Primare I25 Prisma - Stříbrná

SKU
PRI000035
-7%
Akční cena 74 750 Kč Běžná cena 79 990 Kč
Do 5 dnů
Spolu to funguje
Akční cena 74 750 Kč Běžná cena 79 990 Kč
+
=
78 940,00 Kč

Primare I25 Prisma

  • Integrovaný zesilovač
  • Rychlý, čistý, hbitý zvuk s nebývalou schpností přivést hudbu k životu
  • Prisma podporuje Bluetooth, AirPlay a Spotify Connect Prisma, vlastní také vestavěný Chromecast
  • Skvělým řešením pro celou domácnost v podobě komunikačního, řídicího systému Prisma

Pro lepší ozvučení interiéru

V dnešní branži je dobré se alespoň trochu orientovat, chceme-li dosáhnout kýženého výsledku, co se týká kvalitního ozvučení. Existuje zvuk a „zvuk“, každý z nich může být úplně jiný. Záleží především na tom, jak a kým je produkován, jaký je jeho vnější, konečný efekt a kdo se na tom podílí nejvíce. Ze Skandinávie přichází značka, která světu má co říci.

 

Prisma je základní koncept

Prisma je série produktů, ale zároveň i stěžejní technologie Primare. Jeden ze stávajících modulů je schopen poskytovat příkladný výkon bez ohledu na to, zda je zdroj analogový nebo digitální, uložený nebo streamovaný, kabelový nebo bezdrátový. Jde o Primare I25 Prisma, modulární integrovaný zesilovač a síťový přehrávač, který v sobě kombinuje DM35 digitální na analogovou konverzi a SM35 Prisma síťové přehrávací moduly. Ty využívají veřejností i kritiky oceněnou modulární integrovanou zesilovací platformou I25, kterou zastupuje firemní zesilovací technologie UFPD 2, poskytující 100 W na kanál. Tak vznikl mimořádně všestranný, řídící a výkonový centrální velín pro jakýkoli systém.

 

Jak vše funguje

Model I25 Prisma poskytuje 100 W při 8 Ohm absolutně lineárního zesílení UFPD 2 v celé zvukové šířce pásma a je zastáncem přirozeně rychlého, čistého, hbitého zvuku s nebývalou schopností přivést hudbu k životu. Obsahuje pět analogových vstupů, plně vybavený DAC DM35, který zajišťuje konverzi PCM 768kHz/32- bit a DSD 256. Vedle toho také umožňuje technologii připojení a řízení Prisma. I25 Prisma je tedy skvělým řešením pro celou domácnost v podobě komunikačního, řídicího systému Prisma. K dispozici je multi-room/multi-zone připojení a ovládání pro přehrávání uložených a streamovaných médií, kabelově i bezdrátově, vše může být řízeno z libovolného mobilního zařízení prostřednictvím aplikace pro ovládání systému. Prisma podporuje Bluetooth, AirPlay a Spotify Connect Prisma, vlastní také vestavěný Chromecast.

 

Ikona v Primare

Tato nejnovější iterace ikonických integrovaných zesilovačů Primare je mezi prvními, kteří používají firemní nový energetický systém UFPD 2, jenž je radikálně přepracovaný oceněnou univerzální UFPD analogovou technologii třídy D. Zjednodušeně – přináší úžasný výkon a skvělé uživatelské zážitky z kompaktních a elegantních integrovaných zesilovačů pro snadnou instalaci do jakéhokoli prostředí. Výsledkem je, že produkty Primare nesou charakteristické rysy skandinávského designu - jednoduché, elegantní vzory, a přístupné, snadno pochopitelné funkce.

 

Jak se buduje systém

Výrobce ví, že je nezbytné nabízet modularitu nejčastěji, jak je to možné, a to pro rozšíření správných funkcí i do budoucna. Modulární konstrukce je v I25 a I35 modulárních integrovaných zesilovačích, stejně jako modulární předzesilovač PRE35. Všechny mohou být aktualizovány s DAC a Prisma modulů, stejně jako CD35 CD přehrávač, který může mít modul Prisma přidán i kdykoli poté. Díky tomu je v nabídce řada modelů a konfigurací, s cílem umožnit výběr zařízení, jenž bude nejlépe vyhovovat všem potřebám systému. 

 

Technická specifika a upřesnění

Zařízení zahrnuje UPFD2 s 2 x 100 W při 8 Ohm, 2 x 200 W při 4 Ohm, 5 párů stereo analogových vstupů RCA, pár stereo analogový výstup Line RCA, pár stereo analogový výstup PRE RCA, C25 dálkové ovládání, řízení IR systému, IR vstup a výstup 3,5 mm, Trigger 12V výstup 3,5 mm, RS232 řídicí port. Dále využívá DAC AKM AK4497, USB-A digitální vstup, Ethernet, Wi-Fi, AirPlay, Bluetooth, Chromecast, Spotify Connect.

 

Primare shows

 

Výrobce Primare
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 2x 100W při 8Ω; 2x 200W při 4Ω
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) >100
THD+N (%) <0.05% (20Hz–20kHz, 10W at 8Ω)
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line)
Digitální vstup Koaxiální RCA
Digitální výstup Koaxiální RCA
Lokální streamování AirPlay, Bluetooth
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 43
Výška (mm) 10,6
Hloubka (mm) 42
Hmotnost (kg) 11
Vaše hodnocení