Paradigm MilleniaOne 5.0 - Bílá

SKU
maradigm50bila
Hodnocení:
100%
58 990 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Pojďme do kina

Ale ne tak doslova. Kino, respektive domácí kina se už zabydlela u velké části milovníků filmových produkcí, ale i hudebních koncertů nebo sportovních akcí. Dobrý zvukový systém si tak uživatel může doma doslova osahat a bavit se přímo v pohodlí domova. Kompaktní reproduktory ve zbrusu novém designovém kabátku mají šmrnc a rozhodně nezklamou.

Úžasný zvuk v pohledném balení

Je k neuvěření, jaký zvuk skrývají ve svých útrobách byť i malé komponenty. Po vybalení na posluchače vykoukne atraktivní model s hladkými liniemi a nezvyklou stylizací, který plynule vyplnil „díru“ na trhu. Milénium není jenom tisíciletá epocha nebo modelová řada, MilleniumOne 5.0 je set, který se i na malém prostoru postará o skutečný domácí komfort.


Millenia Series

Existují takoví hráči, kteří dokážou zvětšit výkon, k tomu nabídnout ultra moderní sofistikovanou technologii Paradigm Reference, uloženou v elegantním designu současného životního stylu spolu s plochými televizory a podobnými vymoženostmi. Saténová kopulka z čistého hliníku je eloxovaná, do karet jí hrají slídové polymerové středo-basové kužely a polypropylenové basové kužely. Všechno v této sérii se blyští ve vysokém lesku s černým nebo bílým povrchem.

Naplňující zvuk

Společnost Paradigm nabízí MilleniaOne jako pár, nebo jako plnohodnotný systém 5.0. Pro zájemce o hutný basový základ se nabízí řešení přidáním odpovídajícího samostatného subwooferu, MilleniaSub. Každý jednotlivý reproduktor má dvoucestný kryt z tlakově litého hliníku se zabudovanou ozvučnicí a šasi. Uvnitř kabinetu je uložen specifický audio systém, který výrobce vyvinul přesně pro tyto účely.

Technická specifika

Paradigm v tomto případě prosadil frekvenční odezvu ± 2 dB v pásmu 120 – 18 000 Hz a 89 dB v citlivosti zvuku. O to hlavní se stará 25 mm S-PAL saténová eloxovaná kopulka z čistého hliníku jako vysokofrekvenční řidič a 102 mm S-PAL saténový kužel z čistého hliníku jako středo-basový řidič. Impedance je kompatibilní s 8 Ohm. Nízké frekvenční rozšíření je na 76 Hz, výrobce dále využívá elektroakustiku 3. řádu při 2,2 kHz. Doporučen je výkonový rozsah zesilovače 15 – 100 W, maximální vstupní výkon činí 50 W. Tento 5- dílný reproduktorový systém tak zajišťuje vynikající zvukovou kvalitu díky kompaktní velikosti a bohatému vybavení. Tajemství domácího kina spočívá ve vysoké zvukové věrnosti, cenové přijatelnosti, prostorové integraci, špičkovým materiálům a preciznímu provedení.

Vše pro spokojenost uživatelů

Výrobce má jasnou vizi, jak vyrábět novodobé reproduktory. V rámci svých cílů a předsevzetí se rozhodl budovat životní styl se vší péčí a kvalitou tak, aby uspokojil většinu audiofilských klientů. Kombinací Paradigm MilleniaOne a MilleniaSub tak nabízí jeden z nejlepších systémů životního stylu, které lze momentálně využít k maximální spokojenosti. O společnosti Paradigm je známo, že má skvělou pověst. V rámci systému MilleniaOne 5.0 je dobré vědět, že na velikosti vskutku záleží pramálo. Tyto reproduktory totiž umožňují zachovat velmi vzácně podlahový prostor a zároveň poskytnout jedinečné zvukové řešení. Výrobce má snahu zabalit vždy vše do odpovídajícího rázu daného modelu. Takže si vybere i zájemce hodně „vybíravý“, jelikož stěny modelů jsou tak hladké a hebké. Výrobní logo podporuje úvahu, že vynaložené peníze na tento typ reproduktorové techniky jsou zcela odpovídající jak ceně, tak i vizuálnímu dojmu
Výrobce Paradigm Cinema
Typ sestavy 5.0
Přední reproduktory Satelitní
Impedance (Ω) 8
Barva Bílá
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)