ROTEL A11 Tribute - Černá

SKU
R A11 Tribute-B
Hodnocení:
100%
Akční cena 13 990 Kč Běžná cena 13 999 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Jízda na maximum

Žhavé nabídky hi-fi produktů stojí za podívání. A nejenom to - hlasy a nástroje mohou být doslova hmatatelné a díky tomu zvou k dlouhodobému poslechu s tím nejlepším doporučením. Testované zesilovače umějí a mohou činit doslova hudební zázraky.

Podepsáno zvukovou legendou

Ken Ishiwata je pro milovníky skvělého zvuku významnou osobností nejenom coby ambasador společnosti Marantz, ale i jako profesionál, podílející se na zvukovém ladění produktů, které rád dotahoval v rámci svých limitovaných edicí k dokonalosti. Jako jeden z prvních přehrával hudbu ze souborů, nejčastěji DSF a setkání s ním byl vždy zážitek. Na světových high-endových výstavách pořádal poslechové zkoušky, diskutoval nad aparaturou, zapojením, zdrojem zvuku i provedenými úpravami, hledaje další vylepšení. Jako jeden z posledních projektů, na kterých pracovala zvuková legenda, zesilovač Rotel A11 Tribute, je zároveň skutečnou poctou jednomu z hi-fi velikánů. Celkovou modifikací, nevyjímaje vylepšení kondenzátorů, předzesilovače a hlasitosti, přináší A11 Tribute prvotřídní přesnost. Úpravy tlumení v krytu snižují zkreslení a poskytují mnohem realističtější zvuk.

Specifika zařízení

A11 Tribute je integrovaný zesilovač třídy AB 50 W s vylepšenými komponenty a pečlivým vyladěním všech kritických obvodů, což přináší bohatší, expresivní a realistický zážitek ze vstupů Bluetooth, RCA a Moving Magnet Phono Stage. Jako základní počin pro tuningový projekt byl tento model vždy skvělým odrazovým můstkem. Je vyvinutý z vyšší specifikace A14 a ve svém srdci skrývá speciálně navržený toroidní napájecí zdroj pro plynulý a dynamický výkon. Diskrétní výstupní stupeň je závislý na vysoce kvalitní základně komponentů pro nízké zkreslení. Integrovaný převodník Burr-Brown DAC (převod digitálního signálu na analogový) přitom nabízí výjimečné rozlišení z vybraných streamovacích zdrojů Bluetooth.

Praktické funkce a přednosti

Velmi elegantní integrovaný zesilovač dovoluje díky přijímači Bluetooth bezdrátově streamovat hudbu ze smartphonu, tabletu nebo jiného kompatibilního zařízení, a to poměrně komfortně. Díky kompatibilitě s aptX a AAC je špičkovým zařízením, které umožňuje hudební streaming ve vysoké kvalitě. Je ideální pro prémiové verze oblíbených audiofilních uživatelských služeb. Z velkého spektra funkcí je nutno vyzvednout dvě sady výstupů reproduktorů, stmívatelný displej a konektor pro sluchátka. Spolu s obvyklým ovládáním basů a výšek Rotel nabízí vyhrazené režimy tónů. Rotel Max je navržen tak, aby pomohl naplnit menší reproduktory nabídkou nízkofrekvenčního zesílení. Pokud používáte menší reproduktory ve větší místnosti, může to být užitečné nastavení. Rotel Boost přináší skvělou kombinaci charakteristik pro silnější zvuk, hodí se jak pro večírky, tak i jindy a jinde, je-li třeba oblíbenou hudbu více vyzdvihnout.

Spolehlivá konektivita

Stejně jako Bluetooth má A11 Tribute široký výběr kabelového připojení. V nabídce je phono vstup pro gramofon s kazetou MM (Moving Magnet), čtyři vstupy linkové úrovně a před-výstup pro přidání většího výkonového zesilovače. Zajímavostí jsou i RS232, externí dálkové ovládání a 12V spouštěcí zásuvky, z nichž všechny jsou ideální pro aplikace domácí zábavy ve více místnostech.

Velmi působivý a osobitý design

Model A11 Tribute staví na vysokých standardech společnosti Rotel a působí, čistě, seriózně, solidně. Jeho čistý minimalistický styl funguje nadčasově a je sladěn s celou řadou dalších komponent. Na výběr je mezi černou a stříbrnou úpravou tak, aby se co nejlépe hodil k dalším hi-fi komponentům. Domácím systémům tak dopřává vyšší kvalitu na poslech i na pohled.
Výrobce Rotel
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 2x 50W
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 100000
Odstup signál / šum (dB) 100
THD+N (%) <0,03
Podpora impedance repro. (Ω) 8
Přední repro. terminály A + B (2 páry)
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Pre-out)
Phono předzesilovač MM
D/A převodník Burr-Brown
Lokální streamování Bluetooth
Barva Černá
Šířka (mm) 630
Výška (mm) 93
Hloubka (mm) 345
Hmotnost (kg) 6,85
Spolu to funguje
Hodnocení:
100%
Akční cena 13 990 Kč Běžná cena 13 999 Kč
+
=
16 780,00 Kč
Spolu to funguje se správným kabelem (nehodící délku odstraňte z výběru)
=
23 350,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)