Pro-Ject DAC Box S2+ - Stříbrná

SKU
9pdacspluss
Hodnocení:
100%
Akční cena 6 990 Kč Běžná cena 7 790 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Hledáte výborně fungující digitálně analogový převodník v miniaturním provedení z prvotřídních elementů a s dobrým výkonem? Rakouská výrobní společnost Pro- Ject má právě jeden takový model připraven. DAC Box S2+ má vše, plus ještě něco navíc. Následující tři oříšky pro štěstí v tomto případě mají podobu Hi-Res Audia, Box Designu a Direct Stream Digital, což uspokojí i ty nejnáročnější moderní audiofily.

 

  • Hi-endový D/A převodník ESS Sabre ESS9038 DAC
  • 32 bit / 768 kHz PCM
  • DSD64, DSD128, DSD256 (DSD over PCM)
  • až 24 bit / 192 kHz skrze koaxiální a optické vstupy
  • 5 volitelných digitálních filtrů
  • Synchronizace všech vnitřních oscilátorů
  • Jitter dosahuje až 100 Femtosekund
  • Plně hliníková/kovová skříňka

 

Preference produktu

DAC Box S2+ podporuje přehrávání souborů PCM až 768 kHz/32 bit, dekódování DSD256. Disponuje pěti volitelnými digitálními filtry charakteristiky, jedním proprietálním optimálním přechodným digitálním filtrem a třemi vstupy. Ty zajišťují připojení k libovolným zdrojům – přes USB B vstup je to připojení např. PC, přes optický vstup lze nastavit TV. Koaxiální vstup S/PDIF zpracovává data z digitálního přenosu např. CD Box DS2 T. Vstupy kompletně pak podporují data s vysokým rozlišením až 24 bit/192 kHz (USB vstup je typický podporou všech souborů PCM 32/768 a DSD256).

 

Konstrukční design

Ve stavbě modelu DAC se návrhový a konstrukční tým společnosti držel rozměrů 103 x 37 x 111 mm, jimž odpovídá hmotnost pouhých 360 g. Inovativní směr je přivedl k cíli vytvořit kompaktní, elegantní, praktický a zároveň i nadčasový design přístroje, jenž zaručuje nástup estetického podtextu i ochrany proti vibracím a rušení v jednom. Sendvičové schéma s využitím materiálů hliník/kov  je vybráno zcela ideálně. Klientela má ještě navíc na výběr ze dvou variant – DAC ve stříbrném nebo v černém provedení. Proklamovaný tzv. circuity design je vlastně představitelem obvodového designu.

 

High-end převodník

Postavení na špičce tomuto typu zajišťuje high-end ESS Sabre ESS9038 digitálně analogový převodník. K dobru jsou i organické polymerové kondenzátory a rezistory mini MELF. DSD podporu přes PCM značí DSD64, DSD128, DSD256. Funguje synchronizace všech vnitřních oscilátorů, velmi nízké kolísání (100 fs) a pozlacené čtyři vrstvy PCB. Jak užívat aplikaci DAC Box S2 + v praxi? K tomu je potřeba znát užitečné informace – např. že ovladač je integrován v operačním systému. K tomu je třeba mít vědomí, že s Hi-Res Audio přichází gradace, vracejí se hudební alba a vzrůstá zájem o hudební produkci ve vysoké kvalitě. High Resolution přináší explozi ve zvuku, který je dynamický, věrný, detailní a přesný. Provoz v ECO režimu je úsporný, ve StandBy režimu představuje spotřebu menší, než 1 W.

 

Pro-Ject jde příkladem

Produkty stejnojmenné značky jsou výsledkem vynikající firemní práce v rámci celého výrobního týmu. Rakouská společnost byla založena ve Vídni Heinzem Lichteneggerem. Postupem času se stala jedním z nejpokročilejších výrobců přesné mechaniky v zemi, později i v Evropě. Známkou kvality, o kterou je dnes zájem již po celém světě, je široká základna spotřebitelů Hi-Fi výrobků, které jsou jednoduché, přehledné, precizní, funkční a žádané. Pro-Ject Audio Systems je nyní jedním z hlavních dodavatelů gramofonů na světě, představuje stále další, moderní série modelů, které sytí poptávku a navíc vyhovují rozmanitým úrovním očekávání, včetně rozpočtu. Pro-Ject výrobky vykazují vedle skvělého výkonu obvykle také špičkový design a provedení, užití materiálů i přehlídku technologií, to vše adekvátně souvisí s jejich cenou. Nedílnou součástí zájmu je též jednoduchost a snadnost použití, údržba, funkčnost, variabilita, komplexní služby, které mohou fungovat spolehlivě, dlouhodobě. Pro-Ject DAC Box S2 + není výjimkou.

Výrobce Pro-Ject
Typ převádění Digitální → Analogový
D/A převodník ESS Sabre ESS9038 DAC
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-B
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Analogový vstup
Analogový výstup RCA (Line)
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) nespecifikováno
PCM - vzorkování (kHz) až 768
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Digitální vstupy (kHz / bit) až 192/24 (TOSLINK), až 192/24 (KOAX), až 768/32/DSD256 (USB)
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 103
Výška (mm) 37
Hloubka (mm) 111
Hmotnost (kg) 0,36
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)