Pioneer DDJ-200

SKU
DDJ-200
Akční cena 4 390 Kč Běžná cena 4 690 Kč
Skladem
Spolu to funguje
Akční cena 4 390 Kč Běžná cena 4 690 Kč
+
Akční cena 4 389 Kč Běžná cena 5 390 Kč
=
8 779,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Dvou kanálový kontroler

Parametry

  • Kanály: 2
  • Decky: 2
  • Pad FX: Ano
  • Transition FX: Ano
  • Hot Cues: 8
  • Manuální smyčka: Ano
  • Fader Start: Ano

Streamujte, tvořte, užívejte si

Přehrávejte skladby prostřednictvím svého smartphonu nebo PC / Mac pomocí DJ aplikací a softwaru, včetně naší bezplatné aplikace WeDJ pro iPhone, případně djay a edjing Mix. V závislosti na vašem zařízení a zvoleném programu můžete mixovat hudbu uloženou v knihovně iTunes nebo v knihovně rekordbox nebo streamovat skladby z Beatport LINK, SoundCloud Go +, Deezer nebo dokonce Spotify.

Rychle rozvíjejte své dovednosti pomocí Tutorial a Pop-Hint funkce WeDJ pro iPhone. Tyto funkce vás naučí vše o hardwaru a pomohou vám porozumět DJ pojmů. Přidali jsme Transition FX, který vám pomůže sladit fráze a plynulý přechod mezi písněmi. Tento začátečnický DJ kontrolér vám umožní tvořit a hrát požadavky přátel, jako byste to dělali roky.

KOMPATIBILNÍ APLIKACE

Připojte svůj smartphone, tablet nebo PC / Mac a začněte míchat. Řada softwarových programů a aplikací - včetně WeDJ, djay, edjing Mix a rekordbox dj - jsou kompatibilní s vybranými zařízeními. Budete mít také možnost bezplatně využívat všechny funkce služby WeDJ pro iPhone, které obvykle vyžadují platby v aplikaci.

KOMPATIBILNÍ STREAMING SITES

V závislosti na vaší aplikaci můžete kombinovat zvuky přes streamovací služby včetně Beatport LINK, SoundCloud Go +, Deezer a dokonce i Spotify.

TUTORIAL & POP-HINT

Naše aktualizovaná aplikace WeDJ pro iPhone obsahuje výukový program a funkce Pop-Hint. Pomohou vám naučit se ovládat regulátor, objevovat základy DJingu včetně běžných DJ výrazů a míchat na počkání.

PŘECHODNÉ FX

Právě začínáte? Přechod mezi stopami zní profesionálě s funkcí Transition FX v systému WeDJ pro iPhone. Vyberte si z 11 efektových stylů a jednoduše přesuňte crossfader na druhou stranu pro plynulé přepínání melodií.

KOMPAKTNÍ LIGHTWEIGHT BODY

DDJ-200 je lehký a přenosný. Reproduktory nechte doma a přehrávejte zvuk ze zvukových výstupů smartphonu, tabletu nebo PC / Mac. Napájet DDJ-200 můžete i přes externí baterii.
Výrobce Pioneer
Barva Černá
Hmotnost (kg) 1.2
Příslušenství bezpečnostní opatření pro použití, dělený kabel, konektor pro adaptér, manuál, rychlý návod, software, SW ke stažení, USB kabel