Q Acoustics M20 HD - Černá

SKU
5036694047828
Hodnocení:
100%
12 990 Kč
Skladem
Cena za set
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Najděte nové řešení zvuku pro domácí poslech v malých, ale šikovných reproduktorech.

Správná dvojka


Přátelství dvou napájených regálových reproduktorů je skvělou alternativou k soundbaru. Jeden je s vestavěným digitálním zesilovačem a oba jsou všestranné, snadno použitelné a působivě znějící. Mohou rozeznít obývací pokoj, hernu, ložnici, ale i kancelář. Proč právě tyto dva? Fungují s jakýmkoli zdrojem, umožňují aptX HD Bluetooth streamování a jsou hledaným kompaktním řešením. Napájený reproduktor může být levý nebo pravý kanál. Britská audio společnost Q Acoustics přináší extra hloubky a dynamičtější zvuk.

Bez kabelů

Ve skutečnosti set funguje s reproduktorovým kabelem spojujícím jednu jednotku s druhou, stejně jako napájecím kabelem. Vedle toho skýtá centrum kabelových možností na zadní straně aktivního reproduktoru. „Bezdrátovost“ představuje podpora streamování Bluetooth a následně i ideální všestranná zvuková scéna. Bonusem je dálkové ovládání, které nabízí jemné ovládání hlasitosti - reproduktory fungují dobře, i když hudba hraje velmi potichu. Díky připojení aptX HD Bluetooth pro bezdrátové streamování zvuku ve vysokém rozlišení z chytrých telefonů, tabletů, notebooků a síťových streamerů mohou uživatelé poslouchat oblíbené melodie z hudebních služeb, jako je Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, Amazon Music, Qobuz a YouTube. Může nabídnout i zvuky z herní konzole, TV, gramofonu, set-top boxu, CD přehrávače a přenosných hudebních přehrávačů.

Pokročilé technologie


Při poslechu či sledování televize, filmů, při hraní her napomáhá přesně navržená technologie ovladače M20, přičemž výsledkem je pohlcující stereo zvuk s nízkým zkreslením. Výrobce využívá 22 mm výškový reproduktor, poháněný vestavěným zesilovačem poskytujícím 130 W digitálního výkonu, odděleným, s cílem minimalizovat všechny nepříznivé vnitřní vibrace. Kooperující 125 mm středo-basový měnič je kombinován s reflexním portem v každém reproduktoru.

Umístění reproduktorů


Q Acoustics M20 HD bezdrátový reproduktorový systém je možno připevnit na stěnu nebo na stojan. Model čerpá ze zvukových inovací pasivních reproduktorů Q Acoustics a plně využívá technologii kabinetu. Každý prvek je navržen tak, aby poskytoval optimální zvukový výkon. Kabinety využívají vlastní vnitřní výztuhu P2P (Point to Point) společnosti Q Acoustics. Krycí mřížka vychází ze zakřivených linií, aby rozptýlily jakoukoli aktivitu výškového reproduktoru a eliminovaly nežádoucí odrazy na minimum.

Pravidla použití a specifika


Nastavení je snadné. Reproduktorový systém bude fungovat na maximum bez ohledu na to, ve které místnosti se nachází. K dispozici je přepínač EQ, který dává systému vědět, zda je každý reproduktor umístěn v rohu naproti, na stěně nebo ve volném prostoru. Poskytovaný zesilovací výkon je 2 x 65 W. Trvalý výstupní výkon činí 2 x 32 W při 4 Ohm, THD při 20 W/4 Ohm je nižší, než 0,2 %. Frekvenční odezva zabírá 20 – 20 000 Hz, ±0,5dB. Odstup signálu od šumu zasahuje 81dB a citlivost analogového vstupu je 395mV. Vstupní citlivost minijacku (32W) je 220mV a výstupu pro subwoofer (100 Hz, na 32W hlavních kanálech) 380 mV. Optický vstup zajišťuje Toslink. Typově jde o 2- cestný systém s porty. Dělicí frekvence udává 2,4 kHz. Vyhovující napájecí napětí je 100V – 240V, 50-60Hz, maximální spotřeba činí 125W, přičemž spotřeba v pohotovostním režimu je do 0,5 W. Platí kompatibilita s bezdrátovými kodeky aptX, aptX HD, aptX Low Latency, SBC, AAC. Každý modul odpovídá rozměrům 279 x 170 x 296 mm. Pasivní reproduktor má hmotnost 5,1 kg, napájený reproduktor 5,5 kg.
Výrobce Q Acoustics
Počet pásem 2
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Frekvenční odezva od (Hz) 55
Frekvenční odezva do (Hz) 22 000
Dělící frekvence (Hz) 2 400
Maximální výkon - SPL (dB) 65 W
Barva Černá
Šířka (mm) 279
Výška (mm) 170
Hloubka (mm) 296
Hmotnost (kg) 5.1kg (pasivní reproduktor), 5.5kg (aktivní reproduktor)
Příslušenství reproduktory, dálkový ovladač (včetně baterií), repro kabel (4 metry), napájecí kabel UK a EU (1,8 m), pěnové zátky, uživatelská příručka