ROTEL RMB-1506

SKU
R RMB-black
31 990 Kč
Do 5 dnů

Šampion pro všechny

Dát průchod vynikajícímu zvukovému výstupu a dobře nastaveným zařízením má v audiofilské společnosti prioritu. Moderní zvukové systémy hýbou trhem, jelikož poptávka je vysoká a klientela čím dál tím náročnější. Rotel je zárukou kvality a uživatelské spokojenosti, což znamená opět posun k vyšším příčkám.

Výkon na jedničku

Rotel RMB-1506 je profesionálně sestavený modul, který poskytuje 50 W čistého robustního výkonu na kanál do všech svých šesti kanálů. Je dobře zvoleným kritériem pro napájení reproduktorů a to až ve třech zónách zvukového systému pro více místností, nainstalovaném na míru.

Komfort ve všech směrech

Uživatelské pohodlí korunuje snadné a jasné připojení, včetně přepínání. V zadním sektoru je možné najít tři dvojice vázacích sloupků, sloužících k připojení až tří párů reproduktorů. Nechybí přepínače, které umožňují propojit vstupy a lze je použít i samostatně. Stereofonní výstup RCA akceptuje řetězení dalších zesilovačů. Výrobce jako bonus přidává tři volitelné možnosti zapnutí - spínač na předním panelu, ovládání spouště 12 V, snímání signálu. To vše umožňuje více a lépe přizpůsobit zesilovací výkon daným potřebám.

Všechno je důležité

Kladným vlastnostem produktu plně odpovídá stávající výkon 50 W na kanál do 8 Ohm (20 – 20 000 Hz) při 0,03% THD se všemi řízenými kanály, 80 W na kanál do 4 Ohm. Výrobce u tohoto produktu upřednostňuje design třídy AB a na zakázku vyrobený toroidní transformátor, sloužící stabilnímu, bezhlučnému výkonu. Zařízení funguje s frekvenční odezvou 10 -100 000 Hz (± 1 dB), s odstupem signálu od šumu 115 dB, s tepelnými a nadproudovými ochrannými obvody. Připojení umožňují tři nevyvážené stereofonní RCA vstupy pro páry kanálů A / B / C a mono switch, spojující levý a pravý kanál pro napájení obou s jediným mono RCA připojením. Linkové přepínače posílají vstupní signály kanálu A do kanálů B, nebo C. Nezávislé ovládací prvky úrovně vstupu na předním panelu jsou nastavitelné za pomoci malého plochého šroubováku. Nechybí nevyvážený stereo výstupní signál RCA, 5- cestné vazební koncovky pro A / B / C reproduktory a 3,5 mm 12 V spouštěcí vstup i výstup se spínačem snímání.

Technické údaje

Zařízení je elegantního designu s klasickými rozměry. Celkem 15,3 kg vážící krabice je 431 mm široká, 144 mm vysoká a 424 mm hluboká. Výrobce na zesilovač poskytuje 60 denní záruční lhůtu. K samotnému modulu náleží také klasická uživatelská příručka a příručka na CD ROM včetně příručky pro správnou instalaci, napájecí kabel a mono-mini jack, držáky, šrouby, čtveřice zapuštěných šroubů, maskovací kroužky pro tlačítka napájení. Výrobce nezapomněl dodat pokyny pro montáž a bezpečnostní pokyny, včetně dodatku.

Sázka na prověřené zkušenosti

Rotel je společnost, vyrábějící vysoce výkonná zařízení pro milovníky hudby a domácího kina. Na trhu se drží již od roku 1961. Zaměřuje se na vytváření nejlepší možné cesty signálu pomocí prémiových kondenzátorů, tranzistorů, diodových můstků a vlastních toroidních napájecích zdrojů, s cílem co nejlépe využít hudební soundtracky a filmy. V nabídce je rozmanitý výběr originálních komponentů, včetně předzesilovačů, zesilovačů, CD přehrávačů a procesorů domácího kina. Letitý vývoj, konstruování a výroba audio-video komponentů staví společnost Rotel do čela pelotonu v sekci elektroniky. Vývoj nových produktů je pod přísnou kontrolou designu obvodů a zahrnuje také dlouhá poslechová sezení.
Výrobce Rotel
Výkon na kanál (W) 6x 50W (8ohm)
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 100000
Odstup signál / šum (dB) 115
THD+N (%) < 0.03
Podpora impedance repro. (Ω) 4-8
Barva Černá
Šířka (mm) 431
Výška (mm) 144
Hloubka (mm) 424
Hmotnost (kg) 15,3
Vaše hodnocení