Pioneer DJ DJM-S5 2

SKU
DJM-S5
Akční cena 20 790 Kč Běžná cena 23 990 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

MIXOVÁNÍ A SCRATCHOVÁNÍ SE SERATEM


Tento nový dvoukanálový DJ mixážní pult ve stylu scratchování pro Serato DJ Pro je ideální pro experimentování s battle mixováním a scratchováním, pokud si chcete rozšířit své dovednosti, nebo pokud jste na scéně úplně noví a chcete se do toho rovnou pustit.

MAGVEL FADER PRO CROSSFADER


Najděte si svůj dokonalý pocit při scratchování s oblíbeným crossfaderem MAGVEL FADER PRO, který je vybaven funkcí Feeling Adjust, takže můžete upravit "váhu" a získat takovou úroveň odporu, která vám nejvíce vyhovuje. Můžete si být také jisti robustní konstrukcí faderu; osa uchycení knoflíku je ve vertikálním směru velmi tuhá, takže si poradí i s výkonnými technikami scratchování.

EFF FADERS


Pomocí 2 velkých efektových pák můžete ovládat až 57 efektů v aplikaci Serato DJ Pro (včetně placených rozšiřujících balíčků). Páčky mají stejnou velikost jako páčky na vlajkové lodi DJM-S11 a můžete je podržet nebo uvolnit pro zapnutí/vypnutí efektu nebo je uzamknout, abyste měli volné ruce pro procházení a scratchování skladeb, zatímco je efekt stále aktivní. K dispozici jsou také 2 banky, do kterých můžete ukládat efekty, což vám umožní rychlý přístup k oblíbeným.

VÝKONNÉ PADY


Buďte kreativní a experimentujte s 13 režimy padů včetně Hot Cue a Sampler. Díky 4 Performance Padům na každém decku o rozměrech 20,6 mm x 20,6 mm můžete spouštět samply a nacházet nejrůznější nové způsoby, jak živě "remixovat" své skladby a přidávat do hudby texturu.

Scratch


Začněte scratchovat  ihned - i když jste to nikdy předtím nezkoušeli. Stačí vybrat jeden ze 6 střihových vzorů a zapnout funkci Scratch Cutter pomocí efektové páčky, poté posunout ovládání vinylu nebo krokové kolečko (při použití ovládání DVS) na decku tam a zpět a DJM-S5 se postará o zbytek. Mixpult aplikuje efekt clippingu na hudbu v dokonalém čase a napodobuje tak oblíbenou techniku transformátorového scratche, aniž by bylo nutné hýbat crossfaderem. Tato funkce nabízí skvělý způsob, jak se začít učit scratchovat; můžete se zaměřit na správné načasování pomocí ovládacího vinylu, než přejdete k pokročilejší technice používání crossfaderu.

CROSSFADER HOT CUE


Zapněte funkci Crossfader Hot Cue a můžete rychle pohybovat crossfaderem a vytvářet zvuky podobné scratchi se samply nebo stopami. Pokaždé, když posunete fader směrem od okraje, bude se stopa nebo vzorek na příslušném decku přehrávat od posledního bodu Hot Cue. Můžete tak rychle zopakovat akci a rychle přehrát Hot Cue v rytmu, který používáte k pohybu crossfaderu - vytvoříte tak zvuk podobný scratchi, aniž byste museli pohybovat ovládacím vinylem na decku.

NAPÁJENÍ PŘES USB A VŠESTRANNOST SAMOSTATNÉHO MIXÁŽNÍHO PULTU


DJM-S5 je vůbec první DJ mixážní pult Pioneer, který můžete napájet přes USB připojení k počítači. Užijte si mimořádnou flexibilitu, kterou nabízí, a pokud používáte přenosné gramofony, i svobodu cvičit a hrát doslova kdekoli, kam si můžete vzít své decky: na zahradě, v parku nebo dokonce na pláži. Funguje také jako samostatný mixážní pult, takže můžete přehrávat hudbu z různých zdrojů, například z analogových vinylových desek. A přestože je mixážní pult napájen z USB, produkuje široký a čistý zvuk, který vynikne ve všech hudebních žánrech.Přiřaditelné ovládání MIDI
Kompatibilní DJ software Odemčený Serato DJ Pro
Ovládací prvky DVS odemčené Serato DVS
Požadavky na software Specifikace naleznete na webu serato.com.
Dodávané příslušenství:
Kabel USB
Návod k použití (Stručný průvodce)
SPECIFIKACE
Šířka: 245 mm
Výška: 107,9 mm
Hloubka: 363,5 mm
Hmotnost: 3,4 kg
Zkreslení 0,003 % (USB)
0,007 % (LINE)
Kanály
EQ/ISO, 3 pásma
Rozsah EQ/ISO: -∞ ~ +6 dB
Ovládací prvky
Kanály: 2
Zvuková barva FX: Filtr
Crossfader
Crossfader Typ MAGVEL FADER PRO
Mikrofon
Připojení mikrofonu XLR / 6,35 mm Combo Jack
Zvuková karta
Připojení USB (typ C)
Vzorkovací frekvence 24 bitů
Frekvence 48 kHz
TERMINÁLY

Vstupy:
2 x PHONO/LINE (RCA)
1 x MIC (XLR a 1/4" Combo Jack)
1 x AUX (RCA) USB: 1 port USB B
Výstupy:
1 x MASTER (XLR)
1 x BOOTH/MASTER (RCA)
2 x FONES (1/4palcový stereo jack, 3,5mm stereo mini jack)
USB
2 sady portů USB typu C (připojení PC/Mac a napájení ×1, pouze napájení ×1)
Výrobce Pioneer
Barva Červená / Černá
Hmotnost (kg) 3,4
Spolu to funguje
Akční cena 20 790 Kč Běžná cena 23 990 Kč
+
Akční cena 8 390 Kč Běžná cena 9 790 Kč
=
29 180,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)