ROKSAN Attessa Streaming Amplifier - Stříbrný

SKU
ROK000057
47 990 Kč
Skladem
Spolu to funguje
=
52 980,00 Kč
Spolu to funguje
+
Akční cena 28 990 Kč Běžná cena 34 990 Kč
+
Akční cena 15 990 Kč Běžná cena 16 990 Kč
=
92 970,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Recenze Martina z L-ENavrženo a vyrobeno ve Velké Británii

Roksan je společnost, založená v roce 1985 dvěma absolventy University of London, Imperial College London a Queen Mary College. Její název je odvozen od jména Roxany, dcery perského krále Daria, což přesně odráží perské dědictví a kořeny zakladatelů, Hashemiho a Moghaddamu. Také mnoho názvů produktů značky Roksan odkazuje na jména měst, míst a slavných lidí z Persie.

Oslava nového zvuku

Díky nespokojenosti jednoho ze zakladatelů se stavem zvukového umění začala experimentální činnost, týkající se nejprve konstrukce gramofonu, kazety a sledování záznamové drážky. Inovativní myšlenky zakladatele přivedly k mnoha zajímavým závěrům, návrhům a potažmo i k produktům. Brzy nato byly nové zkušenosti Roksan využity v zesilovacích a digitálních zdrojích. Tyto návrhy i nadále nastavují standard pro špičkovou reprodukci hudby a výrobce zůstává skutečným inovátorem, potažmo vývojářem špičkových vinylových nahrávek. Společnost nabízí skvěle znějící kombinace oceněné elektroniky a reproduktorů navržených tak, aby se navzájem skvěle doplňovaly. Akvizice Roksan společností Monitor Audio způsobila vyšší kvalitu, žádanost a sílu všech následujících produktů obou značek. Attessa Streaming Amplifier je toho také důkazem.

Attessa

Uvedení zcela nové řady Attessa, plně vyvinuté interně ve Velké Británii, znamená představení špičkové technologie streamování, špičkového výkonu a vzhledného průmyslového designu. V této sérii je propojen veškerý komplexní zvuk prvotřídního hi-fi systému s jednoduchostí, kterou si žádá většina posluchačů. Nová hi-fi řada základní úrovně reprezentuje Roksan - obsahuje gramofon, přenos CD, stereo zesilovač a streamovací zesilovač. Výrobce například užívá moderní all-in-one plug in play design u gramofonu, vestavěný je phono stupeň, elektronické ovládání rychlosti, což svědčí o tom, že Roksan se progresu nebojí a jde správnou cestou.

Attessa zesilovač

Značkový streamovací zesilovač je vyvinutý interním britským týmem a ovládaný vícepokojovou aplikací BluOS. Přispívá k optimalizaci zvukových systémů v domácnostech a obohacuje každodenní život. Prozkoumat veškerou hudbu a všechna zařízení ovládnout na jediném, intuitivním ovládacím knoflíku může skutečně přinést zvuk, který je zesílený, zjednodušený a přitom perfektní. Attessa Streaming Amplifier je takový. Ke standardu přidává bezdrátovou platformu, která je také srdcem i několika streamovacích produktů Bluesound, NAD a Dali. Bluetooth a AirPlay 2 jsou na jedné palubě a doplňují tak streamovací důvtipnost zařízení. Existují také různá digitální a analogová připojení, včetně phono pódia s pohyblivým magnetem. Koaxiální vstupy SPDIF dekódují toky PCM kódované MQA, včetně disků MQA CD, které úspěšně přehraje zbrusu nový Attessa CD Transport. Mimo to tento komponent byl výrobcem navržen tak, aby se stal dokonalým partnerem pro zesilovače téže značky. Kromě podpory disku CD MQA lze přehrávání ovládat z aplikace BluOS, je-li připojeno k zesilovači streamování Attessa.

Design a klíčové vlastnosti

Řada Roksan Attessa je k dispozici v černobílém provedení. Zařízení je typické robustní ocelovo – hliníkovou konstrukcí. Očekáváno je streamování hudby ve vysokém rozlišení s technologií BluOS Premium Multi-Room Audio Technology, která podporuje více než 20 streamovacích služeb. Zvládne streamovat až 64 zón a ovládat vše pomocí chytrého telefonu. Uživatelské rozhraní je jednoduché a intuitivní. Tři samostatně přidělené předvolby BluOS jsou přímo dostupné ze seznamu vstupů. Výkonný zesilovač je schopen vytěžit maximum z různých reproduktorů. Nastavení MaestroUnite pro bezdrátové aktualizace a partnerství s jinými zařízeními za účelem vytvoření jediného systému je velkou prioritou Roksan, technologie a aplikace jsou na míru vyvinuté pro firemní produkty.


Podporované internetové streamovací služby: Amazon Alexa, Amazon Music, Spotify Connect, TIDAL Connect, Deezer, Qobuz, HDTracks, HighResAudio, Murfie, JUKE, Napster, Slacker Radio, KKBox, Bugs.

Ukázka:

Výrobce ROKSAN
Počet kanálů 2.0
Výkon na kanál (W) 2 x 130
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 50000
Odstup signál / šum (dB) 104
THD (%) 0,002%
Podpora impedance repro. (Ω) 8
Přední repro. terminály A + B (2 páry)
Analogový vstup RCA, RCA (Phono)
Analogový výstup RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer), Jack (3,5 mm)
Pre-out 2 kanály
Phono předzesilovač MM
D/A převodník Burr Brown PCM
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A
Digitální výstup
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL, Amazon Music
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX®
Multiroom aplikace BluOS
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 192
PCM - kvantování (bit) až 24
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 432
Výška (mm) 76
Hloubka (mm) 373
Hmotnost (kg) 10,2