Pioneer DDJ-200

SKU
DDJ-200
3 790 Kč
Skladem

Dvou kanálový kontroler

 

Parametry

  • Kanály: 2
  • Decky: 2
  • Pad FX: Ano
  • Transition FX: Ano
  • Hot Cues: 8
  • Manuální smyčka: Ano
  • Fader Start: Ano

Streamujte, tvořte, užívejte si

Přehrávejte skladby prostřednictvím svého smartphonu nebo PC / Mac pomocí DJ aplikací a softwaru, včetně naší bezplatné aplikace WeDJ pro iPhone, případně djay a edjing Mix. V závislosti na vašem zařízení a zvoleném programu můžete mixovat hudbu uloženou v knihovně iTunes nebo v knihovně rekordbox nebo streamovat skladby z Beatport LINK, SoundCloud Go +, Deezer nebo dokonce Spotify.

Rychle rozvíjejte své dovednosti pomocí Tutorial a Pop-Hint funkce WeDJ pro iPhone. Tyto funkce vás naučí vše o hardwaru a pomohou vám porozumět DJ pojmů. Přidali jsme Transition FX, který vám pomůže sladit fráze a plynulý přechod mezi písněmi. Tento začátečnický DJ kontrolér vám umožní tvořit a hrát požadavky přátel, jako byste to dělali roky.

KOMPATIBILNÍ APLIKACE

Připojte svůj smartphone, tablet nebo PC / Mac a začněte míchat. Řada softwarových programů a aplikací - včetně WeDJ, djay, edjing Mix a rekordbox dj - jsou kompatibilní s vybranými zařízeními. Budete mít také možnost bezplatně využívat všechny funkce služby WeDJ pro iPhone, které obvykle vyžadují platby v aplikaci.

KOMPATIBILNÍ STREAMING SITES

V závislosti na vaší aplikaci můžete kombinovat zvuky přes streamovací služby včetně Beatport LINK, SoundCloud Go +, Deezer a dokonce i Spotify.

TUTORIAL & POP-HINT

Naše aktualizovaná aplikace WeDJ pro iPhone obsahuje výukový program a funkce Pop-Hint. Pomohou vám naučit se ovládat regulátor, objevovat základy DJingu včetně běžných DJ výrazů a míchat na počkání.

PŘECHODNÉ FX

Právě začínáte? Přechod mezi stopami zní profesionálě s funkcí Transition FX v systému WeDJ pro iPhone. Vyberte si z 11 efektových stylů a jednoduše přesuňte crossfader na druhou stranu pro plynulé přepínání melodií.

KOMPAKTNÍ LIGHTWEIGHT BODY

DDJ-200 je lehký a přenosný. Reproduktory nechte doma a přehrávejte zvuk ze zvukových výstupů smartphonu, tabletu nebo PC / Mac. Napájet DDJ-200 můžete i přes externí baterii.
Výrobce Pioneer
Barva Černá
Hmotnost (kg) 1.2
Příslušenství bezpečnostní opatření pro použití, dělený kabel, konektor pro adaptér, manuál, rychlý návod, software, SW ke stažení, USB kabel
Vaše hodnocení