Panasonic DP-UB820EGK

SKU
5025232878772
Hodnocení:
100%
Akční cena 10 790 Kč Běžná cena 11 990 Kč
Produkt bude k dispozici od: 01.09.2024

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Nativní Ultra HD 4K Bluray přehrávač včetně 3D

 • Ultra HD 4K Blu-ray přehrávač s pokročilými síťovými funkcemi
 • 7.1 kanálový RCA výstup
 • Špičková kvalita obrazu a zvuku
 • Podpora HDR, HDR10+ Dolby Vision a HLG
 • Procesor 4K High Precision Chroma
 • Nativní podpora 4K i Upscaling na 4K
 • USB vstupy (přední pro Flash disky, zadní i pro HDD)
 • Dva HDMI výstupy
 • Aplikace Netflix, Amazon Prime Video a YouTube
 • Přehrávání zvuku s vysokým rozlišením Hi-Res Audio (FLAC, WAV, DSD)
 • Vestavěná WiFi
 • Podpora 3D

Přepněte na vyšší úroveň

Není nic lepšího, než věrná reprodukce. S tím souvisí nová řada modelů Ultra HD Blu-ray přehrávačů, kterou značka Panasonic představuje veřejnosti, a to včetně modelů DP-UB820 a DP-UB420. Oba disponují kompatibilitou s novou generací formátu HDR10+. Velmi inovativní jsou i další přehrávače s modelovým označením DP-UB330, DP-UB320. Všechny tyto progresívní přístroje do vínku dostaly certifikaci Ultra HD Premium.

Blu-ray přehrávače

Blu-ray disc neboli BD je disk, sloužící k přehrávání videa (formáty MPEG-2, H 264 a SMPTE VC-1). Blu-ray je nejkvalitnějším nosičem videa, který pojme video až v rozlišení 4K / Ultra HD, včetně 3D. Modelová řada Ultra HD Blu-ray přehrávačů z roku 2018 je osazena novým videoprocesorem HCX, na jehož vývoji a vylepšení se podíleli hollywoodští filmoví profesionálové. Nové Ultra HD přehrávače Panasonic podporují ovládání hlasem za pomocí připravované služby Google Assistant a Amazon Alexa. Při instalaci hlasového rozhraní pro jednu z těchto služeb stačí vydat hlasový povel, pak již není třeba použít klasický ovladač.

Inovativní platformaHDR10+

Ultra HD Blu-ray přehrávač UB820 nepostrádá součinnost s nejnovější generací standardu HDR (High Dynamic Range). Novým modelem je otevřená bezplatná platforma HDR10+ pro dynamická metadata. Zásluhy na ní mají společnosti 20th Century Fox, Panasonic a Samsung. Tento přehrávač zároveň podporuje Dolby Vision, což je jeden z nejpokročilejších a nejoblíbenějších HDR formátů současnosti.

Hollywood Cinema Experience

Nová generace procesoru HCX předkládá vylepšení ve zpracování intenzity barev a přechodů. Všechny modely (UB820, UB420 i UB330/320) disponují funkcí 4K up-scaling, která převrací obraz v rozlišení Full HD do 4K. Ke korekci obrazu a lepšímu zobrazení přispívají tři funkce přehrávačů Panasonic.

Optimalizace výsledků

Televizory kompatibilní s HDR používají metodu mapování tonality s cílem dosáhnout optimálních výsledků. Videoprocesor přehrávače analyzuje obraz a upravuje složku jasu v reálném čase. Novinkou je konverze z HDR na SDR - mapování tonality optimalizované pro SDR-TV. Obraz konvertovaný z HDR by měl být jasnější a vizuálně lepší, než obsah obyčejného Blu-ray disku, přehrávaného na TV se standardním dynamickým rozsahem (SDR-TV). Dále platí, že nové modely jsou vybaveny funkcí pro úpravu nastavení HDR. U HDR nastává občas problém s temnými scénami, které nejsou vidět tam, kde je hodně světla, což si žádá manuální zásah a úpravu jasu. Signály HDR a SDR se hodně liší, proto běžné funkce úpravu jasu nezvládnou. Přehrávače UB820, UB420 a UB330/320 nabídnou optimalizaci videosignálu HDR a umožní úpravu jasu.

Skvělý zvuk

UB820 je nejvyšším modelem, proto může nabídnout analogový 7.1- kanálový audio výstup. K dispozici má šest předvoleb pro různé typy elektronkového zvuku, nechybí ani up-sampling na 96 kHz/192 kHz a dva HDMI výstupy, které samostatně přenášejí 4K videosignál do TV a audiosignál do zesilovače. Všechny modely nabízejí přehrávání Hi-Res audia. Vedle formátů WAV, FLAC, MP3, AAC, WMA si přehrávače přehrají i DSD (11,2 MHz / 5,6 MHz / 2,8 MHz) ALAC a AIFF. Podporovány jsou streamovací služby, které nabízejí obsah ve 4K, jako jsou NETFLIX, YouTube a Amazon. K prestižním funkcím přehrávače se řadí také oddělené HDMI výstupy, imitace zvuku elektronkového zesilovače s up-samplingem, Surround Re-master a DLNA (Client/Renderer). Zařízení umožňuje přístup k síťovému úložišti a reprodukci z externího HDD.

Ukázka Panasonic DP-UB820EGK

 

Výrobce Panasonic
Digitální vstup USB-A
Digitální výstup Optický
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Subwoofer)
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Lokální streamování Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Video technologie 3D, 4K upscaling, 4K nativní
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10, BT.2020
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution, Dolby Digital
HDMI - funkce HDCP 2.2
HDMI - vstupy
HDMI - výstupy 2
Podporované disky CD, CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW, 3D Blu-Ray, 4K UHD Blu-ray, Blu-ray
Podporované video formáty avc, mkv, MP4, mpeg2, H.264 AVC
Podporované foto formáty JPEG
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC, DFF, DSF
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Barva Černá
Šířka (mm) 430
Výška (mm) 63
Hloubka (mm) 204
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)