PS Audio Sprout100

SKU
PS Audio Sprout100
Akční cena 25 590 Kč Běžná cena 27 490 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Recenze Martina z L-EPosílit vizi úžasného zvuku v elegantním podání a navíc v pohodlí domova můžete díky novému integrovanému zesilovači za parádní cenu!


Vášeň pro hudbu ruku v ruce s technologickým pokrokem dává PS Audio do vínku svým zdařilým návrhům zesilovacích zařízení. Díky takovým jednoduchým elegantním přístrojům může být způsob vnímání hudby v domácím prostředí samozřejmostí.

Vsaďte na tu správnou kartu

Není třeba vysazovat malé „rostlinky“. Je lepší vzít hotový zesilovací model, disponující vynikajícím potenciálem. Komplexní integrovaný zesilovač PS Audio Sprout100 má vše, co potřebuje sada reproduktorů nebo sluchátek. Když milujete, ať už je to cokoli (hudbu, partnera, jídlo, elektroniku), Sprout je tou pravou tečkou pro životní změnu a nový vztah k hudbě. Přináší hudbu čistou, sladkou, jednoduchou a živou. Stačí připojit k přehrávači CD, LP nebo mobilnímu telefonu.


Co zařídí upgrade

Sprout100 je novou, upgradovanou verzí původního PS Audio Sprout. Při vyvíjení inženýrský tým nalezl četné modifikace: zdvojnásobil výstupní výkon, zcela přepracoval sluchátkový výstup a zahrnul analogový vstup i výstup, včetně výstupu subwooferu. Přístroj má perfektně zpracované povrchové úpravy - z opracovaného, broušeného hliníku a ořechového dřeva lze usuzovat, kolik času výrobce strávil s jeho navrhováním. Také dálkové ovládání má povrch z kartáčovaného hliníku, čímž působí nadmíru skvostně. Sprout100 je totožný s původním modulem PS Audio Sprout zejména velikostí, tvarem a vzhledem, neméně poutavý je i zvuk. Výrobce vsadil na kompaktní, elegantní všestrannost, která směřuje k moderním technologiím. Výkon i funkce přístroje prošly proměnou, přičemž nově platí přímá úměra - tím větší síla, větší rozlišení, více romantiky.


Konstrukce, funkčnost a konektivita

Nevelký Sprout váží jen 1,3 kg, jeho šířka je 157 mm, hloubka 208 mm a výška 48 mm. Je nenápadný, elegantně nevtíravý, prostě klasický model značky PS Audio. Horní strana je ozvláštněna pravou ořechovou dýhou a tady doslova platí, že účel (hliníkového těla) světí prostředky. Vpředu se nacházejí dva kruhové ovladače a 6,3 mm sluchátkový výstup – tím pravým lze regulovat hlasitost a jeho stiskem zesilovač zapínat (rozsvítí se miniaturní dioda v rohu nad ním), tím levým se přepíná čtvero dostupných vstupů (phono pro gramofon, analog, USB / optika a Bluetooth). Na bocích jsou vyvedeny větrací průřezy, na zadní straně je konektivita. Poté už nezbývá ani jediný centimetr volného prostoru. Poměrně dominantně si vede napájecí zásuvka plné velikosti, vedle ní je kryt Bluetooth modulu, USB port a optický digitální vstup. Uprostřed je situován analogový vstup - klasický cinch, doplněný linkovým analogovým výstupem ve stejné podobě. Nechybí vstup pro signál z gramofonu s MM přenoskou, zemnící bod a jednokanálový výstup pro subwoofer. Signál do reprosoustav vede ze dvou párů reproduktorových terminálů.


Co má pod kapotou

Uvnitř modelu se rodí poctivých 100 W výstupního výkonu, který dodává ICE power modul, pracující ve třídě D. Dále Sprout obsahuje vestavěný digitálně-analogový převodník, který zpracovává data z bezdrátového i klasického připojení - ESS Sabre 9016 s podporou PCM signálu s rozlišením 24 bit / 384 kHz a DSD 128. Čip učiní se všemi digitálními signály v prvním kroku upsampling na plné PCM rozlišení, potom je signál zpracováván dále. Poctivě provedený sluchátkový zesilovač je vyroben z diskrétních součástek, přičemž užívá technologii „Z Feedback“ a nabízí skoro nulovou impedanci výstupu. Pasivní RIAA korekční předzesilovač funguje v impedanci 47 kOhm se 100 pF zátěží či ziskem 40 dB.
Výrobce PS Audio
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 100W @ 4Ω
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) >100dB
THD (%) <0.01%
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line)
D/A převodník ESS Sabre 9016
Digitální vstup Optický, USB-B
Lokální streamování Bluetooth
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 157
Výška (mm) 48
Hloubka (mm) 208
Hmotnost (kg) 1.3
Spolu to funguje
Akční cena 25 590 Kč Běžná cena 27 490 Kč
+
=
28 380,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)