Pro-Ject Tube Box S2 - Stříbrná

SKU
9ptbs2s
Hodnocení:
100%
8 731 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Novinkou mezi předzesilovači je produkt Tube Box S2 rakouského výrobce Pro- Ject. Tento model je kompatibilní se systémy Moving Magnet i Moving Coil, přichází po předzesilovači typu RIAA Pro- Ject Tube Box S a je typický přesnějším nastavením, týkajícím se impedance, kapacity, zisku a výkonu. Je úplně prvním modelem s diskrétními obvody, aniž by byly použity jakékoli operační zesilovače (OpAmps).

 • Vhodné pro MM i MC přenosky
 • Precizní RIAA ekvalizace
 • Plně diskrétní design obvodů OpAmps
 • 2x ECC38 elektronky (12AX 7A)
 • Variabilní zesílení (gain) a subsonický filtr
 • Obvody s ultra nízkým šumem
 • Duální mono obvody pro optimální separaci kanálů
 • Polystyrenové kapacitátory
 • Zlacené RCA
 • Externí napájecí adaptér
 • Skvěle filtrované elektrické napájení
 • Sendvičová hliníková/kovová skříňka bránící proti vibracím a elektromagnetickému záření

Nový tvar, nová konstrukce

Inovace se týká taktéž výměnné trubice pro vytváření zvuku, což umožňuje uživatelům více možností s výběrem i změnou akustické operace a jejích preferencí. Všechny inovace přinášejí plné a uvolněné středy, které jsou spíše znakem mnohem větších high-endových  trubicových phono předzesilovačů. S podporou MM i MC kazet přichází větší zisk a možnost nastavení na předním panelu. Vnější kryt zařízení vznikl z kombinace hliník / kov a svým zevnějškem tvoří moderní a elegantní vizuální linii s praktickým zázemím a cílem chránit před vibracemi.

High- end řešení v malém balení

I tímto označením lze popsat hlavní záměr výrobce, který sice kopíruje rysy předchozího modelu, avšak vybavením a výkonem ho předešel. Dvojitá mono konstrukce (duální monofonní obvody) a dvě vyměnitelné trubice ECC83 (12AX7) využívají vlastností pevné ocelové desky, což v praxi znamená prvotřídní izolaci vůči vnějším vlivům a poruchám. Montážní řešení nabízí tlumení díky sorbothanovým nožkám, což optimálně eliminuje nechtěné vibrace.

Parametry a řeč čísel

Z parametrů přístroje lze mnohé vydedukovat - 103 x 37 x 119 mm představují nevelký předzesilovač. Tato verze se dokonale přizpůsobuje uživatelům, předností je taktéž nastavitelná impedance v pěti polohách pro MC buňky (10 ohmů / 100 ohmů / 470 ohmů / 1 kOhms / 2 kOhms), druhou možností je 47 kOhm pro buňky MM. Nastavení kapacity udává 50/150/270/370/490/590 pF a dokonce je možné dosáhnout zisku o 40/43/50/60/63 dB. Moderní phono předzesilovač disponuje také podzvukovým subsonickým filtrem, který umí oslabit frekvence pod 20 Hz o 12 dB na oktávu. Odstup signálu od šumu činí 77 dB.

Precedentní faktory

Co činí tento model atraktivním? Ultra nízká hlučnost obvodů s FET vstupní fází, externí napájecí modul a vnitřní napájecí zdroje, pozlacené RCA konektory ( phono vstup RCA + GND, RCA výstup). Nemalou roli a kladný efekt přinesl sendvičový konstruktivní design s výběrem povrchového provedení v barvě stříbrné nebo černé. Sympatické užité komponenty s nízkým hlukem, ocelové rámy, hliníková čelní část, pozlacení vypovídají o použití kvalitních vybraných materiálů. Zcela inovativní přístup zasáhl celý modifikovaný výrobek, jeho přednosti hovoří samy za sebe a činí ho špičkovým zařízením na vysoké kvalitativní úrovni.

Co hovoří pro Pro- Ject

Současná renomovaná společnost se zvolna ocitá na špici světového trhu, výroba kvalitních hi-fi gramofonů a příslušenství nemá konkurenci. Produkty pod značkou Pro- Ject jsou vyváženy téměř do 80 zemí světa, společnost se může pyšnit mnoha oceněními v audio průmyslu hlavně díky obrovskému konw-how, tedy nezpochybnitelným zkušenostem, firemní strategii a cílovým metám. Nové řady jsou nadále v centru zájmu stále rostoucí skupiny audiofilů, přičemž vznikají další modely, produkty, série, které jsou velmi kladně hodnoceny odborným sektorem. Faktem je, že základ celé filozofie společnosti spočívá v hodnotách, jako je preciznost, píle, nápad a vývoj. Jen tak si lze udržet dobrý zvuk v celosvětovém měřítku.

Výrobce Pro-Ject
Typ Analogový
Určení MC, MM
Analogový vstup RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Line)
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Zesílení (dB) 40 / 43 / 50 / 60 / 63
Odstup signál / šum (dB) 77
Impedance (Ω) 10 / 100 / 470 / 1000 / 2000 / 47000 (fixní)
Kapacitance (pF) 50 / 150 / 270 / 370 / 490 / 590
THD (%) nespecifikováno
THD+N (%) < 0,0025
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 103
Výška (mm) 37
Hloubka (mm) 119
Hmotnost (kg) nespecifikováno
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)