Panasonic DP-UB9000EGK mk2

SKU
5025232878833
Hodnocení:
100%
Akční cena 27 412 Kč Běžná cena 30 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Referenční třída s dokonalou kvalitou obrazu a zvuku

Přehrávač UB9000 Ultra HD-Bluray využívá unikátní technologie zpracování Chroma a HDR, takže vám přínáší obraz v úžasné kvalitě jako v kině až domů. V kombinaci se strukturou a komponenty zaměřenými na nejvyšší možnou kvalitu zvuku si díky němu vychutnáte naprosto úžasný obraz a zvuk.

 • Ultra HD 4K Blu-ray přehrávač s pokročilými síťovými funkcemi
 • AKM AK4493 768 kHz / 32-bit prémiový D/A převodník
 • Špičková kvalita obrazu a zvuku
 • Podpora HDR, HDR10+ Dolby Vision a HLG
 • Procesor 4K High Precision Chroma
 • Nativní podpora 4K i Upscaling na 4K
 • Obraz a zvuk s certifikací THX
 • Analogový RCA zvukový výstup 7.1
 • Analogové stereo RCA nebo XLR výstupy
 • Dva HDMI výstupy
 • Aplikace Netflix, Amazon Prime Video a YouTube
 • Přehrávání zvuku s vysokým rozlišením Hi-Res Audio (FLAC, WAV, DSD)
 • Vestavěná WiFi
 • Přední a postranní panely z hliníku

Moderní technologie i vzhled

Pětice nových Blu-ray přehrávačů Panasonic s Ultra HD rozlišením možná mnoha zájemcům zamotá hlavu. Skvělou výbavu dostaly do vínku tři z nich, které mimo jiné podporují technologii dynamických metadat - nejnovější formát HDR obrazu. Na samé špici je top model Panasonic DP-UB9000, určen pro ty nejnáročnější.

Dominantní zvuk i obraz

Přehrávače Blu-ray mají za úkol připravit pro uživatele kvalitní poslechový i vizuální zážitek. Stejný cíl má i špičkový univerzální AV přehrávač Panasonic UB9000, v jehož nabídce je technologie HDR10+ i Dolby Vision a který je schopen přehrávat Ultra HD Blu-ray, obsah ze streamingových serverů (VOD) nebo z USB disku. Svým příznivcům dopřává skvělý obraz a vysokou zvukovou kvalitu. O vše se stará špičkový D/A převodník, kvalitní analogové audio obvody, samostatné napájení a profesionální XLR výstup.

Novinky v konstrukci UB-9000

Tento typ Blu-ray je založen na inovacích, jednou z nich je například antivibrační šasi s mimořádnou pevností a nízkým těžištěm. Tak výrobce nastavuje laťku kvalitě obrazu i zvuku opravdu vysoko, protože v této sekci nic lepšího Panasonic zatím nevytvořil. Moderní technologie konstruktivně podporují kvalitní obraz se širokým spektrem barev, bezvadné zpracování zvuku a nechybí ani strohý, ostrý nadčasový design.

Technologické vymoženosti

Podporovaná pokročilá technologie HDR10+ pracuje s dynamickými metadaty, jenž obraz pravidelně a neustále optimalizují. Tato zbrusu nová otevřená platforma pro zpracování HDR obrazu byla vytvořena společně firmami 20th Century Fox, Panasonic a Samsung. Modely UB9000 a UB820 však také podporují technologii Dolby Vision a to hlavně pro lepší podání jasu, kontrastu, oživení barev u různých typů obrazu a na různých zařízeních. Špičkový obraz u nové řady přehrávačů Panasonic zajišťuje především pohon v podobě procesoru HCX. V nejnovější verzi je tak dobrý, že dokáže unikátně zpracovat barevné podání a tonální přechody díky obrazovým technologiím, vyvinutých v centru Panasonic Hollywood Laboratory (PHL). Procesor HCX je speciálně určený pro Blu-ray přehrávače nové generace, dokáže naprosto přesně reprodukovat barvy a optimalizovat jas obrazu. A v zásadně je zcela lhostejné, zda je film na Ultra HD Blu-ray nebo zda bylo využito internetových zdrojů.

Dokonalá barevnost

Nové technologie napomáhají především živějším barvám v obraze. Informace o nich jsou u rozlišení 4K v komprimovaných formátech (Ultra HD Blu-ray) uloženy s barevnou hloubkou v systému 4 : 2 : 0. V obraze je tak uložena asi čtvrtina původních barevných odstínů. Aby barvy na obrazovce při plné hloubce 4 : 4 : 4 byly věrohodné, je v přehrávači aktivován tzv. upsampling, neboli interpolace. Při této technice (dvou-krokové) zvládne systém vyhodnotit sousední pixely po stranách, nahoře i dole, a posléze doplní chybějící pixely. Při použití vícekrokového procesu přehrávače Panasonic je vypočítán počet podobných pixelů v každém směru, načež se podle toho upravují barvy. Signál 4 : 2 : 0 je dále převeden do hloubky 4 : 4 : 4, přičemž je výsledným efektem očekávaný jedinečný, přirozený obraz s prostorovou hloubkou a živými barvami.

Ničím nerušený zvuk

Disková mechanika uprostřed a dvojité šasi se podílejí na výrazném snížení vibrací, které se podepisuje na podání zvuku. Panasonic UB9000 má speciálně dedikovaný analogový výstup pro zvuk 7.1 a je možné ho připojit k libovolnému systému domácího kina se vstupem 7.1. Prostorové efekty pak zvuk učiní naprosto výjimečným. Výraznou třešničkou na dortu kvality už je jenom stylový design dle konceptu 3D Glass-Cut Design se zkosenými hranami na stranách předního panelu.

Výrobce Panasonic
Digitální vstup
Digitální výstup Koaxiální RCA, Optický
Analogový výstup RCA (Line), XLR
D/A převodník AKM AK4493 768 kHz / 32-bit
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Lokální streamování Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Video technologie 4K upscaling, 4K nativní
Barevné formáty Dolby Vision, HLG, HDR, HDR10, BT.2020
Surround - objektové formáty Dolby Atmos, DTS:X
Surround - kodek Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution, Dolby Digital
HDMI - funkce HDCP 2.2
HDMI - vstupy
HDMI - výstupy 2
Podporované disky CD, CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW, 3D Blu-Ray, 4K UHD Blu-ray, Blu-ray
Podporované video formáty avc, mkv, MP4, mpeg2, H.264 AVC
Podporované foto formáty JPEG
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC, DFF, DSF
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Barva Černá
Šířka (mm) 430
Výška (mm) 81
Hloubka (mm) 325
Hmotnost (kg) 7,8
Spolu to funguje
Hodnocení:
100%
Akční cena 27 412 Kč Běžná cena 30 990 Kč
+
=
30 202,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)