Pro-Ject Head Box S2 - Stříbrná

SKU
9phds2s
Hodnocení:
100%
3 390 Kč
Skladem
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

S cílem objevit potenciál současných sluchátek přichází na trh tento přístroj, který podpoří přirozený a špičkový zvuk z notebooků a smartphonů. Je obdařen dostatečnou energií pro uvolnění nejvyšší zvukové kvality z libovolných sluchátek. K jeho výrobě byly použity nejlepší komponenty a materiály. Hliníková skříň je esteticky pojatá a mimo to zajišťuje účinnou ochranu proti elektromagnetickému rušení, včetně vibrací. Zážitek z poslechu může být opravdu dokonalý.

 

  • Vhodné pro náročné sluchátka
  • 6,35 mm a 3,5 mm sluchátkové výstupy
  • Super nízké zkreslení
  • Nízko-šumové komponenty pro ultimátní zvukový přednes
  • Oba výstupy jsou použitelné zároveň
  • Hliníková/kovová sendvičová skříňka chrání proti vibracím a elektromagnetickému rušení

 

Náročný posluchač si přijde na své

Head Box S2 je ideální pro náročné uživatele a jejich sluchátka. Sluchátkový výstup je 6,35 mm a 3,5 mm. Obsahuje komponenty s nízkým šumem a tak podporuje lepší zvuk a nízké zkreslení. Platí, že oba výstupy lze užívat současně. Materiál pouzdra v kombinaci kov / hliník má své praktické opodstatnění, model lze zakoupit buď v černém či stříbrném provedení.

 

Vybavení zesilovače

Ke standardnímu vybavení náleží RCA vstup pro zdroje dle výběru. Čelní stěna obsahuje dva konektory pro sluchátka, přičemž poslechové zážitky lze sdílet zároveň. Výstupní výkon 725 mW přináší prvotřídní zvuk a dostatečný akustický objem, takže ti, kteří mají rádi poslech hlasitější, si přijdou na své. Head Box S2 je skutečnou posilou s nabídkou bohatého a plného zvuku, včetně dynamiky a průhledného efektu. Pro svou nízkou cenu, všestrannost, výkon a vysoce kvalitní zvukovou kartu jsou audiofilní jedničkou.

 

Specifika a parametry

Odstup signálu od šumu je -110 dBV, zisk činí 11dB, přeslech 68 dB. Frekvenční odezva je dána pásmem 20 – 80 000 Hz (+ - 0,2 dB). Napájení 5V / 0,5A DC. Aktuální spotřeba v pohotovostním režimu je menší, než 0,5 W. Rozměry výrobku 103 x 37 x 120 mm jej činí snadno uchopitelným, stejně tak jeho hmotnost, jenž bez napájení činí pouhých 365 g.

 

Moderní projekt značky Pro- Ject

Tento produkt známého světového výrobce audio elektroniky je kompletně vybaven tak, aby uspokojoval co možná nejvyšší nároky současných moderních uživatelů. Nový kryt je v sendvičovém provedení a zaručuje estetickou prioritu, provedení je na velmi vysoké úrovni. Předností modelového zařízení je ochrana proti vibracím, negativním vlivům, stejně tak i rušení. Jedinečným ho činí především užitý Box systém, ke kterému výrobce dospěl dík letitým výzkumům a hledáním optimálních řešení. Chvályhodným je také šetření energie s pomocí ECO režimu, spotřeba zařízení při StandBy provozu je nižší, než 1 W. Je známo, že výrobky Pro- Ject jsou výsledkem kooperace týmů této moderní společnosti.

 

O vzniku společnosti

Tato rakouská společnost vznikla ve Vídni, založil ji v roce Heinz Lichtenegger. Časem se stala jedním z nejvýraznějších producentů přesné mechaniky v zemi, v Evropě a nyní je známa po celém světě. Faktem je, že základna uživatelů Pro- Ject výrobků se rozšířila kvapem, stejně tak rychle, jak na trh společnost uváděla své řady, které jsou jednoduché, přehledné, precizní, funkční. Veškerá výroba směřuje k prioritám, jako je skvělý výkon, neméně špičkový design a precizní vnější provedení. Stejnou váhu má také užití vybraných materiálů a těch nejpokročilejších technologií, což souvisí aktuálně s velmi příjemnou cenou výrobků. Stejně tak klienty uchvacuje praktičnost, jednoduchost a snadnost použití, údržba, variabilita, včetně poskytovaných uživatelských komplexních služeb. S Pro- Ject ruku v ruce kráčí oboustranná spokojenost, jak firemní, tak klientská.

Výrobce Pro-Ject
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line), Jack (3,5 mm), Jack (6,35 mm)
D/A převodník
Digitální vstup
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 80000
Odstup signál / šum (dB) 110
Zesílení (dB) 11
THD+N (%) < 0,002
THD (%) nespecifikováno
PCM - vzorkování (kHz)
PCM - kvantování (bit)
DSD
Digitální vstupy (kHz / bit)
Nadstandardní BT kodek
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.)
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 103
Výška (mm) 37
Hloubka (mm) 120
Hmotnost (kg) 365