupaným modelem. Trvalý a dlouhověký lesk je devízou, kterou mu nelze upřít. Černé sklo i černý rám inspiruje k vytvoření nové image, tmavé doplňky mají svůj charismatický šarm.

 

Neopomenutelná specifika

Kompletní 42 kg vážící model disponuje rozměry 1500 x 529 x 460 mm, přičemž šířka a hloubka každé z polic je 1440 x 400 mm. Tloušťka policových komponentů je 8 mm, 6 mm, 6 mm a vzdálenost – výška mezi nimi je vždy 189 mm. Jejich maximální zatížení je 80, 50 a50 kg. V kartonovém balení je k dispozici také šroubovací kit, instrukce k montáži a potřebné příslušenství.

 

Proč zrovna NorStone

Společnost, která jde stále vpřed a nic ji neodradí, se nachází ve Francii. Na trhu se její výrobky pyšní delikátním designem a oceněním z hlediska velmi kladného přijetí nejširší veřejností. Preciznost, plánovitost, výzkum, poctivý přístup a estetické hledisko dávají NorStone produkci nálepku geniální, spolehlivé firmy i značky. Barevný odstín i sytost je výborným atributem a dokáže pozměnit vizáž i v maličkostech, výsledky a ohlasy jsou nezastíratelné. Nejedna inspirace vedoucí ke každému jednotlivému typu TV stolku je přijímána s nadšením, pokorou a podporou. Obvykle zaujmou v historii první stojany, postavené právě pro oblé televizní obrazovky. Jejich dojemné měkké linie ladí s přednostmi pokojů, přístrojů a zařízení. Všechny míry dokonale sedí vybraným typům TV, finanční stránka naprosto odpovídá výrobním nákladům i nárokům, včetně rozměrových parametrů a funkčních daností.

 

Podpořte současný sortiment AV nábytku

V nabídce podobných výrobních center, firem a společností je vždy na prvním místě kvalita, originální vzhled, výběr materiálů a schopnosti spolu s vlastnostmi. Potencionální uživatelé by se měli zcela jistě  a bez otálení seznámit s vybraným typem do všech detailů, právě model Esse Curve si lze nejenom prohlédnout, ale vnímat ho, ba doslova si ho ohmatat přímo v prodejně luxusní elektroniky. Cestu ke svému obdivovateli si najde, ani cenová alternativa nikoho neodradí, neboť plně odpovídá vloženému potenciálu.

 

Technické údaje:

  • Šířka: 1500 mm
  • Výška: 529 mm
  • Hloubka: 460 mm
  • Hmotnost 56 kg
  • Maximální nosnost vrchní police: 80 kg
  • Maximální nosnost vnitřních polic: 50 kg
Výrobce NorStone
Barva Černá
Šířka (mm) 1500
Výška (mm) 529
Hloubka (mm) 460
Hmotnost (kg) 42
Vaše hodnocení