CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Reproduktorový kabel LE-625 2x2,5 mm² - 5 m
Reproduktorový kabel LE-625 2x2,5 mm² - 5 m Reproduktorový kabel LE-625 2x2,5 mm² - 5 m Reproduktorový kabel LE-625 2x2,5 mm² - 5 m Reproduktorový kabel LE-625 2x2,5 mm² - 5 m

Reproduktorový kabel LE-625 2x2,5 mm² - 5 m

599 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Reproduktorový kabel LE-625, OFC provedení, transparentní provedení, průřez 2x2,5 mm² - 5m Kvalitní reproduktorový kabel s průřezem 2x 2,5 mm² prioritně určený pro regálové nebo i sloupové reprosoustavy. Kabel je vyroben z čisté bezkyslíkaté mědi z velmi mnoha slabých měděných vláken pro co nejlepší zvuk, kabel je dostatečně flexibilní můžete ho volně ohýbat i ve velmi malých poloměrech. Kabeláž je možné použít jak pro instalaci pod koberec, za lištu případně do husích krků nebo i volně loženou. Je logické, že kvalitnější hifi technika potřebuje dokonalejší propojení. I dnes se najdou uživatelé, kteří se spokojí s tím, že své nové hifi komponenty navždy zapojí kabelem typu "tkanička“, které najde v balení společně s přístrojem. Nechceme nikoho z Vás nutit zbytečně utrácet peníze, ale vyzkoušejte si v hifi studiu nebo u svého známého poslechnout vaši oblíbenou muziku z obyčejných repro kabelů a vzápětí to porovnat se slušnějšími kabely. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete investovat do lepšího zvuku díky nové kvalitnější repro kabeláži. Uvědomte si, že váš audio systém bude fungovat tak kvalitně jak bude jeho nejslabší článek. Pokud se rozhodnete investovat do kvalitní kabeláže, máme pro vás tip. Přesně takové repro kabely za férovou cenu dostanete u nás pod značkou luxusní -elektroniky. Použité vodiče jsou vyrobeny z vysoce čisté OFC mědi 99,99 % nejvyšší kvality, transparentní provedení izolace. Pokud dnes používáte doma na zapojení Vašich reprosoustav tenkou dvojlinku, zkuste změnu. Věřte, že se většině z vás tato investice vyplatí!


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Vilda74
13.10.2017

Za ty peníze dobrý.

Silný, pěkný kabel. Jen není nijak označené +/- . Pouze drobný, špatně viditelný potisk na jednom vodiči. Tak aspoň ten.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Reproduktorový kabel LE-625 2x2,5 mm² - 5 m

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce OEM
Délka kabelu (m) 5 m