Pioneer DJ VM-80

SKU
VM-80
Hodnocení:
100%
Akční cena 7 839 Kč Běžná cena 8 890 Kč
Skladem
Cena za kus

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Nechte se pohltit mohutným zvukem


Pořiďte si reproduktor Pioneer VM-80, který se perfektně hodí do obývacího pokoje i do ložnice. Jedná se o regálový reproduktor s konfigurací 1.0, který přináší díky vysokému frekvenčnímu rozsahu, jedinečně zvolenému designu a kvalitním materiálům zvuk v křišťálově čistém provedení. Reproduktor pracuje s technologií Bass Reflex, která ještě podtrhne dunivý tón basových hloubek a zaručeně vám rozproudí krev v žilách. Můžete ho používat pro poslech hudby, sledování filmů i hraní her. Při oblíbené zábavě vás nyní již nic nebude rozptylovat!

Klíčové vlastnosti

  • Elegantní a moderný reproduktor do každé domácnosti
  • Kvalitní komponenty zajistí špičkovou kvalitu zvuku
  • Integrovaný zesilovač pro čisté vykreslení basů i výšek
  • Jedinečný design rozšíří zvuk rovnoměrně do celé místnosti
  • Možnost nastavení zvuku pro ještě lepší zážitek

Kvalitní komponenty

Reproduktor ze série VM je vybavený zesilovačem třídy D se vzorkováním 96 kHz DSP, který umožňuje reprodukovat zvuk v širokém pásmu. Díky vysokému a efektivně dělenému výkonu dochází k výraznému snížení zkreslování, abyste si mohli vychutnat čistý a mohutný zvuk, který vás zcela pohltí. Nechybí zde ani tenká hliníková přední stěna, která potlačuje rezonance a vibrace a napomáhá vzniku autentického zvuku tak, jak to autor zamýšlel.

Zesilovač pro intenzivní basy

Kužely wooferu z aramidových vláken poskytují vynikající průraznost, která dokáže nejlépe vyniknout především ve středních a nižších frekvenčních pásmech. Tyto kužely jsou až o 30 % lehčí než typy s papírovou vložkou, díky čemuž poskytují silnější a hlubší zvuk. Basový zesilovač se postará o pevný zvuk i v nízkých frekvencích, aby u něj nedocházelo ke vzniku nežádoucích vibrací.

Jedinečný design


Tvar reproduktoru a řešení jeho hran je speciálně navržené tak, aby i na středních a vysokých frekvencích vznikal mohutný a pohlcující zvuk. Nevýrazná frekvence z pozadí přechází plynule do popředí, což vede ke vzniku přirozeného efektu zvuku. Při poslechu si tak budete připadat, jako byste se skutečně nacházeli v centru dění, ať už jde o koncert, nebo příběh sledovaného filmu.

Uživatelské nastavení

V závislosti na konkrétním prostředí a místnosti, kde máte reproduktory umístěné, si můžete dle potřeby měnit nastavení DSP. V zadní části najdete panel se dvěma ovládacími knoflíky (Low EQ a High EQ), které lze nastavit do čtyř různých poloh. Celkem tedy získáte 16 možných nastavení ekvalizéru, které dokonale podtrhnou každý přehrávaný zvuk a tón.

Elegantní vzhled


Zcela nový design šestihranné hliníkové přední stěny přináší svěží vzhled, ale také lepší kvalitu zvuku a odolnost. Snižuje nežádoucí vibrace pro nižší zkreslení, zatímco ochranný kryt výškového reproduktoru redukuje riziko poškození vysokofrekvenční membrány. Na první pohled reproduktory zaujmou také svou broušenou texturou s úpravou Alumite, která jim dodává profesionální vzhled.
Výrobce Pioneer
Počet pásem 2
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 34
Frekvenční odezva do (Hz) 36 000
Dělící frekvence (Hz) 3000
Impedance (Ω) 10 k
Maximální výkon - SPL (dB) 115
Barva Černá
Šířka (mm) 267
Výška (mm) 400
Hloubka (mm) 325
Hmotnost (kg) 9,7
Příslušenství reproduktor, napájecí kabel, podložky pod nohy
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)